Řekli o nás

Děkujeme moc za skvělou dovolenou plnou úžasných zážitků a tak doufáme, že ještě někdy budeme mít příležitost si  něco podobného zopakovat. S pozdravy

Dobrý den, ráda bych Vám napsala pár vět k mojí první velké cestě, zájezd 102, který jsem absolvovala poprvé v životě a sama. Je to necelý měsíc od mého návratu a já musím říct, že tím stále žiji. Program je opravdu naplánovaný efektivně, spousta krásných zážitků, pocit absolutního bezpečí, prostě z mé strany nadšení. Vím, že je to práce a souhra spousty lidí, kterým tímto děkuji, protože můj zážitek je opravdu životní, tento zájezd jsem si "vysnila" ve svých 19ti letech a nyní je mi 32 let, tak si dokážete představit, co to pro mě znamená. Můj zážitek a prožitek celkově by byl určitě však poloviční nebýt fakt skvělé průvodkyně Marti Veselé, která je nejen profi skvělý průvodce, ale hlavně velmi milý a schopný, obětavý a ochotný člověk, nasadila tu nějvyšší laťku v mé poznávání, prostě vždy milá, vstřícná, nápomocná cokoliv zařídit, její pracovní doba po dobu zájezdu byla 24/7, to myslím mluví za vše a přesto vždy s úsměvem, pozitivní, všechny informace až nadmíru, odpověď na jakoukoliv otázku, opravdu klobouk dolů, víc takových lidí mezi námi, protože přesně tihle lidi dělaj zájezd...Moc děkuji a těším se, že zas někam s Vámi a ideálně s Martinou vyrazím..Bylo to bezva :-).

Průvodce Honza Bartoš nám díky svým zkušenostem dal nahlédnout daleko za běžný pocit turisty v cizí zemi. Ekvádor patří k našim TOP zážitkům s CK Livingstone.

Lukáš Benešovský je naprosto dokonalý průvodce,který má hluboké znalosti,perfektní organizační schopnosti a vůbec nic pro něj není problém.Je vidět,že k Thajsku má hluboký vztah a rád předává tu lásku k Asii dále - a daří se mu to. Všichni jsme se shodli, že z naší dovolené udělal úžasný zážitek, na který budeme dlouho vzpomínat.

Zájezd byl skvělý. Bala jsem maximálně spokojena po všech stránkách. Průvodi Miroslav a Jan výborní, Marek excelentní! Také velké poděkování Elišce Stříteské z kanceláře za přístup a vstřícnost při vyřizování zájezdu.

Dobrý den, minulý víkend jsem se vrátil ze zájezdu Pohádková Patagonie. Chtěl bych poděkovat Livingstonu za dobře připravený, velmi pestrý zájezd. Stejně tak chci i touto cestou poděkovat průvodkyni Štěpánce Jakešové za skvělou práci. Její znalosti zemí, místní kultury, zvyků a v neposlední řadě spousta kontaktů na místní obyvatele a průvodce zaručili hladký průběh cesty. Hlavně bych chtěl ocenit individuální přístup ke každému na zájezdu a ve volných chvílích a dnech neustálé hledání dalších možností kam se dá ještě podívat a co podniknout, a poté opět zajištění těchto aktivit podle individuálních přání. Štěpánka je skutečně profesionálka, která dává své práci mnohem víc než je obvyklé a moc rád bych s ní  v budoucnu opět cestoval. Moc děkuji. :-)  S pozdravem

Vrátili jsme se z Pohádkové Patagonie. Pro naši průvodkyni Štěpánku Jakešovou byla nejdůležitější naše spokojenost. Její starost a smysl pro humor nás doprovázely celou cestu. Nejvíce se mi na zájezdě líbila organizovaná plynulost a zároveň pohoda a dost času se kochat, pohodová náročnost treků a celá Patagonie.

Zájezd do Laosu a Kambodže se mi moc líbil. Zájezd jako celek byl bez chyby, stejně jako vstřícnost průvodce Pavla Okenky.

Vážení, dovolte mi touto cestou poděkovat za krásné zážitky a zejména za příležitost poznat Vašeho průvodce Pala Okenku. Mám za sebou poměrně dost cest, ale s nikým tak fundovaným a znalým jsem se dosud nesetkala. Palo má komplexní znalosti historie i kultury Indočíny a dokáže vynikajícím   způsobem  prezentovat historii a současnost těchto krásných ale těžce zkoušených zemí v širších souvislostech. Samozřejmě, nechybí mu ani humor, pochopení a skvělé organizační schopnosti. Blahopřeji k tak vynikajícímu průvodci a budu se těšit, že se s ním opět někdy setkám.

Dobrý den, byli jsme v Laosu, v zemi, kterou jsme velice toužili navštívit. Byli jsme v Laosu, v zemi zatím neposkvrněné návalem turistů. Byli jsme v Laosu, o kterém říkám, že je to ještě kus "Staré Dobré Asie"... Laos naprosto splnil naše očekávání- překrásná země s asijskou atmosférou denních a večerních trhů, pohodoví lidé, vůně, nádhera... Zájezd Paĺo Okenka koncipoval tak, že se střídaly památky, chrámy s přírodou - nádherné vodopády, krasové jeskyně, ostrovy , jezera a život na nich. Byla to kouzelná poznávací dovolená !!! Paĺo je úžasný průvodce, který Asií žije a velice dobře ji zná. Je nesmírně obětavý a připravil nám zájezd na vysoké úrovni. Já osobně si ho vážím i jako člověka- slušného, férového a tolerantního . Paĺo !!! moc a moc děkujeme, víme všichni dobře, že jsi zvládl i nemožné!! Těšíme se na Zážitkový Vietnam příští rok.. S láskou