Řekli o nás

Dobrý den, předem se Vám musíme omluvit za prodlení s hodnocením námi absolvovaného zájezdu s Vaší cestovní kanceláří, které bylo způsobeno naším pracovním vytížením. V každém případě mnohokrát děkujeme za nádhernou dovolenou, kterou jsme díky Vám prožili. S CK Livingstone jsme jeli na dovolenou poprvé. Už od prvního kontaktu s Vámi jsme byli mile překvapeni Vaší ochotou, vstřícností a perfektními informacemi, které jsme od Vás dostali. Navíc po celou dobu našeho pobytu v Sikkimu, Bhútánu a Nepálu jsme měli k dispozici  vynikajícího průvodce p. Michala Thomu, který pro nás dělal ( ve srovnání s jinými průvodci od jiných cestovních kanceláří) mnohem víc, než bylo jeho povinností, prostě nic není problém, všechno jde zařídit. A díky jeho ochotě, kamarádství a profesionalitě došlo ke stmelení všech „ účastníků zájezdu“, takže, alespoň z našeho pohledu, jsme byli výborná parta. Velice nám vyhovoval program zájezdu, který byl protkán jednoduchými nenáročnými vycházkami v nádherné přírodě a nebyl koncipován pouze ježděním od památky k památce. Prostě a jednoduše – paráda. Na shledanou se těší,

Ještě plni dojmů z právě realizovaného putování po Galapágách a Ekvádoru cítíme potřebu se vyjádřit k nejen k náplni ale celé organizaci zájezdu. Stručně lze hodnocení vyjádřit slovy: originální, zajímavé – zážitky trvalé hodnoty. Svou nezastupitelnou roli v celé akci sehrála vedoucí – Martina Veselá. Její přístup, založený na znalostech místních podmínek a kontaktech se spolupracujícími lidmi spolu s nevšedním zájmem a schopnostmi uspokojit zájmy a potřeby náhodně sestaveného a různorodého kolektivu byl zárukou bezchybného průběhu. Máme za sebou několik treků po Himalájích, Karibiku, Sri Lance, takže víme o čem je řeč zejména v prostředích, kde jedinou jistotou je nejistota. Zejména je potřeba vyzdvihnout její schopnosti pro předání nadšení a snahu po „uspokojení zájmů účastníků zájezdu“ u místních spolupracujících organizací - průvodců, což nebývá obvyklé a v tomto případě to lze hodnotit jako nadstandardní službu. Ještě jednou děkujeme za drtivou většinu účastníků zájezdu a přejeme Vám více takových spolupracovníků.

Líbilo se mi prakticky vše, ale SAFARI byl velký zážitek. Také Masajové. Oba průvodci Petr Hejtmánek i Marek telička byli výborní, Marek na horách, Petr v parcích.  

Dobrý den, rád bych vyjádřil poděkování spokojenost s organizací a programem poznávačky na Jávu a Bali a především bych chtěl ocenit přístup průvodce Milana Regece. Velmi milý, ochotný s velmi dobrou znalostí místního prostředí. Byl nám plně k dispozici a snažil se o max. informovanost a spokojenost všech účastníků. 

Dobrý den! Ráda bych touto cestou poděkovala průvodci Milanu Regecovi za nezapomenutelnou, skvěle zorganizovanou cestu po Jávě a Bali! Milan měl program vždy do detailu připravený, vynikal perfektními, srozumitelnými výklady a vždy byl připraven odpovídat i na všetečné dotazy. Milanovi vědomosti byly impozantní-, zahrnovaly informace o kultuře, místních zvycích, náboženství, rodinném životě, historii, ale i tamních plodinách, zemědělství, ekologii, floře a fauně. Zkrátka takové vědomosti může zprostředkovat jen člověk, který v té lokalitě žije a do detailu ji zná na vlastní kůži. V neposlední řadě bych ráda pochválila Milanovu schopnost nastolit hezkou atmosféru mezi spolucestovateli. Byl družný, vtipný, obětavý, vždy nápomocen, což jsme nejvíce ocenili při komplikacích s odletem. Jedině díky Milanově nadstandardní péči jsme byli schopni včas nastoupit do letadla a nezmeškat navazující lety (problémy způsobil výbuch sopky...). Přejeme Milanovi jen samé spokojené klienty, hodně radosti při organizování dalších zájezdů a Livingstone gratuluji k výběru tak perfektního průvodce!

Se svoji známou jsme se zúčastnily zájezdu č. 212 do Vietnamu. Chci touto cestou poděkovat vaší CK za perfektně připravený program a za přidělení bezvadného průvodce Pavla Dostála. Jeho charakteristika v katalogu zájezdů Livingstone je přesná, je to pohodář, příjemný srandista, obětavý mladý muž, pozorný a - prostě samá superlativa. Tímto ho pozdravujeme.  

Rád by som sa touto cestou poďakoval za skvelé zážitky a príjemné prežitie Vianočných a Novoročných sviatkov v čiastočne upršanej a čiastočne zablatenej, ale neustále čarovnej Kostarike. Poďakovanie platí hlavne sprievodkyni Ilone Gotzovej, vďaka ktorej sme všetko v zdraví prežili a vela sa dozvedeli.

Líbilo se mi prakticky vše, ale SAFARI byl velký zážitek. Také Masajové. Oba průvodci Petr Hejtmánek i Marek Telička byli výborní, Marek na horách, Petr v parcích.    

Dobrý nedělní večer, konečně se dostáváme k tomu, abychom vám všem adresovali naše poděkování a vyjádření maximální spokojenosti se zájezdem, kterého jsme se zúčastnili na přelomu roku. Strávili jsme neskutečně pohodové a přitom na nejvyšší míru programem vyplněné prosincové, respektive lednové dny v Thajsku, Laosu a Vietnamu s Pavlem Dostálem, o němž jako průvodci nemůže snad nikdo pochybovat. Jak řekl někdo z účastníků na jeho adresu: " Ty to umíš tak udělat, jako bys tu nebyl, nebo spíš jako bys patřil mezi klienty..." .A jelikož se správně říká, že zájezd dělá z velké části průvodce, pak ta naše exkurze byla díky Pavlovi na 100%. Je nám jasné, že lví podíl na úspěšnosti akce máte také Vy, my dva můžeme tato slova směrovat na Darju, na Jitku, které známe, a prostřednictvím jich také na ty ostatní. Ještě jednou děkujeme, upřímně řečeno se nám zpočátku nějak od vánočních příprav nechtělo, ale vůbec nelitujeme. Věříme, že budeme Vašich nabídek na cestování využívat i nadále a přejeme úspěšný rok.  

Dobrý den, v termínu 16.11. - 8,12.2012 jsem se zúčastnil s vaší kanceláří cesty po Patagonii, Ohňové zemi, zakončenou v Brazílii. S Livingstonem jsem byl poprvé, v minulosti jsem využíval např. služby Nomádu a některé lokality jsem procestoval i sám - takže mohu posoudit úroveň služeb Livingstonu ve srovnání s konkurencí. Mohu s potěšením říci, že služeb Livingstonu v brzké době určitě zase využiju, cesta byla velmi příjemná a velmi pestrá, celá se nesla v přátelském duchu a velkou zásluhu na tom měla i průvodkyně Martina Veselá, která vše zvládala s nadhledem, ale naštěstí ne s rutinou, bylo vidět, že i jí to baví- takže to bylo OK, jak po odborné stránce, tak v případech kdy bylo nutno mimo plán rychle improvizovat... Nemám proto ke kvalitě a náplni cesty, žádné podstatné připomínky a nějaké drobnosti, které se většinou vždy vyskytnou, nestojí za řeč. Takže takto klidně dále, přeji hezké Vánoce a úspěšné cestovatelské aktivity i v Novém roce 2013.