Řekli o nás

Myslím, že na organizaci zájezdu ani není co zlepšovat. Můžete mít super trasu a organizaci, ale když je špatná parta nebo průvodce je to v háji. Já měla to štěstí, že byla úplně super parta a na Michalovi (Pokorném) bylo vidět, že Aljašku fakt miluje a chce se o to podělit. A myslím, že se mu to podařilo. Zájezd byl super, zůstanu Vám věrná, jste nejlepší cestovka, se kterou jsem byla v zahraničí. S pozdravem

Aljaska a Havaj boli uzasne. Ako mozem porovnat, sprievodca (Michal Pokorný) dal dokopy kolektiv aj urobil dobry program. Tiez si myslim,ze aj kombinacia Aljaska s Havajom je dobry napad.

Chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za krásný zájezd v Peru a Bolívii v srpnu 2018.  Cesta byla plná nádherných dojmů ,  velmi dobře prokombinovaná část poznání jiné kultury s nádhernou přírodou.   Velký podíl na zdárném průběhu měla i naše skvělá průvodkyně Lubica Macedo, která měla vše perfektně připravené  a  vše probíhalo podle předem připraveného  programu. Tento měl vzestupný trend a pořád se objevovaly nové  a  zajímavější  zážitky. Opravdu nádherný zájezd. Přeji hodně úspěchů ve Vaší další práci. Děkuji.

V červenci  jsme s manželem absolvovali 25denní zájezd do JAR, SVAZIJSKO, BOTSWANA, ZIMBABWE. Cestou nás provázela Irena Janoušková, která měla největší zásluhu na perfektním průběhu zájezdu. Kromě vysoké odborné úrovně jsme ocenili její organizační schopnosti, obětavost a vytvoření kamarádské atmosféry včetně organizování společných večeří s grilováním. Její nadšení z cestování a dobrá nálada je nakažlivá a všichni jsme se nakazili. Irenko, děkujeme a těšíme se na další cestovatelské zážitky.

Rády bychom poděkovaly Janě Wilson, která byla naší průvodkyní na zájezdu JAR - SVAZIJSKO komfortněji v srpnu 2018. Jana je profík s neustálým úsměvem a dobrou náladou. Její znalosti, ochota, historky a vtipy během celého zájezdu byly úžasné. Dovolená se vyvedla na jedničku právě hlavně kvůli Janě samotné, ale i dobré partě a přejícímu počasí (bez deště). Kdo váhá s tímto zájezdem - můžeme vřele doporučit a ničeho se nebát. Hotely perfektní, převážně i s lednicí, varnou konvicí a někde i celou kuchyní,takže když se Vám nechce večer jít na večeři do restaurace, tak máte možnost si uvařit něco v pohodlí pokoje.Každý den byl čas i na nákup jídla (oběd,svačiny atd.). Jana vždy ochotně zastavila u supermarketů. Tomuto zájezdu nemáme co vytknout, stejně jako když jsme byly s CK Livingstone na Aljašce. 

Martin byl pro nás nepostradatelným průvodcem, znalý místní lokality a místní řeči. Do své nelehké práce přidal velký kus své lidskosti a velký kus srdce. Díky jeho klidu a organizačním schopnostem jsme propluli úskalími zájezdu bez potíží. A i proto, nebo možná právě proto to byl velice silný zájezd, s velice silnými zážitky, který se nám určitě vryl do paměti, a na který budeme dlouho vzpomínat. Važte si Martina jako průvodce a jeho člověčenství. Svým klientům a jejich potřebám podřizuje všechnu svou činnost a vždy to myslím upřímně. Po tomto zájezdu a prožitcích si Martina Faů velice vážím a pokud se naskytne příležitost, zcela určitě bych s ním rád dál poznával naši nádhernou zeměkouli a lidičky na ni žíjící. Martine děkujeme.

Vážení, s Vaší cestovní kanceláří jsme v termínu 21.7.-12.8. absolvovali zájezd do Zimbabwe, Botswany, Namibie a JAR. Prožili jsme neuvěřitelné tři týdny, které velmi pozitivně ovlivnila přítomnost Vaší průvodkyně Ireny Janouškové. Mohli bych vyjmenovat velkou řádku detailů, která nám pravidelně zpříjemňovaly život a popisovat situace, kdy nás překvapovala svými návrhy, jež nám umožnovaly vidět věci mimo stanovený program v itineráři. Její notýsek s uvedenými časy nutný pro přesuny byl pro nás zárukou, že všude budeme ve správný čas a se správným světlem pro fotografování. Další naší zárukou pro pohodovou dovolenou byl řidič Greg. 6.500km bez nehody, bezpečně a vždy všude včas. Ještě jednou chceme poděkovat oběma, protože z cestování po Africe udělali pro nás nezapomenutelnou dovolenou, o které všem z našeho okolí s nadšením již několik týdnů vyprávíme.… už se těšíme, že s Vámi zase někam vyrazíme…..  

Chtěla bych ještě dodatečně velmi pochválit Martina Faů, který byl vynikajícím průvodcem a i kamarádem. Všechny neočekávané situace bravurně zvládal a vždy se snažil, aby vše bylo vyřešeno k naší spokojenosti. Vaše cestovní kancelář může být pyšná na takového průvodce. Přeji Vám všem hodně spokojených klientů a hodně průvodců jako je Martin Faů. Krásný den Vám z jihočeských Prachatic zasílá

Dobré odpoledne, v neděli jsem se vrátila ze zájezdu JAR + Svazijsko. Ráda bych  ještě jednou poděkovala Vašim prostřednictvím  naší průvodkyni paní Janě Willson.  Erudovaná empatická dáma s nevyčerpatelnou energií, optimismem, obětavostí a výborná řidička, která nám pobyt v Africe dokázala nesmírně zpříjemnit, i když nám počasí nebylo příliš nakloněno. Kéž by bylo takových průvodců mnohem více. Příjemný den

Už jsem projela spoustu zemí a setkala se s různými průvodci. Ale takového průvodce, jako byl letos Martin, jsem ještě nezažila. Martin je úžasný profesionál, člověk na svém místě.