Novinky Livingstone

Žhavé cestovatelské novinky

21.2.2024

Žhavé cestovatelské novinky. Vydejme se na cestu! Předkládáme zajímavé inspirace. Poslední místa má indonéský KALIMANTAN, Madagaskar. Novinkou je atypická akce Gabon.

Více
Novinka - originální trek v Bhútánu s Rudou a Lili

Novinka - originální trek v Bhútánu s Rudou a Lili

9.2.2024

NEZNÁMÝ BHÚTÁN S RUDOU A LILI. Vydejte se s námi prožít atraktivní treky až na hranici Tibetu, shlédnout působivé slavnosti, legendární chrámy.

Více

HUDY doporučuje na cesty do Afriky

18.1.2024

Jedete s námi do Afriky a váháte, co budete na safari či na afrických horách potřebovat? Zde pár návrhů, co by se vám v kufru mohlo hodit.

Více
PF

PF

22.12.2023

Rádi bychom vám poděkovali za přízeň a společné cesty v roce 2023. I v příštím roce jsme připraveni plnit vaše cestovatelské sny naplno. Přejeme vám pohodové prožití vánočních svátků a hlavně pevné zdraví a dostatek sil na další cesty v roce 2024! Váš Livingstone

Více

KALENDÁŘ AKCÍ NA WEBU LIVINGSTONE

10.10.2023

Pro lepší orientaci na našem webu jsme pro vás zprovoznili KALENDÁŘ AKCÍ. Zde je uveden kompletní přehled akcí do konce roku 2024. Rádi poradíme s výběrem správné destinace.

Více

Nejpestřejší začátek roku 2024

10.10.2023

Milí cestovatelé, děkujeme za přízeň a rostoucí zájem o exotiku. Akce do konce roku jsou téměř vyprodány. Tištěný katalog 2024 nevydáváme. Sledujte prosím náš web, kde přidáváme stále nové termíny. Je ideální čas na aranžmá vysněné dovolené! Těšíme se na společné cesty. Váš tým CK LIVING...

Více

Kam se s námi vydat v nejbližší době

25.9.2023

Už věhlasný David Livingstone razil heslo: PŮJDU KAMKOLI, POKUD JE TO KUPŘEDU! Pro ty z vás, kteří své cestovatelské plány odkládali, je určena nabídka níže.

Více

Vánoční dárek plný exotiky

31.8.2023

Nebaví vás zima, vánoční shon a plískanice? Chcete prožít skutečnou pohádku a ne ji jen sledovat v televizi? Pojeďte s námi do exotiky, naberte sil do začátku nového roku a místo vánočního cukroví ochutnávejte exotické speciality. Široká nabídka cest do celého světa láká svou pestrostí. Uděle...

Více

Slevy na cesty do Bhútánu

7.6.2023

Milí cestovatelé, je zde jedinečná příležitost pro ty, kteří svoji cestu do Bhútánu zatím odkládali. Kapacitně limitované slevy na zájezdy do Bhútánu potěší všechny příznivce hor, ale i cestovatele preferující kulturní kolorit a naprostou unikátnost. Tento pohádkový kraj draků každého nadchne ...

Více

Tibet žije!!!

13.4.2023

MYSTICKÝ TIBET se pootevírá! KAILAS je nejposvátnější hora světa, okruh posvátné kory nej zážitek. Poznejme srdce duchovna. Mystika skrývá překvapení! Střecha světa opět tajemné neznámá.

Více