Řekli o nás

Dobrý den, zdravíme nyní z Peru, ze zájezdu č. 307. Chceme moc a moc poděkovat za fascinující dovolenou a hlavně informovat, že máme nejlepšího průvodce a to Martina Falce. Prostě je úžasný, plno informací podává, stará se o nás jak o vlastní, prostě chceme celý kolektiv moc poděkovat. Za kolektiv  

Dobrý den, byla jsem s Vámi, resp. s s partnerskou CK Eso v srpnu v  Číně. Chtěla bych moc pochválit průvodkyni paní Sylvu - profesionálka, o Číně jsme se dozvěděli spoustu zajímavých věcí, program byl perfektně připraven, vše klapalo a fungovalo.

Dovolujeme si tímto poděkovat za zdařilý zájezd do Afriky. K očekávané vysoké profesionální úrovni bychom především ocenili neobyčejně citlivý přístup průvodců k individuálním potřebám jednotlivých klientů, s jakým jsme se doposud nesetkali. S pozdravem!

Vynikající byla průvodkyně Lubica Macedo. Starostlivá, obětavá, fundovaná atd. Dokázala zařadit do programu i další zajímavá místa. Velmi jsme ocenili pomoc průvodkyně v každé situaci. Úplná spokojenost. 

Mooooc bych Vám chtěla poděkovat za perfektní služby, nádhernou, ničím nezkaženou dovolenou. Byla jste prostě skvělá!!!! (průvodkyně Dana Kyndrová)

Byl jsem v minulých dnech s Vaší cestovní kanceláří Livingstone na zájezdu v Jižní Americe. S Vaší CK jsem byl vlastně prvně a dovolte, abych velmi pozitivně ocenil průvodcovství pana Ing. Vladimíra Svobody. Vše měl dokonale připravené, za celou cestu jsem nepostřehl jediné slabší místo v organizaci zájezdu.  V neposlední řadě také musím ocenit jeho trpělivost a způsob jednání. Vše zvládal bravurně a s úsměvem. Hlavně jemu patří mé poděkování za krásně prožité dny v Jižní Americe.

Program zájezdu byl dobrý a průvodkyně Radka Tkáčiková pružná a vstřícná.

Průvodkyně Martina Veselá. Organizace zájezdu výborná. Zájezd předčil naše očekávání. Na výše uvedeném se výrazně podílela průvodkyně Martina Veselá. Velice fundovaná, empatická a se snahou ukázat nám i zajímavosti navíc. Členové zájezdu velmi ocenili její efektivní řešení problému, do kterých se dostal jeden náš kolega. Zdravíme

Už je to cely měsíc co jsem se vrátila z výletu do Afriky s vaší cestovni kancelář í a  stále žiji ve vzpomínkách. Už přemýšlím o další cestě s vámi.Soukromě jsem procestovala dost končin, Afrika byla můj sen a tak jsem si ho konečně splnila.Kdo neviděl neuvěří, je to nesdělitelné. Myslím, že velkou zásluhu na tomto výletě má vše průvodkyně Jana Wilson.Patří ji můj veliky dík, je fantastická.Profesně i osobně. Zvládnout 16 individualit je horší než dát dohromady 16 černošskych kmenů. Jana vydržela psychicky i fyzicky. Ráda bych cestovala opět s ní. Také jsem se zúčastnila aktivity která ještě nebyla v nabídce,takže jsme fungovali něco jako pokusné myši. Byl to sestup k Zambezi,tam plavba na raftu,šplhání po kamenech téměř pod vodopády a opět 100m po skále nahoru. Fyzicky dost náročné, ale stálo to za to! Doporučuji.  Ještě jednou díky za úžasné zážitky, zůstávám vaším velkým fandou.

Moc děkujeme za zájezd a krásné, nezapomenutelné zážitky. Průvodce Pavol Okenka byl  fantastický!! Je vidět, že Barma je jeho velkou láskou a že ji opravdu procestoval dokonale a zná historii a i normální život lidí. Jeho vědomosti a organizační schopnosti jsou skvělé. Na jeho neskutečný humor nezapomenu... Díky Paľo!! Kdybychom se s ním setkali  na "Zapomenutých klenotech Asie", byli bychom moc a moc rádi!! Asi by  bylo nejlepší se do Barmy přesunout tak aspoň na  půl roku nejméně, "našich" 14dní bylo určitě žalostně málo ...!!! Nicméně děkujeme  ještě jednou!! Navíc se tam ve skupině potkali skvělí lidé, takže to taky přispělo  určitým dílem k celkovému pocitu. S pozdravem