Řekli o nás

Zpětná vazba získaná od zákazníků po absolvování zájezdu prostřednictvím e-mailu nebo dotazníku spokojenosti.

Vážený „Livingstone“! Jen pár slov k zájezdu č. 312 / Pět Zemí Jižní Ameriky / v termínu 11.11.2022. Lída Puldová, vedoucí zájezdu, je fundovaná, zodpovědná, trpělivá, statečná a velmi milá. Tým, který se sešel ve složení Zuzana a Michael, Iva a Martin, Markéta a její syn Matěj, kamarádi Jirka a Zdeněk byl jednoduše jedna velká pohoda. A nesmíme zapomenout ne dvě nejzkušenější cestovatelky Helenu a Marii. Díky všem za čas s vámi strávený. Vlasta a Jarda P

Dobrý den, zúčastnili jsme se s manželkou zájezdu č. 209 - Vietnam, Kambodža v termínu 06.11 - 25.11.2022. Touto cestou bychom chtěli poděkovat za krásný cestovatelský zážitek. Program byl bohatý a velice pěkný. Možná není úplně nutná návštěva dětského parku v Ba Na, kde je to spíš o zábavě, ale nakonec i to patří ke koloritu této země. A pobyt u moře bychom možná zkrátili na jeden den, protože volný den by se dal strávit návštěvou např. nějakého muzea, nebo památky. Ale to jsou skutečně detaily a celkově hodnotíme zájezd velmi dobře. Zejména bychom chtěli vyzvednout práci našeho průvodce - pana Milana Václavíka. Je to skutečný profesionál a stal se doslova naším kamarádem. Je fakt ochotný a s každou věci si dokázal velmi dobře poradit. Věnoval se nám každý den až do večera, včetně pomoci s výběrem večeře v místních hospůdkách. Nacestovali jsme s manželkou hodně, ale takto vstřícný přístup průvodce jsme ještě nezažili. Takže velká pochvala a snad i nějaká odměna .... Děkujeme a rádi se na CK Livingstone obrátíme příště, již něco plánujeme.

Dobrý den, dovolená Vietnam-Kambodža od 6.11.22 do 25.11.2022 předčila naše očekávání, a to i díky průvodci Milanu Václavíkovi. Byli jsme překvapeni jeho znalostí historie Vietnamu i Kambodže, místních zvyků a mentality národa, jeho obětavostí a organizačními schopnostmi. Určitě bych tento zájez doporučila přátelům hlavně s průvodcem Milanem Václavíkem.:-)  

Dobrý den, chceme se podělit o naše dojmy a pocity z naší dovolené na zájezdu do Vietnamu a Kambodže. Program byl výborně připraven, byl nabitý, obsahoval takovou spoustu krásných zážitků, že byl div to vše vtěsnat do vymezeného času. Samostatnou kapitolou byl náš průvodce Milan Václavík. Jednou větou - byl skvělý. Sršel informacemi o všem, co jsme navštívili a viděli. Vždy připraven vše vysvětlit, poradit a pomoci, navíc také předávat informace od místních průvodců. Prostě profesionál.  

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala za skvělý zájezd do Nepálu. I přes všechny překážky, které způsobily nepředvídatelné okolnosti kolem Kovidu19 jste se mnou srozumitelně komunikovali a bylo jasné, že se snažíte vyhovět ve všech směrech. Přestože to trvalo dva roky, nakonec se mi podařilo odletět na vysněný výlet do Nepálu a můžu vás ubezpečit, že předčil mé očekávání a rozhodně mám v plánu se do Nepálu znova podívat. Zájezd byl promyšlený do posledního detailu, vaše průvodkyně Kamila (Hrubá) byla skělá, všechno dokázala zařídit, o Nepálu má neuvěřitelný přehled, své rozsáhlé znalosti nám dokázala zábavnou a zajímavou formou předat. Doprava a ubytování bylo vždy zajištěno a přestože jsme byli v Asii, kde mají rozhodně jiný pohled na čas a poskytování služeb, tak my jsme to nijak nepocítili. Cokoli jsme si jako klienti přáli, bylo nám okamžitě splněno. Všem přátelům, rodině a známým, kterým jsem zatím o Nepálu vyprávěla, opravdu nadšeně doporučuju vaši společnost pro dobrodružné cesty kamkoliv, protože můžu tvrdit, že máte zájezdy, kde opravdu splníte to, co nabízíte v katalogu a následně v podrobném itineráři, ale i mnoho věcí navíc. Skvělého průvodce, skvělé služby, skvělou organizaci a to vše v nádherném koutu Země. Opravdu vám upřímně děkuji za nádherný zážitek z Nepálu. Byl to můj životní sen, vidět Sagarmathu na vlastní oči a navštívit Himaláje a to se vám podařilo splnit tak, že jsem tam nechala kus srdce a rozhodně se tam chci ještě vrátit.

Dobrý den, dnes v noci jsem se vrátila ze zájezdu pěti zeměmi j. Ameriky. Chci touto cestou poděkovat, že jste dovedli zorganizovat tak něco úžasného, za jeho dokonalost tohoto zájezdu, organizaci. Vše klaplo na 1000 % Samozřejmě dík posílám průvodkyni paní Lídě, za její profesionalitu, připravenost, organizaci, vstřícnost, znalosti. Dlouho jsem se s takovým průvodcem nesetkala a to jsem procestovala naši planetu dokola dokolečka. Vážte si jí a patřičně finančně odměňte. Ještě jednou děkujeme.  

Před dvěma dny jsme se s naší skupinkou vrátili z dovolené na Novém Zélandu. Ráda bych vyzdvihla služby našeho průvodce, pana Martina Slívy. Díky němu bude naše dovolená patřit mezi ty nejkrásnější. Martin je skvělý průvodce, má neuvěřitelný rozhled, neustále nás v dobrém slova smyslu zahlcoval informacemi o Novém Zélandu. V Martinovi máte skutečný poklad a věřím, že díky němu bude dovolená na Zélandu životním zážitkem pro mnoho dalších lidí. Ještě jednou děkujeme za vše.

Dobrý den, protože už asi nikdy nenajdu dotazník o spokojenosti, píši Vám alespoň e-mail, protože nic nenapsat by nebylo vůči průvodkyni fér. Organizace zájezdu a jeho program – vše na jedničku. Určitě je potřeba pochválit, že se trek často prodloužil o aklimatizační výstupy a program se dodržoval – nijak se nelenošilo (jak mívají některé jiné CK i přes program v oblibě). Ke všemu nám vyšlo skvělé počasí. Ze všeho nejvíc je potřeba vyzdvihnout Kamilu „Sherpu – Dal Bhat“ Hrubou. Je to průvodkyně, ze které jsem si po hodně dlouhé době opravdu sedla na zadek – v dobrém slova smyslu. Neustále v pohodě, plná pozitivní energie, usměvavá, ochotná, s lidským přístupem, stále něco vymýšlela a opravdu jsme se nenudili. Zároveň má neuvěřitelné množství znalostí a zkušeností – jednalo se tak o smršť informací, vše dokázala zařídit, vyřešit, nic nebyl problém. Zájezd byl pro mne opravdovým zážitkem. Děkuji.

Nedávno jsme se s manželem vrátili z vašeho zájezdu „Z Kapského města do Victoria Falls“. Byla to jedna z nejkrásnějších cest ,co jsme kdy absolvovali, s výborným programem a hlavně s výborným průvodcem Davidem Švejnohou a jihoafrickým řidičem Grahamem. Oceňujeme Davidovu profesionalitu i nekonečnou trpělivost, díky němu jsme prožili opravdu krásnou dovolenou a budeme se těšit na příští zájezd s vámi.

„Zájezd je sice náročný (změny prostředí, dlouhé přesuny), ale díky profesionalitě Honzy Bartoše se vše zvládlo v pohodovém rytmu. Honza šíří kamarádskou atmosféru a všechny organizační problémy zvládá s přehledem. Velmi jsme si to užili, poznali velkou část světa s neopakovatelnou biodiverzitou a odnesli si řadu nezapomenutelných zážitků!“ S pozdravem a poděkováním!