Řekli o nás

Dobrý den, cestujeme s Vaší cestovní kanceláří již několik let. Vždycky jsme měli štěstí na perfektní průvodce. Jejich důležitost jsme si nejvíce uvědomili v roce 2015, kdy nás v Káthmándú zastihlo zemětřesení. Letos jsme cestovali na měsíc do Japonska, které jsme si opravdu užili. Velký podíl na naší spokojenosti měla naše báječná průvodkyně Kateřina Špirochová. Její absolutní profesionalita, perfektní znalost historie Japonska i samotné japonštiny a zcela nezničitelný elán nás provázel každý den. Její práce byla o to náročnější, že jsme cestovali převážně vlakem s plnou bagáží.  Nikdy nechyběla dobrá nálada, ochota a vstřícnost k našim požadavkům a vždy byla ochotna udělat i něco navíc. Například pro každého z nás na cesty vlakem pravidelně připravovala kopie výňatků z knih japonských autorů. To abychom lépe porozuměli historii, ale i současnosti Japonska. Měli jsme v plánu „nahlédnout“ do další ze zemí světa, ale Kateřina nás „přinutila“ zajímat se o tuhle zemi víc a vlastně mít tuhle zemi tak nějak rádi. Chtěli bychom touto cestou poděkovat za perfektní organizaci našeho putování po Japonsku a za úžasný přístup Kateřiny. Moc děkujeme a těšíme se na další cestovatelské zážitky s Vaší cestovní kanceláří. Současně děkujeme za „Cestovatelské středy“, které jsou pro nás velkým obohacením a inspirací.  

Vážený pane Švaříčku, cestujeme s Vaší cestovní kanceláří již několik let. Vždycky jsme měli štěstí na perfektní průvodce. Jejich důležitost jsme si nejvíce uvědomili v roce 2015, kdy nás v Káthmándú zastihlo zemětřesení. Letos jsme cestovali na měsíc do Japonska, které jsme si opravdu užili. Velký podíl na naší spokojenosti měla naše báječná průvodkyně Kateřina Špirochová. Její absolutní profesionalita, perfektní znalost historie Japonska i samotné japonštiny a zcela nezničitelný elán nás provázel každý den. Její práce byla o to náročnější, že jsme cestovali převážně vlakem s plnou bagáží.  Nikdy nechyběla dobrá nálada, ochota a vstřícnost k našim požadavkům a vždy byla ochotna udělat i něco navíc. Například pro každého z nás na cesty vlakem pravidelně připravovala kopie výňatků z knih japonských autorů. To abychom lépe porozuměli historii, ale i současnosti Japonska. Měli jsme v plánu „nahlédnout“ do další ze zemí světa, ale Kateřina nás „přinutila“ zajímat se o tuhle zemi víc a vlastně mít tuhle zemi tak nějak rádi. Chtěli bychom touto cestou poděkovat za perfektní organizaci našeho putování po Japonsku a za úžasný přístup Kateřiny. Moc děkujeme a těšíme se na další cestovatelské zážitky s Vaší cestovní kanceláří. Současně děkujeme za „Cestovatelské středy“, které jsou pro nás velkým obohacením a inspirací.

Dobry večer, chtěli bychom opožděně poděkovat za zájezd 126 komfortneji 3.4.-21.4. vedený Janou Wilson. Byla ve všech směrech perfektí - připravena, trpělivá, milá, schopná vyřídit téměř cokoliv. Zájezd se skutečně vydařil - průvodkyně, lidi na palubě, počasí, lokalita. Asi nejvíc top, kdy jsme mysleli, že již zvířata nebudou, opak byl pravdou v originálním místě u Mariental ubytovaní Africa Safari Lodge - přímo na dosah napajedlo - nosorožec, přímorožci, antilopy losí - super. Děkujeme, zdraví

Zájezd byl nádherný, ale nejvíce oceňuji právě naší průvodkyni - Lubicu Madedo. Absolutně schopná, ochotná, výborně znající místní prostředí.

Dobrý den, 27. dubna 2019 se nám ani nechtělo domů. Vraceli jsme se ze zájezdu z Maroka, který nám průvodcovala Ivana Švarcová.  14 dní strávených v zemi plné protikladů s partou dalších 12-ti cestovatelských nadšenců se myslím povedlo. Ivana se snažila, bylo vidět že má Maroko odžité i soukromě  a nemá jej pouze naučené z průvodců. Jen moje drobná poznámka: přimlouval bych se zařadit i zastávku ve Vysokém Atlasu, který mně překvapil svojí zeleností a nádhernou přírodou. My jsme při přejezdu Vysokého Atlasu neměli hezké počasí, mraky byly až na zem, ale i z toho mála se dala tušit přenádherná příroda. Ale to jen názor jednotlivce …. Jinak hodnotíme zájezd kladně, samozřejmě kdyby někdo chtěl, chybičky by našel ( ale opravdu drobné ) ale copak se nám doma vždy všechno na 100 % povede ? A navíc v zemi, ve které díkybohu ještě nepřebrali spěch našeho domova ? Za všechno děkujeme, přejeme jen spokojené zákazníky a palec nahoru !

Zdravíme CK Livingstone.  Před pár dny jsme se vrátili ze zájezdu č.259 - Zážitkové Filipíny (země sedmi tisíc ostrovů s tradicí Velikonoc). Tento zájezd zcela předčil naše očekávání, Filipíny jsou úžasná země. Díky dobře sestavenému programu zájezdu, který byl občas trochu fyzicky náročnější, jsme poznali spoustu úžasných míst. Zvláště nezapomenutelný byl Velikonoční festival na Marinduque, Sabang a region Bicol. Velký podíl na bezchybném průběhu zájezdu měla naše průvodkyně Růžena Duchková, která se o nás po celou dobu ochotně starala a poskytla nám spoustu zajímavých informací o běžném životě Filipínců. Tímto děkujeme CK Livingstone za krásný zájezd.   

Byl to pro nás naprosto pohodový zájezd do země kde se psala historie. Mile nás překvapila dobře naplánovaná trasa bez dlouhých přejezdů, kvalita ubytování a výborně volený  program. Nejen historie a současnost Izraele, ale i prostor k odpočinku a koupání. Naše průvodkyně, paní Kateřina Zeira, si zaslouží veliké poděkování. Její znalosti historie i současnosti byly úžasné. Díky ní jsme podívali i na jinak běžně nedostupná místa a poznali i současnost života v zemi, která je neustále na pokraji války a ve které sama již 17 let žije.  Ještě jednou veliký dík!

Vážený pane, po víkendovém návratu ze zájezdu z Íránu, chci i Vám osobně ještě jednou velice poděkovat za velmi vstřícný a profesionální přístup během předchozí vzájemné komunikace v období, kdy jsem zájezd objednávali. Měl jste velký podíl na tom, že jsme se nakonec pro Livigstone rozhodli a dnes už můžeme potvrdit, že to bylo velmi dobré rozhodnutí! Současně bychom ještě velmi rádi vyzdvihli skvěle odvedenou práci Dominiky Kobzové, která byla po celou dobu zájezdu velmi pozorná a vstřícná všem jeho účastníkům, znamenitě a ochotně komunikovala. Svým neustálým milým a optimistickým přístupem přispívala k dobrému naladění nás všech. Pokud na nějakou specifickou otázku neznala z hlavy přesnou odpověď, vždy ji dokázala bleskově vykomunikovat s příjemnou íránskou průvodkyní a absolutně žádný dotaz tak nezůstal bez vyčerpávající odpovědi. Pečlivě dbala, aby se každý účastník cítil dobře a pohodlně, byla velmi flexibilní, vždy si uměla poradit a najít optimální řešení. Značnou měrou se tak podílela na našem celkově velmi dobrém pocitu z celého zájezdu, který po této osobní zkušenosti budeme velmi rádi doporučovat. Již jsme tak včera činili. Gratulujeme Vám k takovým spolupracovníkům! Zvažujeme, že bychom s Dominikou ještě rádi poznali Arménii a Gruzii. Děkujeme

Milá CK Livingstone, ...zájezd nás nadchnul, byli jsme velmi spokojeni a šťastní po celou dobu pobytu. Líbilo se nám, že jsme viděli maximum a přitom si stihli vše vychutnat a prožít. Rádi bychom poděkovali Martině (Veselé) a Orisovi (místní průvodce) za všechno, co pro nás zařídili, co nám pověděli, za nádherně lidský přístup a ochotu nad rámec "povinnosti". Zájezd byl díky nim výjimečným zážitkem, na který nikdy nezapomeneme. ...Martina byla úžasná, bude se nám stýskat. Děkujeme! S pozdravem

Dobrý deň, vrátili sme sa s manželkou zo zájazdu č. 121 – Zimbabwe, Botswana, Namíbia, JAR v termíne 28.3. – 19.4.2019. Bol to prekrásny zájazd. Nádherná príroda, neuveriteľne pestrá krajina, čistota a hygiena na vysokej úrovni, safari, kde sme boli pri slonoch, žirafách, zebrách, hrochoch, nosorožcoch ... tak blízko, že sme sa ich mohli skoro dotknúť. Vynikajúco urobený program, milión malých krásnych zážitkov sa zlialo do jedného veľkého, úžasného zážitku. Zájazd plný pohody a krásy. Obrovskou mierou k tomu prispel náš sprievodca Pepa Porubský. Znalý, organizačne perfektný, príjemný, zábavný. Ak sa vyskytli nejaké drobné „problémy“ vyplývajúce zo situácie, vyriešil ich rýchlo a ihneď. Všetkých nás pozitívne „nakazil“ svojou láskou, pohľadom a a prístupom k Afrike. Veľkým bonusom sú jeho kulinárske schopnosti a keď sme mali pred zájazdom dilemu, ako sa budeme stravovať, tak pri Pepovi to bolo absolútne perfektné. Patrí mu veľké poďakovanie! Ak budeme mať aj v budúcnosti sprievodcu, ktorý bude tak dobrý, ako je Pepa, už teraz sa tešíme na ďalšie zájazdy. Vyjadrite mu, prosím, veľké poďakovanie! Ďakujeme a ostávame s pozdravom