Řekli o nás

Zpětná vazba získaná od zákazníků po absolvování zájezdu prostřednictvím e-mailu nebo dotazníku spokojenosti.

Vážení, rádi bychom touto cestou poděkovali CK Livingstone za výborně zorganizovaný zájezd do Peru (č. 309), který jsme před pár dny absolvovali.  Doposud jsme „cesty za poznáváním“ plánovali, zajišťovali a realizovali vždy sami bez CK, avšak přiznávám, že s věkem sil a entuziasmu na tuto formu ubývá, a proto jsme tentokrát dali na doporučení dlouholetého kamaráda a zvolili zájezd pořádaný CK Livingstone.  No a výsledný dojem – maximální spokojenost. Ta je sice určitě ovlivněna i tím, že se na zájezdu sešla skvělá sestava účastníků (což není úplně v moci CK), ale volba termínu, programu, formy zájezdu a zejména průvodce, kterým byl Michal Čáslavka, to už zásluha CK je a veliká. Stále dobře naladěný Michal nás po celou dobu zájezdu udivoval svými obrovskými znalostmi jednotlivých destinací a vše řešil s ochotou, přehledem, vstřícností a profesionalitou. CK Livingstone přejeme jen samé, takto skvělé průvodce, jakým byl Michal. Rádi bychom se totiž i z budoucích zájezdů, o nichž vážně uvažujeme, vraceli stejně spokojeni jako tentokrát.  Všem výše uvedeným ještě jednou děkujeme za pohodově strávenou dovolenou, a s přáním mnoha dalších nádherných zážitků se těšíme na případná budoucí setkání.  

Dobrý den, v příloze zasílám dotazník k zájezdu č.309. Současně mi dovolte poděkovat Vám všem za skvělou organizaci poznávacího zájezdu počínaje zajištěním letenek a konče rozloučením se skvělým průvodcem na letišti v Limě. Silnou stránkou celého zájezdu byl pan Čáslavka, znalost místních poměrů a historie, jazyková vybavenost a ochota řešit drobnosti s nadhledem přispěla k naší maximální spokojenosti.Slabým místem bylo ubytování v Paracasu, ale to se dá v budoucnu řešit. Jinak skvělé. Děkujeme.   

Dobrý den, v příloze zasílám vyplněný dotazník a zároveň bych Vám rád z celého srdce poděkoval za naprosto úžasné zážitky ze zájezdu 223 - Bali pro každého, perfektní organizace a hlavně obrovské díky našemu průvodci Martinovi Fau, skvělý člověk, přátelský, profesionální, naprostá studnice vědomostí, ochotný, nápomocný, jistě se nám věnoval nad rámec svých povinností. Takže ještě jednou díky Livingstone a doufám, že se ještě potkáme a zatím přeji co nejvíce spokojených klientů.

Dobrý den Livingstone, nevím, kolikrát jsme byli s váma na cestách, ale je to vždy supr a pohoda. Tentokrát jsem zvolila individuál s ohledem na manželovu nemoc.  Zájezd se podaří, když se sejde dobrá parta, supr počasí a  nejlepší průvodce cestovní kanceláře. A co si myslíte, že se stalo, vše se sešlo a náš zájezd Jordánsko č.264 byl naprosto skvostný.  Musím ale začít přípravou zájezdu, kde spolupráce s Lukášem Hermannem byla příkladná, byl ochotný, pružně reagující, nesmírně slušný. To se pak zájezd organizuje úplně sám. Díku mu za spolupráci a ochotu.  Samotný zájezd proběhl hladce, žádný problém, naopak pohoda úsměv a neuvěřitelné propojení. Díky našemu průvodci Milanu Václavíkovi jsme o něco chytřejší a naše životy se prodloužily o několik let díky úsměvu, dobré náladě  a nakažlivému smíchu, který nás provázel po celou cestu. Zažila jsem v Livingstonu dva úžasné průvodce a to Lukáše Benešovského(údajně už u vás nepracuje) a nyní Milana Václavíka. Vážení, děkuji za to, že jste mi umožnili tento zájezd formou individuálu a věřte, že to ní poslední akce. Je logické, že budu vybírat destinaci, kterou povede pan Václavík. Přeju vám, ať se daří, hodně spokojených zákazníků a hodně prima průvodců. Těším se na další cestování s vaší kanceláří.  

Dobrý den, moc Vás zdravíme z Jablonce nad Nisou. Včera jsme se vrátili ze zájezdu č. 270-Kalimantan, Sulawesi a Togiany. Nejen, že zájezd byl vynikající, dobře sestavený, užili jsme si všichni jak trekú, pobytu u moře, noclehy na lodi i u domorodců, tak chci vyzvednout opět práci našeho průvodce a kamaráda Pala Okénky. Jeho znalosti prostředí, vědomosti o zemi, ochotný a otevřený všem členům zájezdu, byly naprosto vynikající, i když ne všichni účastníci byli vstřícní, milí a ohleduplní.  Dále bychom chtěli moc poděkovat za zařízení nových letenek, zajištění ubytování a zaplacení plné penze, v době, kdy se zpozdil trajekt na Sulawesi  a uletělo nám letadlo. Tím jsme nestihli další přelety. Vaše CK se o nás postarala s plnou parádou, včetně vynikajícího programu na tři další dny. Jste prostě jedničky a nejlepší! Moc za vše děkujeme, bylo to super! Palo, ještě jednou děkujeme i Tobě!!!  

Vážení, chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za skvěle zorganizovaný zájezd do Indie. Za celou dobu se nevyskytl jediný problém a celkově je zájezd vymyšlen dokonale. Možná bych přidal den navíc ve Varanasí. Průvodkyně Kamila je zlato samo o sobě a nepoznal jsem lepšího průvodce. Vždy s úsměvem a elánem šířila kolem sebe dobrou náladu. Má neuvěřitelné znalosti. Skvělá byla i komunikace s CK.  Děkuji a někdy příště se budu těšit.  

Vážení jednatelé, na velikonoční pondělí jsme se vrátili z našeho 40 denního putování po jižní Africe. Měli jsme možnost nahlédnout do 6 států výjimečného kontinentu. Naše zážitky se nedají slovy popsat - viděli jsme neuvěřitelné množství zvířat v národních parcích mimo ně, přírodu, která nás plně pohltila a samozřejmě jsme se seznámili i se způsobem života lidí v těchto končinách. To vše ve velice přátelské atmosféře díky našim úžasným průvodcům. V první části naší cesty jsme měli tu čest se seznámit s Janou Wilson a ve druhé části s Davidem Švejnohou. Oba průvodci jsou ve svém oboru absolutními profesionály, jejich laskavý přístup k našim potřebám a nápadům, neuvěřitelné znalosti o navštívených zemích, nás neustále překvapovaly a hlavně jsme se, díky jejich působení, po celou dobu naší náročné, ale krásné cesty, cítili v pohodě a v klidu. Velice oceňujeme i cestování v malém kolektivu. Děkujeme cestovní kanceláři za zprostředkování téhle naší cesty, která nás nesmírně obohatila a už dnes se těšíme na další cestovatelské zážitky s CK Livingstone.

Hezký den přeji do CK LIVINGSTONE a zdravím všechny co budou číst toto poděkování. Měl jsem to štěstí a byl jsem zase v Africe. Poprvé Tanzanie a Zanzibar s Davidem Švejnohou a nyní zájezd č.121 Zimbabwe – Botswana – Namibie - JAR. Průvodce opět neuvěřitelně fundovaný milovník Afriky David.  Celou dobu jsem měli k dispozici auto s řidičem, usměvavým a ochotným řidičem, který se v případě potřeby postaral o grilování. Po celou dobu opravdu poznáváte Afriku, zvířata, úžasné přírodní scenérie a lidi, usměvavé lidi. To celé David prokládá  vyprávěním o místech které právě projíždíte a nebo přidává své zážitky z cest po Africe. Na závěr bych rád řekl, že to co všechno CK nabízí v programu opravdu zažijete a když budete mít štěstí na pana ŠVEJNOHU  zažijete o trošku intenzivněji. Díky LIVINGSTONE, díky Davide a zase někdy na cestách ?  

Dobrý den, přiznám se, že obecně reference či jiná hodnocení nepíši, ale tentokrát udělám výjímku. Rád bych poděkoval za krásný zájezd, a to především díky zvládnuté organizaci, připravenosti a komplexním znalostem průvodkyně - Kateřiny Špirochové. Na všechny myslela, program upravovala dle místních podmínek, občas přidala nějakou utajenou lokaci, a vždy byla k ruce a pomoci. Jak jsme zjistili, Japonsko je složitá země, kde je spousta věcí jinak než Evropan předpokládá, Anglicky se nedomluvíte ani v hotelu, a najít cestu z nádraží je dost často nadlidský úkol. Myslím, že všichni z našeho zájezdu si Japonska užili plnými doušky, a za to prosím naším jménem poděkujte Kateřině. Ještě jednou s poděkováním  

Zdravím cestovní kancelář LIVINGSTONE, právě jsme se vrátili z úžasné cesty po Africe - zájezd č. 121, který průvodcoval David Švejnoha. Tento zájezd jsme si vybrali právě po velmi dobré zkušenosti s ním ze zájezdu po Tanzánii + Zanzibaru z covidového přelomu roku 2020/2021. A David - opět nezklamal. Ochotný, trpělivý, vtipný, milý, srdečný, odborně fundovaný...prostě výhra mít takového průvodce na cestách. Budeme doufat, že se nám poštěstí s ním zase někdy někam jet.  Z Aše zdraví urputní cestovatelé Jana a Karel