Řekli o nás

Zpětná vazba získaná od zákazníků po absolvování zájezdu prostřednictvím e-mailu nebo dotazníku spokojenosti.

Dobrý den,  právě jsme se vrátili ze zájezdu Chilská mozaika s Lídou Puldovou. Velmi oceňujeme zajímavý pestrý program a malou skupinu cestujících. 12 je naprosto ideální počet.  K tomu se nám sešla prima parta a skvělé počasí, takže se vše velmi vyvedlo. Chválím naši průvodkyni Lídu Puldovou, která je velmi zajímavá a inspirativní osobnost. Měla připravené knihy o destinaci, posílala nám zajímavé odkazy o rostlinách, živočiších i historii na společnou whup skupinu, starala se o cestující, kteří nebyli jazykově vybaveni, vždy čekala na celou skupinu. Velmi děkujeme, zájezd byl skvělý a zcela naplnil naše očekávání. Rádi se s Vámi vydáme na další Lenka

Chtěl bych touto cestou poděkovat za skvělý zájezd do Kolumbie. Tak skvělého průvodce, Nelsona Garzona alias Indiána ,nám záviděli skupiny jiných cestovek , které jsme v Kolumbii potkali.  Skvělá kombinace zážitků a ubytování. Hory, lesy, moře, městečka i vesnice. Luxusní hotely ale i stany u moře. Za mě 1*  

Dobrý den,  chtěli bychom s manželem velmi poděkovat Katce Špirochové za 3 týdny provázení krásným Japonskem. Katka měla vše do detailu připravené, úžasně zorganizované. Stejně tak perfektně logisticky vyřešené náročné přesuny, které dokázala ozvláštnit, zajímavě vybranou japonskou literaturou, kterou nám předala na delší úseky cesty. Hodně jsme se dozvěděli o historii, samurajích, gejšách i o současnosti - to co všechno ví, tak před tím smekáme. Myslím, že je to rodilá Japonka, Japonsko má v srdci a umí ho předávat dál. Katko, moc děkujeme, byla jsi úžasná. 

Vážený Livingstone,  při cestě Bhutánem a Nepálem jsem se setkala s  Vašim průvodcem Michalem Thomou, o němž lze hovořit jen v superlativech. Jeho znalosti země, společnosti, kultury, náboženství Bhutánu i Nepálu nebyly jen encyklopedické, ale korespondovaly s dobou a vývojem. Především je dokázal zcela přirozeně a ochotně předávat a sdílet s námi, a to přes mnohé opakované či zvídavé dotazy. Svým klidem a rozvahou vytvářel vždy příjemnou a přátelskou atmosféru ve skupině. Jeho obdivuhodná znalost prostředí nám naopak přinesla spoustu nečekaných veselých zážitků a poznání bonusových míst. Mohu Vám opravdu za všechny z nás sdělit, že budeme nejen rádi vzpomínat  na úžasný Bhútán a bláznivý Nepál, ale především na vynikajícího profesionálního průvodce a milého člověka. Jsem velmi ráda, že služby Vaší cestovní kanceláře můžu stále jen chválit a doporučovat. Vaši průvodci jsou vždy velmi erudovaní, ale Michal získal naprostý prim. Je mi potěšením se s Vámi o tyto dojmy podělit. Děkuji Vám. Přeji Vám mnoho spokojených klientů, jako jsem byli my na zájezdu č.238 :)   Se srdečnými pozdravy ze Zlína a přáním všeho dobrého nejen na cestách 

Som veľmi spokojná a šťastná, že som si vybrala tento zájazd. Splnil moje očakávania a navyše malá skupina s príjemnými  ľuďmi a osobný prístup sprievodcov /aj toho domáceho/to všetko iba vylepšili.Jednoducho krásna a nezabudnuteľná dovolenka. 

Dobrý den,    Nedávno jsem se vrátila z poznávacího zájezdu 264 Jordánsko ve dnech 21.10.-28.10.2023. Chtěla bych  Vám poděkovat za perfektně zorganizovaný zájezd a profesionální přístup paní průvodkyně Sheily Singové. Skvělá průvodkyně, která se o nás přímo ukázkově starala , řekla bych nad rámec svých povinností. Každý den byl pro nás něčím zajímavým , obohacujícím. Přiznám se, že jsem díky událostem v této oblasti zvažovala, jestli mám zájezd zrušit nebo přesunout a nakonec jsem se rozhodla pro absolvování zájezdu a v žádném případě nelituji. Sheila pro nás připravila spoustu příjemných zážitků, bylo znát, že svoji práci má ráda , byla pro nás nejen průvodkyní, ale i kamarádkou, ochotná vždy pomoci s překladem, při nakupování a dalším pozitivem byla vždy její dobrá nálada. Kéž by takových průvodců bylo více. Děkuji moc , CK Livinstone budu doporučovat svým přátelům , skutečně jsme byli všichni spokojení a nadšení.

Poděkování za vynikající organzaci zájezdu podzimním Japonskem Kateřině Špirochové. Jako účastnice zájezdu podzimním Japonskem 8.-28.10.2023 musíme hodnotit naši Kateřinu 1*. Vždy ochotná,pohodová, příjemná a organizačně schopná vyřešit hned každý problém. Japonsko má v krvi, Japonskem žije. Pro účastníky zájezdu by se rozdala. Katko, moc děkujeme, budeme na Japonsko vzpomínat!  

Pěkný den. Jako účastník zájezdu 102 Keňa-Tanzanie-Zanzibar-Uganda musím vyjádřit naprostou spokojenost s cestovní kanceláří Livingstone. Celý zájezd proběhl naprosto bez problémů, díky skvělému průvodci Pavlu Okenkovi,u kterého je cítit, že jeho práce je jeho koníčkem. Nebo naopak. Jako človek,který není zvyklý moc cestovat můžu říct,že mě zájezd moc obohatil,a to i díky lidem, se kterými jsem se mohl seznámit.Takže za mne Livingstone je super?

Pěkný den,   Před několika dny jsme se vrátili z Vašeho zájezdu po jihozápadní Africe (121 – Zimbabwe/Botswana/Namibie/JAR). Touto cestou bychom rádi poděkovali našim průvodcům i Vaší kanceláři za další krásný zážitek. Náš průvodce David Švejnoha i místní řidič Graham Nicoll se zásadním způsobem podíleli na zajištění nejen hladkého průběhu, ale zejména uvolněné atmosféře po celou dobu našeho putování. Jejich přátelský přístup a neutuchající pozitivní energie byly základním kamenem celé výpravy. David je velký srdcař a úžasný společník. Je také bezednou studnicí informací o africkém kontinentu, jeho historii, kultuře, kmenech, zvycích i problémech, kterým Afrika čelila v minulosti a čelí i v současné době. Jeho poutavá vyprávění a osobní zkušenosti vášnivého cestovatele z něj dělají výjimečného průvodce a mentora. Ochota, spolehlivost, užitečné rady a řidičské schopnosti Grahama Nicolla nám pak dodávali jistotu a pocit bezpečí při cestování touto úchvatnou částí Afriky. Oba byli po celou dobu skvěle naladěni a nápomocni ve všem, co bylo potřeba. Díky tomu jsme si přivezli dechberoucí zážitky z národních parků plných zvěře, krásných přírodních scenérií, poznávání místních lidí i původních kmenů a ochutnávek lokálních specialit. Společná posezení v bungalovech a večerní grilování v kempech pod hvězdnou oblohou byly nedílnou součástí a přátelským stmelujícím prvkem.  To vše společně zabalilo tuto cestu do nádherné a nezapomenutelné vzpomínky.  Ještě jednou velké díky! B.P. a J.Š.

Dobrý den, ráda bych poděkovala touto cestou Vaší cestovní kanceláři za úžasně zorganizovaný zájezd Ekvádor - Galapágy v říjnu 2023. Zvláštní poděkování patří našemu průvodci Honzovi Bartošovi, který je profesionálem každým coulem. Zemi zná perfektně umí o ní vyprávět s nadšením, drobné  problémy vždy řeší s nadhledem a pohotově. Díky Honzovi Bartošovi se stala dovolená pohádkovou skutečností. Málokdy se sejdou na dovolené 4P: program, parta, počasí a průvodce. Nám se to  povedlo. YK.