Kariéra

Hledáme nové spolupracovníky. Budeme rádi, když se stanete členem našeho týmu. Přečtěte si, co nabízíme a jaké máme požadavky, a zašlete svůj životopis. Ozveme se a případně si domluvíme osobní schůzku.

Manažer CK

Požadavky:

•    VŠ vzdělání
•    Aktivní přístup k životu
•    Komunikativnost a příjemné vystupování
•    Výborná znalost AJ, další jazyk – španělština, francouzština výhodou
•    práce s PC (Word, Excel, Power Point, internet, grafické programy vítány)
•    Vynikající geografický přehled
•    Praxe v cestovní kanceláři vítána
•    Předchozí pobyt a cestování v mimoevropských destinací podmínkou
•    Nadprůměrné organizační schopnosti
•    Minimálně 3 roky praxe s vedením týmu lidí
•    Praxe v oblasti marketingu
•    Časová flexibilita
•    Chuť učit se nové věci

Náplň práce:

•    Vedení prodejního týmu
•    Komunikace se zákazníky
•    Řešení krizových momentů
•    Komunikace se zahraničními partnery
•    Tvorba a realizace zájezdů
•    Vytváření mimokatalogových nabídek
•    Organizační zajištění veletrhů a ostatních propagačních akcí
•    Znalost digitálního marketingu

Nabízíme:

•    Příjemný pracovní kolektiv
•    Dobré finanční ohodnocení
•    Kreativní práci
•    Možnost profesního růstu
•    Možnosti cestování
•    Společné sportovní aktivity

Nástup na základě domluvy.
Plný pracovní úvazek
Místo výkonu práce: Brno, Marešova 14

Životopis a motivační dopis zasílejte na adresu jitka@livingstone.cz

Průvodce poznávacích zájezdů

Požadavky:

  • podmínkou je předchozí několikanásobný nebo dlouhodobý pobyt v exotických zemí
  • organizační a komunikativní schopnosti
  • příjemné vystupování
  • praxe jako průvodce v exotických destinacích preferována
  • znalost angličtiny podmínkou, další jazyky španělština, francouzština, místní jazyky preferovány

Životopis a motivační dopis zasílejte na adresu jitka@livingstone.cz.