Zájezdy na zakázku

Nevybrali jste si z naší katalogové nabídky? Nevyhovuje vám termín v katalogu? Máte ucelenou skupinku přátel či známých, se kterou jezdíte už mnoho let? Jste rodina a netroufáte si cestovat sami?

Rádi vám připravíme cestu na míru! Zajišťujeme programy pro jednotlivce i ucelené skupinky.

CHARAKTERISTIKA POPTÁVKY

Informujte nás o svých představách a požadavcích, na jejichž základě připravíme návrh vašeho originálního programu. Na vás je pouze rozhodnutí kdy a kam. Vše ostatní zařídíme my podle vašich přání.

Při plánování vaší vysněné cesty nám prosím sdělte následující:

  • počet cestujících
  • výběr destinace
  • místa, která chcete během své cesty navštívit
  • předpokládaný termín konání cesty
  • typ ubytování
  • způsob dopravy
  • způsob stravování
  • preferujete-li českého průvodce
  • stačí-li vám místní anglicky hovořící průvodce

Využijte našich dlouholetých zkušeností!

PROČ CESTOVAT S NÁMI

Máme mnohaleté zkušenosti s přípravou náročných akcí pro jednotlivce, dvojice, ale i větší skupinky s naším profesionálním průvodcem nbeo za účasti místního anglicky hovořícího průvodce. Nic není nemožné! Staňte se spolutvůrcem své vysněné cesty. Na přání navrhneme nevšední gurmánské, kulturní, sportovní či adrenalinové zážitky. Doporučíme a zajistíme i služby v pohádkových destinacích stvořených pro odpočinek. Dokážeme i relaxovat!

VYTVOŘTE SI VLASTNÍ PROGRAM

Inspirací pro vás mohou být naše programy zájezdů. Jsme připraveni splnit téměř jakékoliv vaše cestovatelské přání. Zajistíme nejrůznější typy akcí - od krátkých několikadenních pohodových akcí až po časově i fyzicky náročnější cesty. Umíme naplánovat aktivitní program stejně jako cestu v pozvolnějším tempu se službami typu komfort. Bohaté zkušenosti nám umožňují „ušít cestu na míru"!

VÝBĚR SLUŽEB

Vyberte si libovolnou úroveň ubytování a stravování. Můžete si vybrat ubytování od hotelů nejvyšší úrovně až po stylové safari kempy. Zajistíme požadovaný standard po celou dobu cesty. Volitelný je i způsob dopravy. Komplexní zajištění cesty je samozřejmostí. Zajišťujeme veškerý servis zvolené úrovně.

PRŮVODCE ZÁJEZDU

Podle vašich požadavků může zájezd vést český průvodce se znalostí prostředí či můžete využít služeb místního anglicky hovořícího průvodce (jiné jazyky v některých destinacích možné na vyžádání).

CENA ZÁJEZDU

Cena vaší cesty na zakázku záleží především na počtu osob, délce programu a požadovaném standardu služeb.

SLUŽBY V ZAHRANIČÍ

Kromě sestavení vhodného programu zajišťuje CK Livingstone pro skupiny i jednotlivce tzv. balíčky služeb zvolené úrovně ve vybraných destinací, kde dlouhodobě spolupracujeme s osvědčenými partnery. Jedná se především o dopravu pronajatými vozidly s místními řidiči, vnitrostátní přelety, ubytování, stravování, průvodcovské služby. Velikost skupinky je libovolná. Většinu služeb je možné zajistit i pro jednotlivce, preferujete-li individuální turistiku.

Poptávkový formulář

Děkujeme, Vaše poptávka byla úspěšně odeslána. Budeme se na ni snažit zareagovat co možná nejdříve (v pracovní dny to bývá většinou do 48 hodin).
Litujeme, ale žádost nemohla být odeslána. Zkuste to prosím později.

Své české telefonní číslo zadejte s mezinárodní předvolbou, nebo bez ní. U zahraničních telefonních čísel nezapomeňte tuto předvolbu zadat!

?

Po odeslání formuláře se budeme snažit zareagovat co možná nejdříve (v pracovní dny to bývá většinou do 48 hodin).