Řekli o nás

Zpětná vazba získaná od zákazníků po absolvování zájezdu prostřednictvím e-mailu nebo dotazníku spokojenosti.

Minulý týden jsme se s manželkou vrátili ze zájezdu z Nového Zélandu s CK Livingstone a průvodcem Martinem Slívou. S jeho službami a přístupem jsme byli maximálně spokojeni. Nejde jen o jeho excelentní znalosti o Novém Zélandu, především z oblasti fauny, flóry, historie, ekonomiky a všeobecného přehledu, ale především o jeho snahu vyjít vstříc našim požadavkům, flexibilitě a jeho vysoké přidané hodnotě v setkáních se zajímavými lidmi s různými pohledy na život na Novém Zélandu. Navíc nám poradil s fotografováním a přidal několik užitečných tipů. Velmi oceňujeme i celou řadu článků a videí, které v průběhu zájezdu i po něm zasílal a zasílá, pomohly nám vytvořit si ucelený obrázek o Novém Zélandu a tamním životě. Zájezd s ním tak můžeme každému doporučit!

Dobrý den,  15.11.2022 jsme se vrátili ze zájezdu do Ekvádoru a na Galapágy s Vaší cestovní kanceláří. Teprve nyní jsem se dostala k tomu, abych Vám poděkovala za krásnou dovolenou – byli jsme s manželem opravdu nadmíru spokojeni s Vašimi službami. Zájezd průvodcoval Honza Bartoš a skutečně pod jeho vedením dostal zájezd další dimenzi – má výborné znalosti o této zemi, umí je dobře předávat klientům, má dobré organizační schopnosti a hledí i na praktické potřeby klientů, zná v této zemi hodně známých a umí tyto znalosti využít ve prospěch svých klientů. Také s ním byla dobrá zábava, v Amazonii navíc zajistil místní kapelu – pár muzikantů (kytara a drobné další nástroje, i on se účastnil zpěvu a hudby). Zkrátka to nemělo chybu. Uměl i doporučit nákupy domů, zajišťoval dobré restaurace a za dobré ceny obědy či večeře během cestování. Moc jsme si to užili, celá skupina byla příjemná, viděli jsme hodně živočichů, ptáků, savců,  plazů, hmyzu, ryb (spousta krásných fotek) a dozvěděli jsme se mnoho zajímavého od místních průvodců. Celý zájezd byl velmi pestrý a viděli jsme i slyšeli mnoho zajímavého. Jeden z nejlepších zájezdů, které jsme kdy realizovali. Věřím, že nejsme jediní, kteří pějí chválu na Honzu jako průvodce, nicméně prosím, předejte mu naši pochvalu.   

Zájezd byl nádherný nejen díky přírodním krásám země, ale obrovskou zásluhu na tom měl perfektní průvodce Jan Bartoš. Jeho úžasná znalost prostředí, jazyková vybavenost, organizační talent a přirozená laskavá i humorná autorita nám pomohly překonat pocity únavy z dlouhého cestování, nadmořských výšek i divočejšího houpání lodi u Galapág. Jakožto 71letá samostatně cestující žena jsem na zájezd jela s určitými obavami, ale díky průvodci Honzovi a bezvadnému kolektivu dalších účastníků vše proběhlo skvěle. Vzpomínám na všechny ty krásy a zážitky znovu a znovu, zvlášť, když dávám dohromady tu spoustu fotografií ...   

Vážený „Livingstone“! Jen pár slov k zájezdu č. 312 / Pět Zemí Jižní Ameriky / v termínu 11.11.2022. Lída Puldová, vedoucí zájezdu, je fundovaná, zodpovědná, trpělivá, statečná a velmi milá. Tým, který se sešel ve složení Zuzana a Michael, Iva a Martin, Markéta a její syn Matěj, kamarádi Jirka a Zdeněk byl jednoduše jedna velká pohoda. A nesmíme zapomenout ne dvě nejzkušenější cestovatelky Helenu a Marii. Díky všem za čas s vámi strávený. Vlasta a Jarda P

Dobrý den, zúčastnili jsme se s manželkou zájezdu č. 209 - Vietnam, Kambodža v termínu 06.11 - 25.11.2022. Touto cestou bychom chtěli poděkovat za krásný cestovatelský zážitek. Program byl bohatý a velice pěkný. Možná není úplně nutná návštěva dětského parku v Ba Na, kde je to spíš o zábavě, ale nakonec i to patří ke koloritu této země. A pobyt u moře bychom možná zkrátili na jeden den, protože volný den by se dal strávit návštěvou např. nějakého muzea, nebo památky. Ale to jsou skutečně detaily a celkově hodnotíme zájezd velmi dobře. Zejména bychom chtěli vyzvednout práci našeho průvodce - pana Milana Václavíka. Je to skutečný profesionál a stal se doslova naším kamarádem. Je fakt ochotný a s každou věci si dokázal velmi dobře poradit. Věnoval se nám každý den až do večera, včetně pomoci s výběrem večeře v místních hospůdkách. Nacestovali jsme s manželkou hodně, ale takto vstřícný přístup průvodce jsme ještě nezažili. Takže velká pochvala a snad i nějaká odměna .... Děkujeme a rádi se na CK Livingstone obrátíme příště, již něco plánujeme.

Dobrý den, dovolená Vietnam-Kambodža od 6.11.22 do 25.11.2022 předčila naše očekávání, a to i díky průvodci Milanu Václavíkovi. Byli jsme překvapeni jeho znalostí historie Vietnamu i Kambodže, místních zvyků a mentality národa, jeho obětavostí a organizačními schopnostmi. Určitě bych tento zájez doporučila přátelům hlavně s průvodcem Milanem Václavíkem.:-)  

Dobrý den, chceme se podělit o naše dojmy a pocity z naší dovolené na zájezdu do Vietnamu a Kambodže. Program byl výborně připraven, byl nabitý, obsahoval takovou spoustu krásných zážitků, že byl div to vše vtěsnat do vymezeného času. Samostatnou kapitolou byl náš průvodce Milan Václavík. Jednou větou - byl skvělý. Sršel informacemi o všem, co jsme navštívili a viděli. Vždy připraven vše vysvětlit, poradit a pomoci, navíc také předávat informace od místních průvodců. Prostě profesionál.  

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala za skvělý zájezd do Nepálu. I přes všechny překážky, které způsobily nepředvídatelné okolnosti kolem Kovidu19 jste se mnou srozumitelně komunikovali a bylo jasné, že se snažíte vyhovět ve všech směrech. Přestože to trvalo dva roky, nakonec se mi podařilo odletět na vysněný výlet do Nepálu a můžu vás ubezpečit, že předčil mé očekávání a rozhodně mám v plánu se do Nepálu znova podívat. Zájezd byl promyšlený do posledního detailu, vaše průvodkyně Kamila (Hrubá) byla skělá, všechno dokázala zařídit, o Nepálu má neuvěřitelný přehled, své rozsáhlé znalosti nám dokázala zábavnou a zajímavou formou předat. Doprava a ubytování bylo vždy zajištěno a přestože jsme byli v Asii, kde mají rozhodně jiný pohled na čas a poskytování služeb, tak my jsme to nijak nepocítili. Cokoli jsme si jako klienti přáli, bylo nám okamžitě splněno. Všem přátelům, rodině a známým, kterým jsem zatím o Nepálu vyprávěla, opravdu nadšeně doporučuju vaši společnost pro dobrodružné cesty kamkoliv, protože můžu tvrdit, že máte zájezdy, kde opravdu splníte to, co nabízíte v katalogu a následně v podrobném itineráři, ale i mnoho věcí navíc. Skvělého průvodce, skvělé služby, skvělou organizaci a to vše v nádherném koutu Země. Opravdu vám upřímně děkuji za nádherný zážitek z Nepálu. Byl to můj životní sen, vidět Sagarmathu na vlastní oči a navštívit Himaláje a to se vám podařilo splnit tak, že jsem tam nechala kus srdce a rozhodně se tam chci ještě vrátit.

Dobrý den, dnes v noci jsem se vrátila ze zájezdu pěti zeměmi j. Ameriky. Chci touto cestou poděkovat, že jste dovedli zorganizovat tak něco úžasného, za jeho dokonalost tohoto zájezdu, organizaci. Vše klaplo na 1000 % Samozřejmě dík posílám průvodkyni paní Lídě, za její profesionalitu, připravenost, organizaci, vstřícnost, znalosti. Dlouho jsem se s takovým průvodcem nesetkala a to jsem procestovala naši planetu dokola dokolečka. Vážte si jí a patřičně finančně odměňte. Ještě jednou děkujeme.  

Před dvěma dny jsme se s naší skupinkou vrátili z dovolené na Novém Zélandu. Ráda bych vyzdvihla služby našeho průvodce, pana Martina Slívy. Díky němu bude naše dovolená patřit mezi ty nejkrásnější. Martin je skvělý průvodce, má neuvěřitelný rozhled, neustále nás v dobrém slova smyslu zahlcoval informacemi o Novém Zélandu. V Martinovi máte skutečný poklad a věřím, že díky němu bude dovolená na Zélandu životním zážitkem pro mnoho dalších lidí. Ještě jednou děkujeme za vše.