Novinky k akcím

Expozice Pocta legendám

Expozice Pocta legendám

14.2.2024Praha

JIŘÍ HANZELKA – MIROSLAV ZIKMUND + MILOSLAV STINGL. Největší legendy českého cestování se prolínají. Inženýři Hanzelka a Zikmund i doktor Stingl publikují a vystavují poprvé společně! Pomyslní sokové z vrcholu cestovatelské popularity se dělí o zážitky z Nové Guineje.

Více
Unikátní výstava se stěhuje do Prahy

Unikátní výstava se stěhuje do Prahy

16.11.2023Praha

Unikátní výstava Tajemná Indonésie, Tamtamy času – Nová Guinea Svět o kterém jste si mysleli, že už neexistuje! Stromová chýše, rituální totemy, obří masky, senzační mumie, sekáčky na prsty, masky z lidských vlasů, lodě i chýše s projekcí a mnoho dalších. Největší expozice svého druh...

Více
AUDIOKNIHA TAMTAMY ČASU JIŽ V PRODEJI!

AUDIOKNIHA TAMTAMY ČASU JIŽ V PRODEJI!

15.11.2023

Rudolf Švaříček, cestovní kancelář LIVINGSTONE a nakladatelství JOTA vydávají audio verzi knihy Tamtamy času, která poprvé propojila slavného Miloslava Stingla s legendou Hanzelka – Zikmund. Unikátní texty namluví Jarda Dušek, Jan Potměšil, Jitka Čvančarová, Dan Bárta a Michal Bumbálek.

Více
27. ročník festivalu GO KAMERA byl opět nabitý zážitky!

27. ročník festivalu GO KAMERA byl opět nabitý zážitky!

9.11.2023Brno

Ve dnech 2.-5.11.2023 proběhl v areálu BVV, v pavilonu P, největší cestovatelský festival GO KAMERA. Děkujeme všem přednášejícím, ale především vám divákům, díky kterým má festival náboj a stává se unikátním místem pro setkání všech nadšenců nejen o cestování, ale i o aktuální světové dění.

Více

13. ročník cestovatelských střed jde do finále!

24.4.2023

Zakončení 13. ročníku cestovatelských střed v Národním muzeu v Praze. Sejdeme se v nové budově Národního muzea.

Více
Festival GO Kamera v dubnu 2023

Festival GO Kamera v dubnu 2023

20.2.2023

Cestovatelský festival GO KAMERA pořádá CK LIVINGSTONE od roku 1998. Každoročně hostí přes 50 účinkujících. O nejlepší filmy, fotografie a zážitky z cest se dělí známí cestovatelé a dobrodruzi, nejlepší horolezci, fotografové, publicisté

Více
Audiokniha TAMTAMY ČASU již v prodeji!

Audiokniha TAMTAMY ČASU již v prodeji!

23.11.2022

Rudolf Švaříček chystá audio verzi knihy Tamtamy času, která poprvé propojila slavného Miloslava Stingla s legendou Hanzelka – Zikmund. Unikátní texty namluví Jarda Dušek, Jan Potměšil, Jitka Čvančarová, Dan Bárta a Michal Bumbálek.

Více

Pozvánka na festival KOLEM SVĚTA v listopadu!

1.11.2022Praha

Pojďte s námi v listopadu procestovat svět za dva dny! CK Livingstone spolu s Karlem Wolfem zvou všechny nadšené cestovatele na festival Kolem světa do Prahy.

Více

GO KAMERA překračuje rozměr obvyklých festivalů. Nejen ve 3D.

25.10.2022

Nekonečný potlesk provázel nejen nej fotografa Jana Šibíka. Jubilejní 25.ročník neměl slabinu, oslava čtvrtstoletí festivalu probíhá více než důstojně. Program uspokojil opravdu všechny.

Více

Navštivte festival GO KAMERA v říjnu!

15.9.2022

FESTIVAL GO KAMERA 20.10.-22.10. 2022 oslaví na veletrhu GO úctyhodných 25 let. Čtvrt století je slušná doba trvání. Letošní dvojitá účast dohání zanedbaný covidový rok. Která akce dosáhne čtvrt století úspěšného konání...? Program je plný zajímavých osobností - RADEK JAROŠ, JAKUB VÁGNER, foto...

Více