Řekli o nás

Na zájezdě se mi nejvíce líbilo využití znalostí průvodkyně (Kamily Hrubé), perfektní orgabnizace a v mnoha případech i její skvělá improvizace!

Přijeli jsme z Vietnamu-rodinné poznávání. Oceňujeme nadstandartní přístup průvodkyně Jany Kysilkové. Její znalosti, trpělivost a to jak se nám věnovala. S Livingstounem jsme již počtvrté a z toho dvakrát s průvodkyní Sandrou Špačkovou, s kterou jsme byli také velmi spokojeni.

Velmi oceňuji nadstandardní přístup průvodkyně Jany Kysilkové. Velmi ochotná, vždy připravená, přátelská.... Na další cestu chtějí vyrazit děti zase právě s ní!

Dobry den, pred tyzdnom sme sa vratili zo zajazdu "Pohadkova Patagonie" a musim skonstatovat, ze bola viac nez rozpravkova. Zajazd je plny uzasnych miest a krasnych trekov. Pocasie nam viac nez prialo, kedze slnko nas sprevadzalo celou cestou, dokonca ani Ushuaia nesklamala!!! Cely zajazd zaroven uzasne doplnala Terka Sikorova, ktora robila maximum, aby sme boli spokojni a mali sa dobre. A my sme sa mali :). Stastie sme mali aj na zvierata, kedze mimo lamy guanako, tucniakov (3 druhy), lachtanov, kondorov, kormoranov, plameniakov, delfinov, nosalov, tukanov sme stretli aj pumu a lisku v Torres del Paine a to az velmi zblizka. Takze touto cestou by som vam chcela podakovat za skvely zajazd a moc pochvalit sprievodkynu Terku za hladky, prijemny a zabavny priebeh. Urcite este s nou niekam pojdeme :). S pozdravom

Dobry den do CK-Livingstone, jsem jeden ze spokojenych ucastniku zajezdu "Etiopie 142A/20". Cely zajezd byl velmi uspesny, velke diky patri pruvodci Romanovi Filipskemu a mistnim ridicum, kteri se opravdu vyznali a udelali pro nas to nejlepsi!!! V priloze posilam vyplneny dotaznik.   

Ahoj Livingstone, zájezd se nám velice líbil, splnil naše očekávání, program byl vyváženým mixem, průvodkyně Martina Veselá se snažila plnit všechna naše možná i nemožná přání, byla vtipná a s erudicí a profesionalitou nás - své klioše- skvěle "orchestrovala". Děkujeme za zážitky a těšíme se zase na další dobrodružství.

Ráda vyzdvihla kvality našeho průvodce Kamily Hrubé. Její nasazení, znalosti a orientace v místním prostředí, byly naprosto úžasné. Neustále optimistická Kamila posunula tento zájezd o třídu výše, ještě jednou, děkujeme Kamilo. 

Ráda bych vyzdvihla kvality našeho průvodce Kamily Hrubé. Její nasazení, znalosti a orientace v místním prostředí, byly naprosto úžasné. Neustále optimistická Kamila posunula tento zájezd o třídu výše, ještě jednou, děkujeme Kamilo. 

Ráda bych vyzdvihla kvality našeho průvodce Kamily Hrubé. Její nasazení, znalosti a orientace v místním prostředí, byly naprosto úžasné. Neustále optimistická Kamila posunula tento zájezd o třídu výše, ještě jednou, děkujeme Kamilo!  

Na zájezdu se mi nejvíce líbila atmosféra zájezdu, kterou hned na začátku vytvočil průvodce (Ian), jeho znalosti, vztah ke Kubě a program, který nám docela dobře vytvořil slušnou představu o Kubě byla bez chyby. Jen více takových průvodců!