Řekli o nás

Zpětná vazba získaná od zákazníků po absolvování zájezdu prostřednictvím e-mailu nebo dotazníku spokojenosti.

Chtěli bychom i touto cestou poděkovat za skvělou organizaci a krásné zážitky jak panu Markovi Teličkovi tak i Vaší cestovní kanceláři.  

Pozdravujeme našeho průvodce Pepu po mírné rekonvalescenci / žertujeme / z barmského putování. Díky za jeho výborné průvodcování a společnost, které nám skutečně po všech stránkách vyhovovaly a byly spolu se vším ostatním, co jsme v Barmě viděli a zažili tím, co nás touto cestou potěšilo a zcela uspokojilo. Již jsme toho ve světě drobátko pocestovali, ale setkání s tak vstřícným člověkem jako je Pepa nás vždy potěší, protože to nebývá vždy pravidlem.

Zájezd splnil a překonal naše očekávání, Lukáš Benešovský je bezvadný průvodce a budeme ho doporučovat!

Dobrý den, chtěla bych vám touto cestou poděkovat za sebe i za manžela za velmi krásnou dovolenou. 17.12.2011 až 11.1.2012 jsem se zúčastnili poznávacího zájezdu Thajsko-Laos-Vietnam. Byl to nezapomenutelný zážitek. Zvláštní poděkování patří především naší průvodkyni Tereze Malkrabové. Moc se nám líbilo, že díky ní, jsme se o zemích, které jsme navštívili, dozvěděli mnoho zajímavých informací, ať už o historii, obyvatelstvu či přírodě. Je to velmi vstřícná, kamarádská a profesionální průvodkyně. Ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů. S pozdravem  

Zdravím Vás, naši průvodkyni Adrienku Vyzulovou jste si vybrali velmi dobře, je psycholog, silná osobnost, s lidmi to umí, je velice milá, razantní, nenechá se od domorodců okrádat a vše briskně zařídí. Prostě dobrá. Přeju Vám dobré zdraví a všem vašim spolupracovníkům do r. 2012 a dalších let a příjemné prožití Vánočních svátků. S pozdravem

Dobrý den, chtěli bychom poděkovat za poznávací zájezd PERU-BOLÍVIE-ARGENTINA-.URUGUAY-BRAZÍLIE, který jsme jeli 21.10 - 6.11.2011. Dík patří Vaší kanceláři a hlavně paní LUBICI, která se nám po celou dobu věnovala. 

Dakujem za vyborny poznavaci zajazd Reunion-Mauricius, ktorym som absolvoval s Vasou CK sprostredkovanou cez CK SATUR v termine 30.6.-15.7.2011, a rovnako za vynikajuci profesionalny, odborny ale aj ludsky pristup nasej sprievodkyne Zuzany Gavlasovej - bol som maximalne spokojny !!! Tie 2 tyzdne boli naozaj super, cela nasa skupina bola OK a oba ostrovy boli prekrasne a splnili a mnohom prekonali moje ocakavania!

Dobrý den, chceme poděkovat naší průvodkyni Janě Wilson, která se o nás skvěle starala na zájezdu č. 126 (11.4.-29.4.2011) po Zimbabwe, Botswaně, Namibii a JAR. Na takto dlouhé cestě po exotických krajích jsme se cítili bezpečně a viděli jsme země, o kterých jsme měli jen mlhavé představy. Domů jsme se vrátili s ohromnými zážitky - úžasná safari, přejezdy horami a pouštěmi, setkání s místními lidmi. To vše jsme prožili díky výborné organizaci a bezvadné skupině lidí. Děkujeme

Prožily jsme krásné chvíle v Jižní Americe od 25.10. do 22.11.2010, o které se postarala Vaše průvodkyně Hana Duboisová. Chceme jí tímto poděkovat za spoustu informací, nezapomenutelných zážitků a kamaradský přístup k celé skupině. Připravila pro nás spoustu akcí i nad rámec svých povinností, čímž nám umožnila podrobnější poznání života místních lidí, jejich tradiční kuchyně a zvyků. Pro nás to byl první velký cestovatelský zážitek a díky skvělé organizaci a Haničce víme, že rozhodně nepatřil mezi poslední. Moc Vám děkujeme a přejeme krásné vánoční svátky a štastný nový rok.  P.S. Dostaly jsme nový katalog a už vybíráme další zájezd.

Dobrý den, vrátili jsme se ze skvělého zájezdu 307 - Peru - Bolívie - Argentina - Brazilie. Chci Vám tímto poděkovat za náplň zájezdu a za jeho dobrou organizaci. Fotoreportáž je na adrese: http://fotorobertkripner.ic.cz/ja2010/index.html .