Řekli o nás

Zpětná vazba získaná od zákazníků po absolvování zájezdu prostřednictvím e-mailu nebo dotazníku spokojenosti.

Celý zájezd neměl chybu, především díky místním znalostem, organizačním schopnostem a celkovým přístupem našeho průvodce Pavla Valacha. Za vše, co pro nás udělal, mu patří velké poděkování.

Dobrý den, zdravíme nyní z Peru, ze zájezdu č. 307. Chceme moc a moc poděkovat za fascinující dovolenou a hlavně informovat, že máme nejlepšího průvodce a to Martina Falce. Prostě je úžasný, plno informací podává, stará se o nás jak o vlastní, prostě chceme celý kolektiv moc poděkovat. Za kolektiv  

Dovolujeme si tímto poděkovat za zdařilý zájezd do Afriky. K očekávané vysoké profesionální úrovni bychom především ocenili neobyčejně citlivý přístup průvodců k individuálním potřebám jednotlivých klientů, s jakým jsme se doposud nesetkali. S pozdravem!

Vynikající byla průvodkyně Lubica Macedo. Starostlivá, obětavá, fundovaná atd. Dokázala zařadit do programu i další zajímavá místa. Velmi jsme ocenili pomoc průvodkyně v každé situaci. Úplná spokojenost. 

Mooooc bych Vám chtěla poděkovat za perfektní služby, nádhernou, ničím nezkaženou dovolenou. Byla jste prostě skvělá!!!! (průvodkyně Dana Kyndrová)

Program zájezdu byl dobrý a průvodkyně Radka Tkáčiková pružná a vstřícná.

Průvodkyně Martina Veselá. Organizace zájezdu výborná. Zájezd předčil naše očekávání. Na výše uvedeném se výrazně podílela průvodkyně Martina Veselá. Velice fundovaná, empatická a se snahou ukázat nám i zajímavosti navíc. Členové zájezdu velmi ocenili její efektivní řešení problému, do kterých se dostal jeden náš kolega. Zdravíme

Už je to cely měsíc co jsem se vrátila z výletu do Afriky s vaší cestovni kancelář í a  stále žiji ve vzpomínkách. Už přemýšlím o další cestě s vámi.Soukromě jsem procestovala dost končin, Afrika byla můj sen a tak jsem si ho konečně splnila.Kdo neviděl neuvěří, je to nesdělitelné. Myslím, že velkou zásluhu na tomto výletě má vše průvodkyně Jana Wilson.Patří ji můj veliky dík, je fantastická.Profesně i osobně. Zvládnout 16 individualit je horší než dát dohromady 16 černošskych kmenů. Jana vydržela psychicky i fyzicky. Ráda bych cestovala opět s ní. Také jsem se zúčastnila aktivity která ještě nebyla v nabídce,takže jsme fungovali něco jako pokusné myši. Byl to sestup k Zambezi,tam plavba na raftu,šplhání po kamenech téměř pod vodopády a opět 100m po skále nahoru. Fyzicky dost náročné, ale stálo to za to! Doporučuji.  Ještě jednou díky za úžasné zážitky, zůstávám vaším velkým fandou.

Moc děkujeme za zájezd a krásné, nezapomenutelné zážitky. Průvodce Pavol Okenka byl  fantastický!! Je vidět, že Barma je jeho velkou láskou a že ji opravdu procestoval dokonale a zná historii a i normální život lidí. Jeho vědomosti a organizační schopnosti jsou skvělé. Na jeho neskutečný humor nezapomenu... Díky Paľo!! Kdybychom se s ním setkali  na "Zapomenutých klenotech Asie", byli bychom moc a moc rádi!! Asi by  bylo nejlepší se do Barmy přesunout tak aspoň na  půl roku nejméně, "našich" 14dní bylo určitě žalostně málo ...!!! Nicméně děkujeme  ještě jednou!! Navíc se tam ve skupině potkali skvělí lidé, takže to taky přispělo  určitým dílem k celkovému pocitu. S pozdravem

Dovolujeme si Vám tímto poděkovat za zprostředkování zážitků, které jsme načerpali díky účasti na Vašem zájezdě 115-116 Keňa – Uganda. Na hladkém průběhu zájezdu má velkou zásluhu Váš průvodce p. Roman Filipský, který nejen, že perfektně zvládl organizaci zájezdu, ale poskytl nám i zároveň i spoustu velmi zajímavých informací o flóře, fauně i historii, respektive náboženství východní Afriky.