Kariéra

Hledáme nové spolupracovníky. Budeme rádi, když se stanete členem našeho týmu. Přečtěte si, co nabízíme a jaké máme požadavky, a zašlete svůj životopis. Ozveme se a případně si domluvíme osobní schůzku.

Asistent/ka prodeje a rezervací

Požadavky:

  • SŠ či VŠ vzdělání (vhodná i pro absolventy)
  • aktivní přístup k životu
  • komunikativnost a příjemné vystupování
  • dobrá znalost AJ, další jazyk – španělština, francouzština výhodou
  • práce s PC (Word, Excel, Power Point, internet)
  • základní geografický přehled
  • praxe v cestovní kanceláři vítána
  • předchozí pobyt v zahraničí výhodou (mimoevropské destinace)
  • časová flexibilita
  • chuť učit se nové věci

Náplň práce:

  • komunikace se zákazníky
  • komunikace s obchodními partnery
  • prodej zájezdů
  • rezervace služeb v zahraničí, realizace zájezdů
  • účast na veletrzích a ostatních propagačních akcí
  • administrativní činnost (vízový servis, cestovní pojištění)

Nabízíme:

  • příjemný pracovní kolektiv
  • dobré finanční ohodnocení
  • kreativní práci
  • možnost profesního růstu
  • možnosti cestování
  • společné sportovní aktivity

Nástup možný od září 2018.

Životopis a motivační dopis zasílejte na adresu darja@livingstone.cz.

průvodce poznávacích zájezdů

Požadavky:

  • podmínkou je předchozí několikanásobný nebo dlouhodobý pobyt v exotických zemí
  • organizační a komunikativní schopnosti
  • příjemné vystupování
  • praxe jako průvodce v exotických destinacích preferována
  • znalost angličtiny podmínkou, další jazyky španělština, francouzština, místní jazyky preferovány