Řekli o nás

Zpětná vazba získaná od zákazníků po absolvování zájezdu prostřednictvím e-mailu nebo dotazníku spokojenosti.

Rádi bychom Vám poděkovali za úžasný zájezd Réunion - Mauritius, kterého jsme se zúčastnili. Vše proběhlo profesionálně již od samotné komunikace při objednání zájezdu, byli jsme nadšeni skvělou skladbou celého zájezdu a naprostá dokonalost byla naše fantastická průvodkyně Jana Kyslíková. Její úžasné znalosti, empatie a její srdce na dlani jsou něco jsou něco výjimečného a chtěli bychom jí ještě jednou poděkovat, že jsme měli tu čest prožit neskutečné zážitky a poznat překrásná místa právě s ní. Děkujeme celému týmu a přejeme hodně spokojených cestovatelů. Krásné dny Vám přeji Lenka a Honza Ch.     

Dobrý deň,ďakujeme veľmi pekne za výlet po Japonsku,ktorý bol vďaka Kataríne úžasný. Týmto jej chceme za to poďakovať. Pozdravujeme. 

Chtěli bychom touto cestou poděkovat a vyzdvihnout přístup skvělého průvodce p. Davida Švejnohy, jeho ochotu, trpělivost a vstřícnost, s jakou řešil veškeré situace. Je to profesionál každým coulem a navíc velmi milý a přátelský člověk.

Pozdravujem Livingstone a Katku Špirochovú, ktorá nás sprevádzala na zájazde v Japonsku v dňoch 29.10.-16.11.2023. Naša trasa sa začala vo Fukuoka a postupne sa rozvíjala jesennou prírodou po mnohých miestach a mestách až do Tokya. Ich výber nemohol byť naozaj lepší, jednoznačne sa v nich odzrkadlili Katkine skúsenosti a detailné znalosti Japonska. Veľmi k tomu pridala skutočnosť, že Katka je historička, študovala japončinu a históriu Japonska a žije v tejto neuveriteľnej krajine, od ktorej sa v našich zemepisných šírkach môžme mnohému priučiť. Bol to už druhý spoločný zájazd a dúfam, že bude aj tretí. Prečo? S Katkou je radosť cestovať, je veľmi inteligentná, empatická a zvláda diplomaticky situácie, s ktorými sa môže stretnúť každý cestovateľ. Pre nás, svojich "zverencov", bola neustále k dispozícii. 

Dobrý den, chci poděkovat za zájezd do Kolumbie 25.10. až 9.11.2023, hlavně za dokonalou, super práci průvodce Nelsona Garzona. Byl opravdu skvělý, neúnavný a perfektně se o nás staral. Podělil se s námi o spoustu informací a ukázal nám spoustu krásných míst a měst Kolumbie. Prostě pro mne super zájezd a zážitek. Samozřejmě vím, že spoustu dobré práce odvedli i další zaměstnanci Vaší cestovní kanceláře. Ještě jednou moc díky. 

Dobrý den,  právě jsme se vrátili ze zájezdu Chilská mozaika s Lídou Puldovou. Velmi oceňujeme zajímavý pestrý program a malou skupinu cestujících. 12 je naprosto ideální počet.  K tomu se nám sešla prima parta a skvělé počasí, takže se vše velmi vyvedlo. Chválím naši průvodkyni Lídu Puldovou, která je velmi zajímavá a inspirativní osobnost. Měla připravené knihy o destinaci, posílala nám zajímavé odkazy o rostlinách, živočiších i historii na společnou whup skupinu, starala se o cestující, kteří nebyli jazykově vybaveni, vždy čekala na celou skupinu. Velmi děkujeme, zájezd byl skvělý a zcela naplnil naše očekávání. Rádi se s Vámi vydáme na další Lenka

Chtěl bych touto cestou poděkovat za skvělý zájezd do Kolumbie. Tak skvělého průvodce, Nelsona Garzona alias Indiána ,nám záviděli skupiny jiných cestovek , které jsme v Kolumbii potkali.  Skvělá kombinace zážitků a ubytování. Hory, lesy, moře, městečka i vesnice. Luxusní hotely ale i stany u moře. Za mě 1*  

Dobrý den,  chtěli bychom s manželem velmi poděkovat Katce Špirochové za 3 týdny provázení krásným Japonskem. Katka měla vše do detailu připravené, úžasně zorganizované. Stejně tak perfektně logisticky vyřešené náročné přesuny, které dokázala ozvláštnit, zajímavě vybranou japonskou literaturou, kterou nám předala na delší úseky cesty. Hodně jsme se dozvěděli o historii, samurajích, gejšách i o současnosti - to co všechno ví, tak před tím smekáme. Myslím, že je to rodilá Japonka, Japonsko má v srdci a umí ho předávat dál. Katko, moc děkujeme, byla jsi úžasná. 

Vážený Livingstone,  při cestě Bhutánem a Nepálem jsem se setkala s  Vašim průvodcem Michalem Thomou, o němž lze hovořit jen v superlativech. Jeho znalosti země, společnosti, kultury, náboženství Bhutánu i Nepálu nebyly jen encyklopedické, ale korespondovaly s dobou a vývojem. Především je dokázal zcela přirozeně a ochotně předávat a sdílet s námi, a to přes mnohé opakované či zvídavé dotazy. Svým klidem a rozvahou vytvářel vždy příjemnou a přátelskou atmosféru ve skupině. Jeho obdivuhodná znalost prostředí nám naopak přinesla spoustu nečekaných veselých zážitků a poznání bonusových míst. Mohu Vám opravdu za všechny z nás sdělit, že budeme nejen rádi vzpomínat  na úžasný Bhútán a bláznivý Nepál, ale především na vynikajícího profesionálního průvodce a milého člověka. Jsem velmi ráda, že služby Vaší cestovní kanceláře můžu stále jen chválit a doporučovat. Vaši průvodci jsou vždy velmi erudovaní, ale Michal získal naprostý prim. Je mi potěšením se s Vámi o tyto dojmy podělit. Děkuji Vám. Přeji Vám mnoho spokojených klientů, jako jsem byli my na zájezdu č.238 :)   Se srdečnými pozdravy ze Zlína a přáním všeho dobrého nejen na cestách 

Som veľmi spokojná a šťastná, že som si vybrala tento zájazd. Splnil moje očakávania a navyše malá skupina s príjemnými  ľuďmi a osobný prístup sprievodcov /aj toho domáceho/to všetko iba vylepšili.Jednoducho krásna a nezabudnuteľná dovolenka.