Řekli o nás

Zpětná vazba získaná od zákazníků po absolvování zájezdu prostřednictvím e-mailu nebo dotazníku spokojenosti.

Chtěl bych poděkovat za zájezd do Jordánska. Bylo to stejně jako ve dvou předchozích případech s vaši CK perfektní. Na super prožitku se velkou měrou podílela svojí erudovaností v arabské otázce a pohotovostí i průvodkyně Lenka Hrabalová, za což jí patří dík. Zachránila mě i po příletu do Prahy, když mi byla odcizena peněženka a rázem jsem se stal mužem bez dokladů a zlaťáků.  

Dobrý den, tímto bych moc ráda poděkovala za zájezd na Madeiru, který se velmi vydařil. Velký dík a zároveň obrovská pochvala patří zejména naší průvodkyni Kačce Francové, která byla naprosto excelentní. Nabitá informacemi, vstřícná, trpělivá, naprostý profík. Když pomyslím, že jsme byli jejím prvním zájezdem, nebylo toto vůbec poznat. Může se s hrdostí postavit vedle Vašich nejlepších průvodců ( alespoň z těch, co jsem dosud měla možnost poznat) jako je Michal Thoma nebo Honza Bartoš. Smekám před ní, zároveň tento zájezd skvěle pozvedla. Ještě jednou moc díky.   

V červnu jsem byl s Alešem Tomanem v Ugandě. Stejně jako předchozí cesta bylo vše dokonale připravené a zorganizované. Velmi hezký program orientovaný hlavně na pozorování a focení ptáků. To je to, co se mně v lednové Tanzanii líbílo zdaleka nejvíce. Tady v Ugandě očekávání bylo více než naplněno. Aleš znal prostředí, místní ptactvo a velmi zajímavě vše popisoval a vysvětloval. Někdy pro mě i několikrát a vždy trpělivě. Moc se mně líbilo, jak byl program velmi hezky a pestře poskládaný, abychom si užili savany, řeky, různé typy pralesů a močálů. Některé dny byly více o ptácích a některé zase o větších zvířátkách. Tak pokud jsme měli někdy nafoceno hodně ptačích zobáků, tak antilopy, žirafy, opice nebo hroši byli příjemná změna. Tedy ještě jednou děkuji a těším se na další společnou akci s Livingstone, Alešem, Davidem, garantem zájezdu Lukášem.

Milí Livingstoni, s díky a potěšením hlásím, že i další výprava s Vámi - do Namibie (28.2. - 12.3. t.r.) - byla po všech stránkách špičková a v této uťápnuté pandemické době také vzácně ozdravná a bezpečná! Pod vedením báječné Jany Wilson (= ideální ztělesnění pravidla tři (i více :-) v jednom) a při nízkém počtu účastníků zájezdu zvláště kvituji, že bylo možné užít si maximum z bohaté nabídky poznatků, zážitků i požitků - dle individuálního gusta a letory. Kéž Vám to takto vychází a funguje - pandemie-nepandemie - i nadále! Těším se na další cesty za novými obzory s Vámi!

Zdravím. Právě jsem se vrátil z Tanzanie s cestovní kanceláří Livingstone a jsem nadšený. Zájezd byl velmi příjemným koktelem pěšího treku, cyklistiky, pozorováním zvířat v národních parcích a života místních lidí. Dle mého názoru je pevninská Tanzánie co se týče covidu bezpečná (jen v hlavním městě a na cestě zpět jsme si dávali pozor). Chci touto cestou poděkovat CK a hlavně vedoucímu Rudovi Švaříčkovi za krásný zážitek, který mi dodal spoustu energie.

Zdravíme Livingstone. Chtěli bychom Vám všem moc poděkovat za bezva dovolenou v tomto náročném období! Velmi oceňujeme profesionální a přitom lidský přístup našeho průvodce Davida Švejnohy, má vůli řešit vše ke spokojenosti skupiny a udržovat dobrou atmosféru a nadhled. Poznání toho nejlepšího z Namibie silně předčilo naše očekávání. Fantastická příroda, safari, úžasný přelet nad pouští, která zdaleka není pustá, výlet lodí a pozorování lachtanů… no nádhera! Byla to kombinace mnoha poznání a pro Pavla tam byla ještě třešnička na dortu - send boarding. Bylo to krásných 11 dní velmi intenzivního poznávání krásné Namibie, etnik, přírody, pouště, geologie, historie, botaniky a gastrozážitků. Překvapilo nás kolik se toho vešlo do programu. Velmi děkujeme Janě Wilson za operativu a kreativitu při řešení problému se získáním výsledku testů abychom mohli odcestovat ze země, Davidovi a CK Livingstone děkujeme za obětavost a nasazení při řešení tohoto problému.  My jsme nyní právě ukončili karanténu, už máme negativní testy a v pondělí se vrátíme do práce. Povinnou karanténu jsme využili k aklimatizaci na ČR, všechno má svůj rub a líc! Děkujeme za moc hezkou dovolenou a těšíme se na další výlety za poznáním s Vámi.  Gábina a Pavel

Milí Livingstoni :-), chtěla bych Vám poděkovat za skvěle připravený a zorganizovaný zájezd do Namibie, kanceláři za pružné přizpůsobení všem požadovaným formalitám a pomoc s obstaráním a vyplněním všech možných i nemožných formulářů. Při nabitém a pestrém programu jsme prožili téměř 2 týdny s úžasnými zážitky a hlavně v pohodové a přátelské atmosféře, zejména díky bezvadnému průvodci, Davidovi Švejnohovi. Ocenila jsem šíři jeho znalostí a množství informací, které nám předával, otevřenou a přátelskou povahu, nezkazil žádnou legraci a současně byl pro nás oporou při řešení praktických záležitostí. Tento zájezd byl pro mě jedním z nejlepších a každopádně jsem se vrátila spokojená a pozitivně -v původním slova smyslu :-) nabitá do zdejší reality. Takže velké díky a těším se zas na nějaké příště! S pozdravem  

Dobrý den všem v Livingstone! Chtěla bych vás všechny moc pochválit a poděkovat za zprostředkování výletu do Afriky s Rudou. Byl to neskutečný zážitek, plno emocí, zvířat a nezapomenutelných chvil. Děkuji,že jste mi vyšli vstříc se změnou letenek na Zanzibar a celkově jste byli moc nápomocní. V této době, vám přeji pevné nervy a zdraví a snad se vše už brzy vrátí do normálu. Jste skvělí.   

Dobrý den pane Bártku a celý kolektive CK Livingstone, včera jsme se vrátili plni dojmů ze zájezdu Tanzánie Zanzibar s prodloužením o safari. Afrika nás opět nadchla a rádi jsme poznali turisty méně navštěvovaný jih Tanzánie. Chci zejména vyzdvihnout skvělý přístup průvodce Davida Švejnohy, který nás po celou dobu zájezdu zahrnoval nepřeberným množstvím informací, přestože v první části zájezdu byl pouze jako doprovod, stejně se nám maximálně věnoval. Dále chci poděkovat Davidovi a CK Livingstone za perfektní zvládnutí problému při zrušení hotelu na Zanzibaru. Náhradní ubytování opravdu stálo za to a moc se nám tam líbilo. Při prodlouženém safari jsme měli neskutečné štěstí na opakované množství zvířat, které se nepodaří vidět tak často. Díky nádherné Africe a průvodci Davidu Švejnohovi jsme se vrátili nadšení s předsevzetím se do Afriky opět vrátit.

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat panu Davidovi Švejnohovi a poslat mu referenci. Opravdu velmi jsme se na tanzánsko-zanzibarské dobrodružství spojené s trekem těšili a uskutečněná cesta předčila naše očekávání. Vše bylo super a hlavně pod vedením Davida velmi skvěle zorganizováno a každý z nás měl pocit, že je tu David skutečně jen pro nás. Jeho znalosti a velmi lidský přístup po celou dobu našich společných 17 dnů byl na jedničku s hvězdičkou. Určitě se rádi zúčastníme dalších cest na nová místa, které bude David Švejnoha průvodcovat. Díky moc a ať se daří všem v Livingstonu.