Řekli o nás

Zpětná vazba získaná od zákazníků po absolvování zájezdu prostřednictvím e-mailu nebo dotazníku spokojenosti.

Dobrý den, pan Jan Bartoš je vynikající průvodce, fundovaný,ochotný, znalý prostředí, no prostě bomba. Byla jsem moc spokojená a určitě mě inspiroval k dalším cestám s CK Livingstone.  

Jsme stálými zákazníky Vaší cestovní kanceláře a vždy jsme byli velmi spokojeni. Letos jsme absolvovali zájezd do Mexika v termínu 16.11.-30.11.2021, který se nám velmi líbil a byli jsme nadmíru spokojeni s naším průvodcem Milanem Štěpánkem, který byl na vysoké profesionální úrovni, vždy ochotný vysvětlit neznámé skutečnosti, stále připravený pomoci. Poznávací zájezd byl perfektně připravený bez jakékoli nepříjemnosti či chyby. Proto i v budoucnosti budeme využívat Vaši cestovní kancelář. Děkujeme za nádherné zážitky, manželé P.

Rádi bychom touto cestou poděkovali Davidovi Švejnohovi, který byl naším průvodcem během putování po Jordánsku. Cestujeme s Livingstonem pravidelně a vždy jsme mile překvapeni vysokou úrovní, profesionalitou a organizačním talentem vašich průvodců. David byl navíc výjimečně komunikativní, skvělý řečník a bavič (jeho čtení pohádek během přejezdů je pro nás nezapomenutelné!). Vytvářel milou a pozitivní atmosféru, snažil se i z vlastní iniciativy zpestřit itinerář zájezdu a pokud se vyskytl zádrhel, okamžitě jej vyřešil. Děkujeme mu za naprosto perfektně odvedenou práci, díky které jsme si užili báječnou dovolenou.

Jenom krátce. Cesta do Jordánska cca 11/21 byla perfektní. Trasa byla zvolena OK, vše OK. Průvodce Švejnoha byl vynikající. Vystupováním, přístupem k lidem, ochota - no prostě jednička. Nevím co dodat.

Chtěl bych poděkovat za zájezd do Jordánska. Bylo to stejně jako ve dvou předchozích případech s vaši CK perfektní. Na super prožitku se velkou měrou podílela svojí erudovaností v arabské otázce a pohotovostí i průvodkyně Lenka Hrabalová, za což jí patří dík. Zachránila mě i po příletu do Prahy, když mi byla odcizena peněženka a rázem jsem se stal mužem bez dokladů a zlaťáků.  

Dobrý den, tímto bych moc ráda poděkovala za zájezd na Madeiru, který se velmi vydařil. Velký dík a zároveň obrovská pochvala patří zejména naší průvodkyni Kačce Francové, která byla naprosto excelentní. Nabitá informacemi, vstřícná, trpělivá, naprostý profík. Když pomyslím, že jsme byli jejím prvním zájezdem, nebylo toto vůbec poznat. Může se s hrdostí postavit vedle Vašich nejlepších průvodců ( alespoň z těch, co jsem dosud měla možnost poznat) jako je Michal Thoma nebo Honza Bartoš. Smekám před ní, zároveň tento zájezd skvěle pozvedla. Ještě jednou moc díky.   

V červnu jsem byl s Alešem Tomanem v Ugandě. Stejně jako předchozí cesta bylo vše dokonale připravené a zorganizované. Velmi hezký program orientovaný hlavně na pozorování a focení ptáků. To je to, co se mně v lednové Tanzanii líbílo zdaleka nejvíce. Tady v Ugandě očekávání bylo více než naplněno. Aleš znal prostředí, místní ptactvo a velmi zajímavě vše popisoval a vysvětloval. Někdy pro mě i několikrát a vždy trpělivě. Moc se mně líbilo, jak byl program velmi hezky a pestře poskládaný, abychom si užili savany, řeky, různé typy pralesů a močálů. Některé dny byly více o ptácích a některé zase o větších zvířátkách. Tak pokud jsme měli někdy nafoceno hodně ptačích zobáků, tak antilopy, žirafy, opice nebo hroši byli příjemná změna. Tedy ještě jednou děkuji a těším se na další společnou akci s Livingstone, Alešem, Davidem, garantem zájezdu Lukášem.

Milí Livingstoni, s díky a potěšením hlásím, že i další výprava s Vámi - do Namibie (28.2. - 12.3. t.r.) - byla po všech stránkách špičková a v této uťápnuté pandemické době také vzácně ozdravná a bezpečná! Pod vedením báječné Jany Wilson (= ideální ztělesnění pravidla tři (i více :-) v jednom) a při nízkém počtu účastníků zájezdu zvláště kvituji, že bylo možné užít si maximum z bohaté nabídky poznatků, zážitků i požitků - dle individuálního gusta a letory. Kéž Vám to takto vychází a funguje - pandemie-nepandemie - i nadále! Těším se na další cesty za novými obzory s Vámi!

Zdravím. Právě jsem se vrátil z Tanzanie s cestovní kanceláří Livingstone a jsem nadšený. Zájezd byl velmi příjemným koktelem pěšího treku, cyklistiky, pozorováním zvířat v národních parcích a života místních lidí. Dle mého názoru je pevninská Tanzánie co se týče covidu bezpečná (jen v hlavním městě a na cestě zpět jsme si dávali pozor). Chci touto cestou poděkovat CK a hlavně vedoucímu Rudovi Švaříčkovi za krásný zážitek, který mi dodal spoustu energie.

Zdravíme Livingstone. Chtěli bychom Vám všem moc poděkovat za bezva dovolenou v tomto náročném období! Velmi oceňujeme profesionální a přitom lidský přístup našeho průvodce Davida Švejnohy, má vůli řešit vše ke spokojenosti skupiny a udržovat dobrou atmosféru a nadhled. Poznání toho nejlepšího z Namibie silně předčilo naše očekávání. Fantastická příroda, safari, úžasný přelet nad pouští, která zdaleka není pustá, výlet lodí a pozorování lachtanů… no nádhera! Byla to kombinace mnoha poznání a pro Pavla tam byla ještě třešnička na dortu - send boarding. Bylo to krásných 11 dní velmi intenzivního poznávání krásné Namibie, etnik, přírody, pouště, geologie, historie, botaniky a gastrozážitků. Překvapilo nás kolik se toho vešlo do programu. Velmi děkujeme Janě Wilson za operativu a kreativitu při řešení problému se získáním výsledku testů abychom mohli odcestovat ze země, Davidovi a CK Livingstone děkujeme za obětavost a nasazení při řešení tohoto problému.  My jsme nyní právě ukončili karanténu, už máme negativní testy a v pondělí se vrátíme do práce. Povinnou karanténu jsme využili k aklimatizaci na ČR, všechno má svůj rub a líc! Děkujeme za moc hezkou dovolenou a těšíme se na další výlety za poznáním s Vámi.  Gábina a Pavel