Řekli o nás

Výlet do Guatemaly předčil všechna naše očekávání, můžeme všem tuto nádhernou a turisty příliš nedotčenou zemi doporučit. Průvodce Michal Pokorný měl celý výlet výborně připravený a občas se zdálo, že luxusní ubytování a gurmánská překvapení snad vyčaroval. Díky Michalovi jsme mohli být Robinsony i mayskými náčelníky. Přivezli jsme si krásné zážitky a nechali tam i kousek srdce.

Dobrý den, naše dovolená byla skvělá. Tešíme se, že příští rok se znovu s Vámi někam vydáme. Konkrétně uvažujeme i pod vlivem pana Sojky nad Mexikem a Quatemalou. Přeji úspěch v podnikání, hodně spokojených klientů a hlavně zdraví.  S pozdravem maximálně spokojení účastníci zájezdu Nikaragua, Kostarica, Panama. 

Dobrý den, pomalu se vzpamatovávám po dovolené - ÚŽASNÉ DOVOLENÉ. Teprve v klidu vychutnávám ty krásné zážitky. Zájezd se moc vydařil, počasí nám přálo, Martina Veselá byla super průvodkyně. Všechno vždy zařídila, domluvila k naší spokojenosti. 4 denní trek v Chile se také vydařil, východ Slunce na Torres byl pro mne zážitek na věky. Vodopády Iquazú - trávit v jejich vodách Mikuláše - no něco super. Chválím program zájezdu i průvodkyni, těším se na další akci s vámi. Hezké Vánoce a hodně štěstí v dalším roce.