Řekli o nás

Zpětná vazba získaná od zákazníků po absolvování zájezdu prostřednictvím e-mailu nebo dotazníku spokojenosti.

Dobrý den, moc ráda bych prostřednictvím tohoto emailu poděkovala za vše kolem zájezdu Singapur-Malajsie-Thajsko. Naše skupina se vrátila včera odpoledne a během cesty bylo vše v pořádku, žádný virus jsme nepotkali. Parta byla naprosto úžasná a moc jsme si všichni rozuměli a zažili spoustu legrace. Velké poděkování patří naší skvělé průvodkyni Zuzaně Bendové. Zuzka byla výborná ve všech směrech a i díky ní jsme si dovolenou užili se vším všudy. Těším se zase někdy v budoucnu, že vycestuji právě s Vaší CK Livingstone. S pozdravem a přáním klidných dnů.

Dobrý den, před cca 10 dny jsme se vrátili ze zájezdu s Martinou Veselou z Afriky (Uganda, Kongo, Rwanda, Tanzanie, Zanzibar). S Martinou jsme jeli už podruhé a musím ji opět vychválit!!! Jako průvodkyně je prostě bezvadná! Opět vše klaplo, kdykoliv jsme něco potřebovali, bylo zajištěno. Zájezd jako takový předčil mé očekávání a myslím, že i s mými známými budeme mít vzpomínky na celý život. Ještě jednou díky a už teď se těším na příště! ….

Ráda bych vyzdvihla průvodkyni Janu Wilson. Kromě znalostí, laskavosti a lidského rozměru se s ní člověk nebojí ani v autě, ani v davu...

Dobrý den, před týdnem jsme se vrátili ze zájezdu 161 po Jihoafrické republice.  Jezdíme s vámi už hodně dlouho, ale toto byl naprosto nejkrásnější zájezd. Kombinace měst s národními parky byla vyvážená. Největší obdiv a dík patří Janě Wilson. Známe Janu již z Namíbie, takže jsme čekali vysoký standard, ale skutečnost předčila očekávání. Opět studnice znalostí ze všech možných oblastí. Dlouhé přejezdy vyplňovala povídáním z historie i současnosti země, na požádání zastavila na focení, reagovala na naše potřeby. 

Vážená cestovní kanceláři, v letošním roce jsme s manželkou prostřednictvím vaši cestovky absolvovali zájezd do Afriky č. 101 (Keňa-Tanzánie-Zanzibar- Uganda), tedy v celém jejím rozsahu 24 dnů. Musíme Vám ze srdce poděkovat za úžasné zážitky, které jste pro nás na tomto zájezdu připravili. Úžasný byl i náš český průvodce Honza Košťál, který si zaslouží z naši strany maximální uznání a poděkování. S jeho profesionalitou, společně s jeho osobním a kamarádským přístupem máte super pracovníka, se kterým bych hned a s velikou radostí jel na další poznávačky. Moc mu tímto děkujeme a očekáváme, že i z Vaši strany se mu dostane našim prostřednictvím patřičného poděkování a uznání. Ještě jednou děkujeme cestovce Livingstounu a jeho lidem za naši překrásnou africkou dovolenou. S pozdravem a přáním hodně dalších, stejně úspěšných destinací, které připravujete Vám přejí manželé z Orlických hor.

Na zájezdě se mi nejvíce líbilo využití znalostí průvodkyně (Kamily Hrubé), perfektní orgabnizace a v mnoha případech i její skvělá improvizace!

Přijeli jsme z Vietnamu-rodinné poznávání. Oceňujeme nadstandartní přístup průvodkyně Jany Kysilkové. Její znalosti, trpělivost a to jak se nám věnovala. S Livingstounem jsme již počtvrté a z toho dvakrát s průvodkyní Sandrou Špačkovou, s kterou jsme byli také velmi spokojeni.

Velmi oceňuji nadstandardní přístup průvodkyně Jany Kysilkové. Velmi ochotná, vždy připravená, přátelská.... Na další cestu chtějí vyrazit děti zase právě s ní!

Dobry den, pred tyzdnom sme sa vratili zo zajazdu "Pohadkova Patagonie" a musim skonstatovat, ze bola viac nez rozpravkova. Zajazd je plny uzasnych miest a krasnych trekov. Pocasie nam viac nez prialo, kedze slnko nas sprevadzalo celou cestou, dokonca ani Ushuaia nesklamala!!! Cely zajazd zaroven uzasne doplnala Terka Sikorova, ktora robila maximum, aby sme boli spokojni a mali sa dobre. A my sme sa mali :). Stastie sme mali aj na zvierata, kedze mimo lamy guanako, tucniakov (3 druhy), lachtanov, kondorov, kormoranov, plameniakov, delfinov, nosalov, tukanov sme stretli aj pumu a lisku v Torres del Paine a to az velmi zblizka. Takze touto cestou by som vam chcela podakovat za skvely zajazd a moc pochvalit sprievodkynu Terku za hladky, prijemny a zabavny priebeh. Urcite este s nou niekam pojdeme :). S pozdravom

Dobry den do CK-Livingstone, jsem jeden ze spokojenych ucastniku zajezdu "Etiopie 142A/20". Cely zajezd byl velmi uspesny, velke diky patri pruvodci Romanovi Filipskemu a mistnim ridicum, kteri se opravdu vyznali a udelali pro nas to nejlepsi!!! V priloze posilam vyplneny dotaznik.