Řekli o nás

Dobrý den, moc ráda bych tímto poděkovala skvělé průvodkyni Janě Kysilkové za vzornou péči a pohodu při cestách po ostrovech Mauritius a Réunion v červenci 2018.

Dobrý den, nedávno jsme se vrátili z nádherných míst Jižní Ameriky, konkrétně z Peru- Bolívie- Chile, zájezdu pořádaného Vaší kanceláří Livingstone. Chtěli bychom touto cestou poděkovat průvodkyni Martině Veselé za velmi dobrou organizaci, neskutečné vědomosti o navštívených místech, znalost místních poměrů, jazykové vybavení.  Obdiv patří její nevyčerpatelné energii a stále dobré náladě. Přejeme jí další spokojené klienty  a stále veselou mysl. Děkujeme.

Dobrý den, nedávno jsem absolvoval zájezd 310 Peru-Bolívie-Chile. Jel jsem s Livingstonem už počtvrté a opět jsem byl velmi spokojen. Organizace i program zájezdu byly bezvadné a průvodkyně Martina Veselá by mohla sloužit jako vzor této profese. Sice jsme občas bručeli, když nás tahala ve čtyři ráno z postele, ale brzy jsme jí odpustili, protože ty zážitky vždycky stály za to. Program je sice poskládaný dost náročně, ale když už letíme přes půl zeměkoule, tak přece chceme vidět co nejvíc. Až při "vyvolávání" fotek si člověk uvědomí, co všechno se za ty tři týdny podařilo stihnout díky dobré organizaci. Martina Veselá je hodna svého jména a má stále dobrou náladu, při řešení jakýchkoliv problémů nebo dodatečných a individuálních bodů programu je maximálně nápomocná, dokáže z neznajících se účastníků zájezdu udělat soudržnou partu, její výklady a historky u jednotlivých památek jsou excelentní. Pokud si najdu nějaký další pěkný zájezd a bude ho průvodcovat ona, tak neváhám a jedu. Takže děkuji vaší CK za další skvělou dovolenou a těším se na další společné zážitky.

Myslím, že na organizaci zájezdu ani není co zlepšovat. Můžete mít super trasu a organizaci, ale když je špatná parta nebo průvodce je to v háji. Já měla to štěstí, že byla úplně super parta a na Michalovi (Pokorném) bylo vidět, že Aljašku fakt miluje a chce se o to podělit. A myslím, že se mu to podařilo. Zájezd byl super, zůstanu Vám věrná, jste nejlepší cestovka, se kterou jsem byla v zahraničí. S pozdravem

Aljaska a Havaj boli uzasne. Ako mozem porovnat, sprievodca (Michal Pokorný) dal dokopy kolektiv aj urobil dobry program. Tiez si myslim,ze aj kombinacia Aljaska s Havajom je dobry napad.

Chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za krásný zájezd v Peru a Bolívii v srpnu 2018.  Cesta byla plná nádherných dojmů ,  velmi dobře prokombinovaná část poznání jiné kultury s nádhernou přírodou.   Velký podíl na zdárném průběhu měla i naše skvělá průvodkyně Lubica Macedo, která měla vše perfektně připravené  a  vše probíhalo podle předem připraveného  programu. Tento měl vzestupný trend a pořád se objevovaly nové  a  zajímavější  zážitky. Opravdu nádherný zájezd. Přeji hodně úspěchů ve Vaší další práci. Děkuji.

V červenci  jsme s manželem absolvovali 25denní zájezd do JAR, SVAZIJSKO, BOTSWANA, ZIMBABWE. Cestou nás provázela Irena Janoušková, která měla největší zásluhu na perfektním průběhu zájezdu. Kromě vysoké odborné úrovně jsme ocenili její organizační schopnosti, obětavost a vytvoření kamarádské atmosféry včetně organizování společných večeří s grilováním. Její nadšení z cestování a dobrá nálada je nakažlivá a všichni jsme se nakazili. Irenko, děkujeme a těšíme se na další cestovatelské zážitky.

Rády bychom poděkovaly Janě Wilson, která byla naší průvodkyní na zájezdu JAR - SVAZIJSKO komfortněji v srpnu 2018. Jana je profík s neustálým úsměvem a dobrou náladou. Její znalosti, ochota, historky a vtipy během celého zájezdu byly úžasné. Dovolená se vyvedla na jedničku právě hlavně kvůli Janě samotné, ale i dobré partě a přejícímu počasí (bez deště). Kdo váhá s tímto zájezdem - můžeme vřele doporučit a ničeho se nebát. Hotely perfektní, převážně i s lednicí, varnou konvicí a někde i celou kuchyní,takže když se Vám nechce večer jít na večeři do restaurace, tak máte možnost si uvařit něco v pohodlí pokoje.Každý den byl čas i na nákup jídla (oběd,svačiny atd.). Jana vždy ochotně zastavila u supermarketů. Tomuto zájezdu nemáme co vytknout, stejně jako když jsme byly s CK Livingstone na Aljašce. 

Martin byl pro nás nepostradatelným průvodcem, znalý místní lokality a místní řeči. Do své nelehké práce přidal velký kus své lidskosti a velký kus srdce. Díky jeho klidu a organizačním schopnostem jsme propluli úskalími zájezdu bez potíží. A i proto, nebo možná právě proto to byl velice silný zájezd, s velice silnými zážitky, který se nám určitě vryl do paměti, a na který budeme dlouho vzpomínat. Važte si Martina jako průvodce a jeho člověčenství. Svým klientům a jejich potřebám podřizuje všechnu svou činnost a vždy to myslím upřímně. Po tomto zájezdu a prožitcích si Martina Faů velice vážím a pokud se naskytne příležitost, zcela určitě bych s ním rád dál poznával naši nádhernou zeměkouli a lidičky na ni žíjící. Martine děkujeme.

Chtěla bych ještě dodatečně velmi pochválit Martina Faů, který byl vynikajícím průvodcem a i kamarádem. Všechny neočekávané situace bravurně zvládal a vždy se snažil, aby vše bylo vyřešeno k naší spokojenosti. Vaše cestovní kancelář může být pyšná na takového průvodce. Přeji Vám všem hodně spokojených klientů a hodně průvodců jako je Martin Faů. Krásný den Vám z jihočeských Prachatic zasílá