Řekli o nás

Dobrý den, chtěli bychom opožděně poděkovat tímto našemu průvodci , řidiči a kuchaři Pepovi Porubskému za jeho profesionální práci a kamarádský přístup k nám všem po dobu našeho pobytu v Africe. Zájezd se nám opravdu moc líbil, a ze zkušeností víme, že průvodce "dělá " až 70% úspěšnosti akce. Přejeme hodně stejně tak spokojených klientů

Dobrý den, chtěli bychom opožděně poděkovat tímto našemu průvodci, řidiči a kuchaři Pepovi Porubskému za jeho profesionální práci a kamarádský přístup k nám všem po dobu našeho pobytu v Africe. Zájezd se nám opravdu moc líbil, a ze zkušeností víme, že průvodce " dělá" až 70% úspěšnosti akce. Přejeme hodně stejně tak spokojených klientů  

Dobrý den, chtěli bychom opožděně poděkovat tímto našemu průvodci , řidiči a kuchaři Pepovi Porubskému za jeho profesionální práci a kamarádský přístup k nám všem po dobu našeho pobytu v Africe. Zájezd se nám opravdu moc líbil, a ze zkušeností víme, že průvodce " dělá " až 70% úspěšnosti akce. Přejeme hodně stejně tak spokojených klientů  

Dobrý den, chtěl bych moc poděkovat Vaší CK a hlavně průvodci Lukášovi Benešovskému za perfektní dovolenou. Poznali jsme nádherné země a to díky perfektním znalostem a průvodcovských schopnostem Lukáše. Staral se o nás 24 hodin denně. Díky Lukášovi se určitě do této části světa a zvláště na thajské ostrovy v budoucnu vrátím... Ještě jednou dík.

Nejvíce se mi líbil přístup našeho průvodce Lukáše Benešovského, který pro nás udělal a zajistit vše, co jsme potřebovali a neustále se nám věnoval. Moc ho chválím.

Dobrý den, v roce 2013 jsme se zúčastnily zájezdu s Vaší cestovní kanceláří do jižní Afriky (Zimbabwe, Botswana, Namibie, JAR). Chtěly bychom poděkovat za perfektní cestovatelský zážitek, za který se velkou měrou zasloužila naše průvodkyně Jana Wilson a její jihoafrická kolegyně Marinda. Naše dojmy nelze ani vyjádřit slovy, je jich opravdu mnoho, snad to bude lépe patrné z pořízených fotografií, fotoalbum zde. Věřím, že tento zájezd uspokojí všechny, co chtějí vidět velký kus pravé Afriky, a to i ty nejnáročnější. Mnoho pozdravů Janě a Marindě, ať se vám daří!

Ze všech třech zájezdů – nesrovnatelné destinace samozřejmě - byl tento s Petrem nejvíce NEJ. Za A nás bylo málo – na jeden vůz – měli jsme stejný zájem: pozorování a fotografování zvířat za B všichni jsme měli prostor a Petrovu pozornost stejnou. Měl nás dobře pod kontrolou a protože je velmi znalý prostředí , dobře se orientuje a skvěle komunikuje s domorodci – cítili jsme se bezpečně a to je velmi důležité. Mohla bych pana Hejtmánka hodnotit po všech stránkách – lidských i odborných, řidičské dovednosti, ochoty splnit každé přání atd. atd. v superlativech donekonečna, ale to nemusím – dobře ho znáte sami.Pokud bych mohla svým známým doporučit některý ze zájezdů – pak s Petrem v malé skupině. Bez obav kamkoliv. Výhodou malé skupiny je i to, že jsme bez problémů na přejezdech jedli u stejného stolu a nečekali jsme dlouho, snadno se střídali na WC – utvořili partu, která se vzájemně podporovala … Ještě jednou: díky vaší kanceláři, že jste tak „komorní“ safari (pro malý počet účastníků) uspořádali a díky kvalitám Petra Hejtmánka, který realizoval na místě to, co jste slibovali na papíře v katalogu - jsem si splnila svůj sen o pobytu v divoké přírodě bez ohrožení na životě a bez zdravotních i jiných komplikací.

Dobrý den, v neděli jsem se vrátil z krásného pobytu v Jižní Africe a rád bych touto cestou moc pochválil průvodkyni Janu za její práci. Dovolím si tvrdit, že po celou dobu pobytu se nám věnovala na 200% a i její zásluhou se jednalo o jeden z nejlepších zájezdů, které jsem kdy absolvoval. Děkuji za skvělou dovolenou a přeji hodně úspěchů v podnikání.

Dobrý den,  jsem nesmírně spokojen s absolvovaným poznávacím zájezdem do Íránu. Odpovídám s týdenním zpožděním, neboť zpracování 120 min videa a 1200 foto bylo náročné... Byli jsme s manželkou maximálně spokojeni - super obsazení zájezdu 10 účastníky (specialita Vaší CK), velmi dobré ubytování (mám zkušenost se  4 poznávačkami s ESO TRAVEL), ale skvělá operativa při rozšíření poznávacích míst (např. QOM) mě opravdu překvapila!! Děkuji za skvěĺý zážitek a zároveň děkuji za zaslané katalogy na rok 2014.  Zdravím Vás z Bohumína

Vážení přátelé, v první polovině listopadu jsme absolvovali zájezd do Keni, Tanzánie a Zanzibaru. Velmi se nám tam líbilo, byla to pro nás velmi vydařená dovolená. K tomu významně přispěl  náš skvělý průvodce Petr Hejtmánek - člověk s vynikající znalostí místního prostředí a profesionálním přístupem ke klientům. Dokázal nám připravit nezapomenutelné zážitky, byla s ním legrace a cítili jsme se s ním opravdu dobře. Chtěli bychom mu touto cestou ještě jednou poděkovat.