Novinky Livingstone

Kam se těšíme na začátku roku 2022

9.11.2021

Na vánočních a novoročních zájezdech zbývá posledních pár míst a my už se těšíme na začátek roku 2022, kde nás čekají taková lákadla jako Kuba, Thajsko, Guatemala, Nepál, Mexiko etc. Pojeďme objevovat stále ještě liduprázdná místa, kde se spojuje jak možnost relativně jednoduchého vstupu, tak i ...

Více

Pozvánka do exotiky ve vánočním čase

11.10.2021

Neodolatelná nabídka pro Ty z vás, kteří své cestovatelské plány odkládají na konec roku. Mexiko, Srí Lanka, Nepál, Kostarika, Uganda, Keňa, Maroko - to je jen výběr ze zemí plných neopakovatelných zážitků, které čekají na své "objevitele".

Více

Země s extrémním rizikem nákazy již neexistují

2.9.2021

Dne 1.9.2021, zrušilo MZV kategorii zemí s extrémním rizikem nákazy (černá barva). Země z této kategorie byly přesunuty do kategorie tmavě červených zemí. Týká se to konkrétně států Brazílie, Kolumbie, Mosambik, Nepál, Paraguay, Peru a Tanzanie (včetně ostrovů Zanzibar a Pemba).

Více

Exotika bez testů

25.8.2021

Čerstvý návrat z cyklo akce Gruzie s přídavkem hor východního Turecka opět přesvědčil, že na cestách je příjemněji než doma.... Ony země se přetahují o primát království pohostinnosti. V Gruzii nás opájelo vynikající víno z amfor (kvevri), údajně nejstarší na světě. Na opuletní večeře navazovaly...

Více

Cestujte s námi individuálně

9.8.2021

Rozhodli jste se vycestovat, ale nechcete jet ve skupině? Připravíme vám individuální nabídku ušitou přímo pro vás. Každý z nás má jiné představy, sny a přání o ideálním cestování. Proto ke každému z klientů přistupujeme individuálně. Inspirací pro vás mohou být naše programy zájezdů.

Více
Naše cesty do světa se rozšiřují!

Naše cesty do světa se rozšiřují!

2.7.2021

Rád pozvu na svou cyklo akci do Gruzie v novém termínu 7.8. - 15.8.2021. Zažijeme mnohá nej i atypické oblasti vína. Jsou zajištěna i kvalitní elektrokola.

Více
Vyberte si z červencové nabídky!

Vyberte si z červencové nabídky!

4.6.2021

Skvělá zpráva, Keňa opět otevřena! Národní parky pod Kilimandžárem lákají. Tolik slonů jako v Tsavo jste nikdy neviděli. Uganda je jistota, perla Afriky nejen podle Winstona Churchilla potěší. Namibie země barev, pouště i bohaté safari. Mexiko zaručí poznání pyramid, památek a pláže bez turistů....

Více
Gruzie - poznejte s námi kavkazský ráj!

Gruzie - poznejte s námi kavkazský ráj!

27.5.2021

Pokud jste cestovatel, který miluje hory, dobré jídlo, architekturu, památky a výborné víno, tak musíte zaručeně s námi navštívit Gruzii. Našimi gruzínskými zájezdy vás provede odborník na destinaci Michal Thoma.

Více
Od 4. května vláda zmírnila opatření pro návrat z oranžových a červených destinací!

Od 4. května vláda zmírnila opatření pro návrat z oranžových a červených destinací!

5.5.2021

Na základě jednání vlády platí nově od 4. května, že osoby, které jsou v ČR naočkované nemusejí po návratu z oranžových a červených destinací, pokud nevyužijí pro přepravu veřejnou dopravu, podstupovat karanténu či PCR a antigenní test.

Více
Připravíme individuální cesty i pro jednotlivce

Připravíme individuální cesty i pro jednotlivce

3.5.2021

Rozhodli jste se vycestovat, ale nechcete jet ve skupině? Připravíme pro vás individuální nabídku ušitou přímo pro vás. Každý z nás má jiné představy, sny a přání o ideálním cestování. Proto ke každému z klientů přistupujeme individuálně. Inspirací pro vás mohou být naše programy zájezdů a indiv...

Více