Řekli o nás

Zpětná vazba získaná od zákazníků po absolvování zájezdu prostřednictvím e-mailu nebo dotazníku spokojenosti.

Dobry večer, chtěli bychom opožděně poděkovat za zájezd 126 komfortneji 3.4.-21.4. vedený Janou Wilson. Byla ve všech směrech perfektí - připravena, trpělivá, milá, schopná vyřídit téměř cokoliv. Zájezd se skutečně vydařil - průvodkyně, lidi na palubě, počasí, lokalita. Asi nejvíc top, kdy jsme mysleli, že již zvířata nebudou, opak byl pravdou v originálním místě u Mariental ubytovaní Africa Safari Lodge - přímo na dosah napajedlo - nosorožec, přímorožci, antilopy losí - super. Děkujeme, zdraví

Zájezd byl nádherný, ale nejvíce oceňuji právě naší průvodkyni - Lubicu Macedo. Absolutně schopná, ochotná, výborně znající místní prostředí.

Dobrý den, 27. dubna 2019 se nám ani nechtělo domů. Vraceli jsme se ze zájezdu z Maroka, který nám průvodcovala Ivana Švarcová.  14 dní strávených v zemi plné protikladů s partou dalších 12-ti cestovatelských nadšenců se myslím povedlo. Ivana se snažila, bylo vidět že má Maroko odžité i soukromě  a nemá jej pouze naučené z průvodců. Jen moje drobná poznámka: přimlouval bych se zařadit i zastávku ve Vysokém Atlasu, který mně překvapil svojí zeleností a nádhernou přírodou. My jsme při přejezdu Vysokého Atlasu neměli hezké počasí, mraky byly až na zem, ale i z toho mála se dala tušit přenádherná příroda. Ale to jen názor jednotlivce …. Jinak hodnotíme zájezd kladně, samozřejmě kdyby někdo chtěl, chybičky by našel ( ale opravdu drobné ) ale copak se nám doma vždy všechno na 100 % povede ? A navíc v zemi, ve které díkybohu ještě nepřebrali spěch našeho domova ? Za všechno děkujeme, přejeme jen spokojené zákazníky a palec nahoru !

Zdravíme CK Livingstone.  Před pár dny jsme se vrátili ze zájezdu č.259 - Zážitkové Filipíny (země sedmi tisíc ostrovů s tradicí Velikonoc). Tento zájezd zcela předčil naše očekávání, Filipíny jsou úžasná země. Díky dobře sestavenému programu zájezdu, který byl občas trochu fyzicky náročnější, jsme poznali spoustu úžasných míst. Zvláště nezapomenutelný byl Velikonoční festival na Marinduque, Sabang a region Bicol. Velký podíl na bezchybném průběhu zájezdu měla naše průvodkyně Růžena Duchková, která se o nás po celou dobu ochotně starala a poskytla nám spoustu zajímavých informací o běžném životě Filipínců. Tímto děkujeme CK Livingstone za krásný zájezd.   

Byl to pro nás naprosto pohodový zájezd do země kde se psala historie. Mile nás překvapila dobře naplánovaná trasa bez dlouhých přejezdů, kvalita ubytování a výborně volený  program. Nejen historie a současnost Izraele, ale i prostor k odpočinku a koupání. Naše průvodkyně, paní Kateřina Zeira, si zaslouží veliké poděkování. Její znalosti historie i současnosti byly úžasné. Díky ní jsme podívali i na jinak běžně nedostupná místa a poznali i současnost života v zemi, která je neustále na pokraji války a ve které sama již 17 let žije.  Ještě jednou veliký dík!

Milá CK Livingstone, ...zájezd nás nadchnul, byli jsme velmi spokojeni a šťastní po celou dobu pobytu. Líbilo se nám, že jsme viděli maximum a přitom si stihli vše vychutnat a prožít. Rádi bychom poděkovali Martině (Veselé) a Orisovi (místní průvodce) za všechno, co pro nás zařídili, co nám pověděli, za nádherně lidský přístup a ochotu nad rámec "povinnosti". Zájezd byl díky nim výjimečným zážitkem, na který nikdy nezapomeneme. ...Martina byla úžasná, bude se nám stýskat. Děkujeme! S pozdravem

Dobrý deň, vrátili sme sa s manželkou zo zájazdu č. 121 – Zimbabwe, Botswana, Namíbia, JAR v termíne 28.3. – 19.4.2019. Bol to prekrásny zájazd. Nádherná príroda, neuveriteľne pestrá krajina, čistota a hygiena na vysokej úrovni, safari, kde sme boli pri slonoch, žirafách, zebrách, hrochoch, nosorožcoch ... tak blízko, že sme sa ich mohli skoro dotknúť. Vynikajúco urobený program, milión malých krásnych zážitkov sa zlialo do jedného veľkého, úžasného zážitku. Zájazd plný pohody a krásy. Obrovskou mierou k tomu prispel náš sprievodca Pepa Porubský. Znalý, organizačne perfektný, príjemný, zábavný. Ak sa vyskytli nejaké drobné „problémy“ vyplývajúce zo situácie, vyriešil ich rýchlo a ihneď. Všetkých nás pozitívne „nakazil“ svojou láskou, pohľadom a a prístupom k Afrike. Veľkým bonusom sú jeho kulinárske schopnosti a keď sme mali pred zájazdom dilemu, ako sa budeme stravovať, tak pri Pepovi to bolo absolútne perfektné. Patrí mu veľké poďakovanie! Ak budeme mať aj v budúcnosti sprievodcu, ktorý bude tak dobrý, ako je Pepa, už teraz sa tešíme na ďalšie zájazdy. Vyjadrite mu, prosím, veľké poďakovanie! Ďakujeme a ostávame s pozdravom  

Jsem nyní absolutně plná dojmů z cesty po Etiopii, která byla dechberoucí a dlouho všechny zážitky a vjemy budu zpracovávat. Také musím poděkovat vaší CK za bezchybné zajištění cesty a ubytování a průvodci Romanu Filipskému za vše během cesty, od jeho znalostí, pochopení, starosti o nás, po vstřícnost ve všem. Nejlepší průvodce jakého jsem v životě potkala. Těším se nashledanou, myslím, nebude to dlouho trvat a ozvu se, děkuji ještě jednou.

Dobrý den, ještě bych chtěla touto cestou vyjádřit velkou spokojenost se zájezdem, kerý jsme s manželem absolvovali – Mexiko, Belize, Honduras, Guatemala. Mayské památky jsou skutečně úžasné, předčily mé očekávaní, máme krásné zážitky z cesty po těchto zajímavých zemích. A samozřejmě velký podíl na tom má také průvodce – Milan Štěpánek, který tuto oblast důvěrně zná a jeho zážitky a vyprávění přispívaly k ještě lepšímu poznávání a seznamování se s životem v těchto zemích. Byl neustále dobře naladěn, vždy přátelský a ochotný sdílet vše co ví, velkým dílem přispěl k tomu, že to byla báječná poznávací cesta. Již nyní se těším na další výlet někam daleko s CK Livingstone. Hezký den

19 překrásných dní strávených v zemi s různorodou,pestrobarevnou směsicí a škálou přírodních a kulturních památek, zvyků a tradic..... Nádherná atmosféra vietnamských ranních  a večerních trhů,bláznivá doprava v ulicích měst a všechno , co Vietnam dělá Vietnamem...... Naplňující program- cesta od severu od čínských hranic až na jih do Saigonu....... Nahoře překrásná Sapa,cesty mezi rýžovými políčky, vodopády, krasové jeskyně a úchvatná Dračí zátoka. Uprostřed císařské město Hue,hinduistické chrámy My Son, pak Hoi An,  městečko se starými čínskými domy a japonskou architekturou,kde jsme si užili i jízdu na rikšách, kolech a někteří i na motorce. To vše okořeněné návštěvou  ve vietnamské rodině a  vesnice se zeleninovými políčky, kde jsme absolvovali kurz vaření. A dole cesta po Mekongu a spousta dalších fantastických zážitků..... Samozřejmě, tahleta cesta by nebyla celistvá bez průvodce Paĺa Okenky. K němu se již nemůžu objektivně vyjádřit, protože to je člověk velice blízký mému srdci a to, že jsme s ním byli již potřetí, svědčí jednoznačně o  jeho průvodcovských kvalitách, neskutečně širokospektrálních znalostech a lidských kvalitách. Moc a moc děkujeme a budeme se těšit na další místa, která s ním budeme moci poznat. P.S. v jednom hodnocení dovolené Vaším klientem mě pobavilo sdělení , že Paĺo byl OBČAS i vtipný.... Protože.... Paĺo je totiž inteligentně vtipný od rána do večera. A to i přes jeho momentální zdravotní handicap - nachlazení a teploty.  Takže, Paĺo,zase moc a moc děkujeme!!!! S láskou.