Řekli o nás

Dobrý den, jsem nadšena Vietnamem. Vaše cestovka je opravdu na vysoké úrovni – organizace, průvodci… Chci Vám touto cestou poděkovat a pochválit vás všechny… pan Marek Telička i paní Tereza Malkrabová byli skvělými průvodci. Moc vám ještě jednou děkuji za krásné zážitky s vaší CK. Určitě s vámi zase někam pojedu. Posílejte mi info na super nabídky a mějte se všichni moc hezky.  

Děkuji za možnost vystoupení na Kala Patar a Gokyo a také vyzdvihuji skutečnost, že na to skupinka měla a trek se po dohodě prodloužil a jen se „nelenošilo“.  

Dobrý den, ještě jednou bychom chtěli veřejně poděkovat průvodci Milanu Regecovi  za jeho neuvěřitelné znalosti historie, místní kultury a jazyka, které nám určitě otevřelo prostor do míst, kam bychom se asi jen tak nedostali. A v neposlední řadě mu poděkovat i za jeho neúnavnou ochotu, obětavost a kamarádský přístup, kterým přispěl k příjemně prožité zážitkové dovolené. Přejeme Vám hodně takových průvodců, protože to je základ pro dobré jméno cestovní kanceláře. S pozdravem

Prave som sa vratil zo zajazdu Vasej CK do Indonezie - Java, Bali a vyslovujem Vam spokojnost s dobrou organizaciou zajazdu. Chcem vyzdvihnut velmi dobru pracu a intenzivne nasadenia sprievodkyne Terezie Malkrabovej.

Dobrý den, právě jsem se vrátil ze zájezdu do Singapuru, Malajsie a Thajska. Průvodcem byl Lukáš Benešovský a musím říct, že byl perfektní. Vstřícný, ochotný, informovaný. Podával informace o zemích a památkách, měl všechno výborně zorganizované, radil se vším, co jsme potřebovali, řešil nesrovnalosti v účtech v restauracích... Zájezd moje očekávání splnil :-)

Zúčastnil som sa zájazdu do Číny a Nepálu. Najprv chcem vyjadriť svoju veľkú spokojnosť s organizáciou, programom aj s prácou zástupcov vašej cestovnej kancelárie. S odstupom, keď som si už usporiadal spomienky a zabudol na drobné nepríjemnosti, ktoré cestovanie nevyhnutne so sebou prináša, konštatujem, že mi nie je ľúto ani jediného centu, ktorý som na zájazd vynaložil. S Livingstonom som absolvoval svoju druhú dovolenku a tak ako v Afrike (s fenoménom Jozefom Porubským) aj v Ázii ste mi pripravili krásny zážitok, zážitky a spomienky, z ktorých doslova žijem celý ďalší rok, pretože čo nakoniec človeku ostane okrem spomienok, pravda? Po dobrých skúsenostiach chcem pokračovať v cestách s Vami a zároveň služby Livingstonu vrelo odporučím svojim známym. Dúfam, že sa kríza na vašej činnosti nijako neprejaví a budem mať ešte veľa dôvodov na vyjadrenie svojej spokojnosti. So srdečným pozdravom,  

Všechno bylo prima, hlavně díky Jitce Váchové. Byla skvělá průvodkyně a všechno klaplo, jak mělo. Vlastně byla spíš zkušenější a místních poměrů znalá kamarádka. I to mělo velký vliv na pohodu v naší skupině. Na Indonésii teď vzpomínám často, každý je zvědavý.

Kromě samotného treku v Mustangu jsem ocenil i způsob vedení treku ze strany průvodkyně Radky Tkáčikové, která se snažila o co nejbližší přiblížení atmosféry a způsobu života místních lidí, kultury, přírody. Skvělé byly hory i oblast dostupná jen omezenému počtu turistů.  

Dobrý den! Je to sice již déle než dva týdny, kdy jsme se vrátili ze zájezdu 106 – Kilimandžáro a já jsem se konečně dostala k psaní tohoto dopisu. Jsem stále ještě nadšená, plná krásných dojmů. Tento zájezd bude patřit k tomu nejhezčímu, co jsem viděla a zažila. Měla jsem z něj obavy, ale pilně jsem se připravovala a to nejen fyzicky. Je potřeba dobře zvážit i kvalitní oblečení atd., ale i to se podařilo. Když jsme vyšli na vrchol KILI, byla jsem opravdu šťastná, že se mi to podařilo. Navíc, 10 dnů před odletem jsem ulehla s chřipkou 40 horečky, ale vše dobře dopadlo. Takže bych vám chtěla poděkovat za krásně připravený zájezd, velmi pochválit paní Janu Fárkovou, která vše bravurně, a s přehledem během cesty zařídila a ještě jsem ji měla jako strašně milou společnici. Prostě, lépe to dopadnout nemohlo!  

Celý zájezd neměl chybu, především díky místním znalostem, organizačním schopnostem a celkovým přístupem našeho průvodce Pavla Valacha. Za vše, co pro nás udělal, mu patří velké poděkování.