Řekli o nás

Dobrý den, rád bych touto cestou poděkoval za krásnou cestu po Peru, ze které jsme se minulý týden vrátili. Především díky skvělé práci a organizaci průvodkyně Lubice Macedo vše proběhlo naprosto v pořádku a perfektně zorganizované. Ještě jednou bychom jí takto rádi poděkovali za výbornou práci.

Zúčastnili jsme se nedávno zájezdu "Pět zemí Jižní Ameriky - komfortněji". Bylo to skvělé nejen díky velmi dobré partě účastníků, ale myslíme si především díky průvodkyni Štěpánce Jakešové, které se svého úkolu zhostila jako profesionál. I její znalosti o historii Peru a Bolívii vč. různých "drbů" byly vyčerpávající. A když se někdy objevily nějaké problémy, dovedla si s nimi rychle a úspěšně poradit. Děkujeme za nádherné zážitky, které si budeme dlouho pamatovat. I když běžně necestujeme s cestovními kancelářemi, tak tahle cesta se nám (i Vám) určitě povedla.

Vážení přátelé, touto cestou chceme poděkovat vaší cestovní kanceláři za zprostředkování fantastických zážitků, kterých se nám dostalo na zájezdu po Jihoamerickém kontinentu. Nutno podotknout, že obrovskou pohodu v kolektivu "účastníků zájezdu" zajišťovala především průvodkyně Martina Veselá, která byla 24 hod. schopna rozdávat úsměvy, rady a vědomosti (mimořádné), léky a vůbec dobrou náladu a to vždy se svojí přenosnou kanceláří (cca 30kg) na zádech. Vždy dokázala najít ideální způsob řešení složitých situací, které zcela zákonitě přináší pohyb šestnácti členné skupiny lidí po relativně nezvyklém kontinentu, zvláště když je tato skupina lidí trochu nesourodá, neznalá jazyků a občas ovládána "českým" pohledem na svět. Musíme konstatovat, že v našem věku je velikou radostí potkat se s takto vzdělaným, zcestovalým a dokonale se ovládajícím mladým člověkem. Klobouk dolu!!! Přejeme vaší společnosti hodně takových průvodců a hodně úspěchů.

Vážení přátelé, včera jsem se vrátil ze zájezdu č.220 - Jáva-Bali a chci poděkovat za báječnou dovolenou. Obrovské poděkování z mé strany a jsem si jist, že i ze strany ostatních účastníků, patří průvodkyni Terezce Malkrabové. V průběhu bezchybně připraveného zájezdu nás seznámila s částí Indonésie naprosto profesionálně a umožnila nám získat nezapomenutelné zážitky i velké množství informací. Poděkování zaslouží i za nekonečnou trpělivost a přístup k plnění našich přání. Existuje-li nějaká forma nadstardního ohodnocení její práce ze strany CK, pak se za takové ohodnocení velmi přimlouvám. Ještě jednou děkuji a těším se na nové přemýšlení nad nabídkou CK Livingstone pro příští letní prázdniny.

Moc děkujeme za prožitá dobrodružství na cestě po Ugandě!   

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat vaší nepálské průvodkyni Lucce Šebánkové, se kterou jsem měla možnost strávit nádherných sluníčkových 14 dní. Díky ní jsem si Nepál užila opravdu pohodově po všech stránkách a zájezd splnil všechna moje očekávání. Lucka je nejen dobrá organizátorka ale i prima člověk. Doufám, že se s ní ještě na nějakém zájezdu vaší CK setkám. Přeji hodně spokojených klientů.  

Děkuji za moc krásné zážitky, jak naší perfektní průvodkyni Martině V., tak i skvělé partě lidí (účastníků zájezdu), na které budu dlouho vzpomínat.  Snad se alespoň s některými z Vás ještě někdy setkám, a to nejen na novém dobrodružství s Livingstonem (pivnic máme v Praze dosti). Ačkoliv běžně necestuji s cestovními kancelářemi, tak se těším na další cesty s Vámi.

Moc bych chtěla pochválit delegátku Štěpánku Jakešovou, která nás na zájezdu 5 zemí Jameriky obohatila na celý život a to nejen bohatými informacemi, ale hlavně svou ochotou, milým chováním a přístupem k nám klientům, stálým úsměvem, trpělivostí. Opravdu jí patří velký dík. Děkuji.

Vážené vedení firmy Livingstone, rádi bychom tímto poděkovali vaší cestovní kanceláři a jejím pracovníkům za krásný zájezd, který jsme absolvovali od 26. září do 19. října tohoto roku do států Jižní Afriky. Konkrétně jde o zájezd č. 120. Zájezd byl velmi dobře zorganizován, dostali jsme veškeré potřebné informace a byl perfektně sestaven program zájezdu. Program byl dodržen a viděli jsme mnoho dalších zajímavých věcí, vše s fundovaným výkladem ve skvělé přátelské atmosféře. To vše díky vedoucímu zájezdu panu Josefu Porubskému, kterému chceme tímto způsobem velmi poděkovat! Jezdíme na zájezdy často, ale v tomto případě musíme konstatovat, že to byl zájezd díky jeho vedení vyjímečný až nejlepší, které jsme zažili. Přejeme panu Porubskému a vám všem rovněž, hodně úspěchů ve vaší další činnosti. S přátelským pozdravem

Dobry den, chcela by som touto cestou podakovat za krasny zajazd, na ktory budeme dlho spominat. Krajiny, ktore sme presli mi zas pripomenuli, ako sa mame tu u nas v Europe dobre a co vsetko povazujeme za samozrejmost, aj ked inde je to vyrazny luxus. Zaroven by som vam chcela podakovat za ochotu vziat otca na dovolenku, aj po termine prihlasenia. Vzdy je lepsie mat s kym zdielat zazitky na cestach, ked manzel nemohol ist. Celkovo hodnotim zajazd velmi kladne, videli sme mnozstvo nadhernych a zaujimavych miest a mali sme stastie na zlozenie ucastnikov zajazdu :). S pozdravom