Řekli o nás

Zpětná vazba získaná od zákazníků po absolvování zájezdu prostřednictvím e-mailu nebo dotazníku spokojenosti.

Dobrý den,  na zájezdu č. 501, Antarktida, vše klaplo a bylo v naprostém pořádku. Všichni o nás věděli, v Buenos Aires byl svátek, takže přesun byl rychlý,  nakonec největší fofr byl v Německu - zato jsme byli z konce světa v rekordním čase...!! To co nám předvedli Oceanwide jsme v životě nezažili a byl to opravdu neskutečný zážitek!! Takže ještě jednou děkujeme Luděk a Petra J. 

Jsou cestovatelé, kteří požadují plnou péči cestovní kanceláře, druzí upřednostňují  volnost a potřebují jen základní zabezpečení. Obě skupiny si mohli přijít na své v 17 denním  zájezdu 203 Singapur – Malajsie – Thajsko v březnu 2024. Informační dopis obsahoval všechny potřebné informace, jasně a přehledně seznámil klienty s programem, nástrahami a obsahoval všemožné dobré rady. Program byl výborně připraven, přišli si na své milovníci kultury, pláží i přírody. Spousta výletů byla zahrnuta v programu a další si bylo možné přikoupit.  Průvodkyně Katka Járová měla pro zájemce připraveny oficiální výlety, i neoficiální procházky po městě, na tržiště, do restaurací. Ty byly vynikající a měli ten nejlepší poměr cena/výkon a vždy jsme si za pomoci Katky dobře vybrali.  Ostatní měli dostatek volna pro vlastní program. Připravenost, odborné znalosti a rychlost řešení všech zádrhelů byla obdivuhodná. Katka byla navíc vždy milá, trpělivá a ochotná a díky ní byla atmosféra celého zájezdu nádherná. Místní průvodci jí dobře doplňovali. Pravidelně jsme dostávali přes WhatsApp informace i fotografie. Připojení na internet bylo ve všech hotelích, ale my jsme využili e-SIM Airalo, byly jsme ve všech zemích připojeni a nemuseli jsme mít strach, co bude, kdybychom se ztratili. A to nás stálo méně než 300 Kč. Možnost získat e-SIM již v Česku by mohla být zmíněna v informačním dopise. Bylo horko, dost se cestovalo, ale poměr cestování a odpočinku byl vyvážený, a tak jsme s manželkou (je nám dohromady přes 160 let) všechno nadšeně zvládli. Mysleli jsme, že je to naše poslední cestovatelská dovolená, ale nakonec zvažujeme další zájezd s Livingstone. Děkujeme.  

Dobrý den, jel jsem si do Patagonie splnit životní sen a s potěšením hlásím 100% spokojenost. Počasí skvěle vyšlo – skoro by jednomu bylo líto, že nepoznal pravý patagonský vichr a déšť. Kolektiv se taky velmi dobře sešel a fungoval málem jako rodina. Zvláštní poděkování patří Martinu Tauberovi. Dozvěděl jsem se od něho spoustu nového a zajímavého o Argentině a Chile a viděl detaily, kterých bych si jinak nevšiml. Organizačně vše šlapalo jako hodinky. Díky použití WhatsApp jsme vždy včas věděli, kdy se vstává, kdy se odjíždí, kudy se půjde a jak to bude náročné. A úplně zvláštní pochvala patří Martinovi za seznámení s místní kulinářskou kulturou. Jeho výběr restaurací a doporučení jídel byly famózní. Myslím, že nejsem sám, kdo by si cestu zopakoval jen kvůli tomu. Bylo to náročné, ale z mého pohledu to nemělo chybu. Takže díky.

Dobrý den do Livingstone, asi nejlepší zájezd, co jsme s vámi byli. Jednak Patagonie je skutečně pohádková - zvlášť když za celý zájezd nepoužijete pláštěnku, i prodloužení o Brazílii je super.  A Martin Tauber je jednička - organizátor, fotograf a photoshopista, výběrčí restaurací, objednávač počasí, řešitel problémů, společník a takhle bych mohl pokračovat ještě dlouho. A posílat vše do WhatsApp skupiny je pro nás sklerotiky to nejlepší, co se může udělat - to klidně zaveďte jako proces u všech zájezdů.

Zájezd Pohodová Keňa v únoru t.r. vskutku dostál svému názvu :-), za což patří mé upřímné díky jednak vždy znovu podmanivé rovníkové Africe, jednak veskrze pohodové, skvěle připravené, vstřícné a kreativní průvodkyni Martině Veselé. Její zásluhou měl program zájezdu po zážitkových návštěvách safari také jedinečné poznávací „bonusy“ v Mombase i v Nairobi. Díky a zase na shledanou!

Zájezd byl jedním slovem skvělý. Program je perfektně sestavený a vyvážený, viděli jsme divokou přírodu, hory, ledovce, jezera, oceán, pláže, městečka i velkoměsta...všechna navštívená místa byla zajímavá a těžko se vybírá, kde se nám líbilo nejvíce (absolvovali jsme prodlouženou variantu s Brazílií). Díky lokálním průvodcům jsme se dozvěděli zajímavé informace i o místní floře a fauně. Všechno na sebe navazovalo a co do organizace perfektně fungovalo. Na tom měl nepochybně velké zásluhy průvodce Martin Tauber. Martin je perfektně odborně a jazykově vybavený, znalý místní kultury, organizačně schopný, kamarádský, empatický, vždy nápomocný. Ocenili jsme, že nám v průběhu zájezdu veškeré info posílal do společné whatsapp skupiny (odkazy na hotely, restaurace, obchody, výlety, tipy, fotky...), což je ideální komunikační kanál během zájezdu a super archiv po skončení dovolené. Pokud v budoucnu pojedeme na další zájezd s CK Livingstone, tak budeme určitě vyhledávat ty, ve kterých je jako průvodce Martin. Díky všem v Livingstonu za parádní zážitek!

Dobrý deň, Práve som sa vrátila z Buenos Aires, mám veľmi dobre dojmy z celého zájazdu. Martin je skvelý sprievodca, každému sa snažil vyhovieť, všetko zariadil, bolo to úplne super. Děkuji

Dobrý den, před pár dny jsme se vrátili ze zájezdu do Laosu/Kambodže s průvodcem Palem Okenkou. Chtěli bychom touto cestou poděkovat za skvělé zážitky a perfektní práci našeho průvodce. Zájezd (jako vždy s vámi) předčil naše očekávání a už se těšíme na další cestu s vámi. S pozdravem : Ivan & Pavla K.  

Touto cestou bych ráda vyjádřila své nadšení z průvodcovských služeb Martiny Veselé. Byla jsem s ní na zájezdu cca před 8 lety a její láska k průvodcování je stále úžasná a hlavně se snaží pro klienty udělat i nemožné a jde jí o to, aby si lidé odnesli ve vzpomínkách co nejvíce a zemi si zamilovali, zájezd byl krásný! I díky Martině mám v úmyslu se do Afriky ještě někdy vrátit.

Před týdnem jsme se s manželkou vrátili ze zájezdu po východní Indii, který byl pro nás silným zážitkem a budeme jej ještě nějaký čas vstřebávat. Rádi bychom poděkovali za skvěle odprůvodcovaný itinerář zájezdu Davidu Švejnohovi, který se postaral nejen o perfektní profesionální bezproblémový pobyt, obrovskou sumu zážitků, skvělou průpravu v čase, ale i množstvím fotografií domorodých obyvatel, jimiž otevíral srdce a oni nám pak své domovy... Výborná se ukázala volba místního ´guida´Rupaka Adhikaryho, který se stal miláčkem všech účastníků, bezedná studnice indické moudrosti, lidského přístupu, ten nám bude opravdu na zájezdech mimo Indii chybět.  Ještě jednou děkuji za sebe i za mou ženu Marek G.