Naši partneři

ERV Evropská pojišťovna

ERV pojišťovna poskytuje nadstandartní služby v oblasti cestovního pojištění. Vysokou úroveň služeb zajišťují specialisté dokonale ovládající problematiku cestovního pojištění.

Magazín Koktejl

Původní český geografický magazín, který se vyklubal před jednadvaceti lety díky nezlomné touze pár nadšenců. Na rozdíl od licenčních magazínů se jeho obsah skládá téměř výhradně z materiálů českých cestovatelů, publicistů a fotografů. Koktejl je synonymem pro pestrost.

Nakladelství Jota

Nakladatelství JOTA vydalo vydalo za 25 let své existence více než 1950 titulů v mnoha edičních řadách, např.  Beletrie, Opravdové příběhy, Biografie, Populárně naučná literatura, Literatura faktu a military, Pro děti a mládež, Cestopisy a také Turistické průvodce Rough Guides. 

ZOO Praha

Zoo Praha nabízí desetikilometrovou procházku exotikou. Návštěvnické cesty vás zavedou do dvanácti mimořádných pavilonů a k desítkám pozoruhodných expozic. Navštivte severskou tajgu, vyprahlou poušť i deštný prales za jediný den!

ZOO Brno

Zoologická zahrada v Brně patří mezi významné ZOO u nás a byla otevřena již v roce 1950. Přijďte se podívat nejen na medvíďata ledního medvěda!

ZOO Plzeň

ZOO Plzeň je druhou nejnavštěvovanější zoologickou zahradou v ČR. V jejím areálu najdete mimo jiné i trvalou expozici Hanzelky a Zikmunda vybudovanou ve spolupráci s CK LIVINGSTONE.

ZOO park Vyškov

ZOO PARK Vyškov je zaměřen především na chov primitivních i exotických druhů domácích a hospodář-ských zvířat z celého světa. V současné době chováme na 456 zvířat ve 133 druzích nebo plemenech.

ZOO Dvůr Králové

Oživte si vzpomínky z dětství, kdy jste snili o dobrodružných výletech mezi divoká zvířata a sny si částečně plnili, když vás rodiče vzali o víkendu do ZOO.

Botanická zahrada hlavního města Prahy

Botanická zahrada Praha je zelenou oázou téměř v centru Prahy. Její součástí je tropický skleník Fata Morgana, který je pro veřejnost otevřený již 20 let a památkově chráněná Vinice sv. Kláry. Během jediného dne tu můžete uskutečnit cestu kolem světa. Navštívíte Severní, Střední i Jižní Ameriku, Afriku, Madagaskar, Japonsko nebo Středozemí, podniknete dobrodružnou výpravu do tropického deštného lesa a poznáte i kriticky ohrožené rostliny z území ČR.

Bwindi Orphans

Nezisková organizace zabývající se tzv. "adopcí na dálku" - financováním školní docházky a základních potřeb dětí, které jsou buď úplnými sirotky, nebo částečnými sirotky, nebo pochazí z extrémně chudých rodin v Ugandě. Jedním z hlavních nositelů této myšlenky je naše dlouholetá průvodkyně Kateřina Chauveau.

Graspo

Kvalitní tiskárna, která navázala na prvorepublikovou tradici tiskařských závodů. My zde tiskneme publikace edice Livingstone.

Asociace českých cestovních kanceláří a agentur

Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (dále jen AČCKA) je české profesní sdružení subjektů cestovního ruchu, založené v roce 1991, které má v současné době 250 členů z řad subjektů cestovního ruchu.

Výstaviště Flora Olomouc a.s.

Výstaviště Flora Olomouc, a. s. patří už po desetiletí k předním českým výstavnickým organizacím. Vděčí za to postupně se rozšiřujícímu počtu a rozsahu výstav, ale také jedinečnému přírodnímu charakteru svého areálu s bohatstvím parkové zeleně a květeny, botanickou zahradou a rozáriem, který je k výstavnickým, kulturním a dalším společenským akcím využíván celoročně. 

HUDY

HUDYsport a. s. je největší sítí outdoorových prodejen v České a Slovenské republice s tradicí, která se vyvíjí od roku 1990. Stěžejní část tvoří 34 prodejen v České republice (včetně centrály a prodejny Praha Letiště Václava Havla) a 6 prodejen na Slovensku.

Holiday World

Mezinárodní veletrh cestovního ruchu Holiday World je nejvýznamnější akci svého druhu nejen v České republice, ale i v regionu střední Evropy a jeho organizátorem je Incheba Expo Praha. V roce 2018 se bude konat 27. ročník, který proběhne ve dnech 15. - 18. února 2018 v areálu holešovického Výstaviště v Praze.

Kudy z nudy

Skvělý portál pro ty, kdo v Čechách hledají tipy na výlety a akce.

ZOO Liberec

Zoologická zahrada Liberec je nejstarší zoologickou zahradou na území bývalého Československa. Byla založena v roce 1919, nicméně její kořeny sahají až na začátek 20. století. Na ploše 14 ha můžete obdivovat až na 160 druhů zvířat ze všech kontinentů. Mezi nejzajímavější chované druhy patří takin čínský, pavián pláštíkový, nestor kea, lev berberský či panda červená.

Dino Park

DinoPark je ojedinělý koncept tematicky zaměřených zábavních parků v České republice, na Slovensku, ve Španělsku a od srpna 2017 také v Rusku. Unikátní síť DinoParků představuje návštěvníkům záhadný svět dinosaurů v jejich reálných podobách a seznamuje návštěvníky s prostředím druhohor. DinoPark nabízí nádherné pohyblivé a statické modely dávných vládců naší planety v životních velikostech.

High point

High Point vyvíjí vlastní outdoorové oblečení. Kvalita a funkčnost jsou na prvním místě. Vyrobeno v ČR. Více než 30 let na trhu. 2 kamenné prodejny. Outdoorové oblečení od české firmy High Point. 

Norská móda

NORSKÁ MÓDA nabízí nejlepší norské oblečení a vybavení pro sport i do přírody!  Výběr je z kvalitního oblečení z přírodních materiálů.  Věrnostní program. Severský design. Přírodní materiály…  

ZOO Olomouc

V padesátých letech vznikla myšlenka založit v Olomouci zoologickou zahradu. Náštěvu jedné z nejkrásnějších zoologických zahrad u nás vřele doporučujeme ...

ZOO Ostrava

Zoologická zahrada Ostrava byla založena v roce 1951. V současné době chová na zhruba 100 ha více než 4000 zvířat. V minulých letech prošel areál zoo výraznou proměnou. Postupně zde vznikají nové pavilony, velké přírodní výběhy nebo průchozí expozice.

Magazín KULT

Magazín KULT je stálicí mezi magazíny o kulturním a společenském dění. Přináší exkluzivní rozhovory, užitečné recenze, zajímavé články, důvěryhodné rady a kvalitní tipy z dění na kulturní a společenské scéně v Brně a na jižní Moravě. Široký záběr magazínu vás rozhodně překvapí!

GO TO BRNO

Oficiální turistický portál nabízí kompletními informace o Brně v 6 přehledných kategoriích a 3 jazykových mutacích všem konzumentům města.

TIC Brno

Jsme profesionální městskou agenturou pořádající akce pro veřejnost a podporující turistický ruch. Máme CIT pro BRNO a jsme tu pro všechny, kteří si chtějí užívat města. Pro místní i pro turisty.