Singapur - Malajsie - Thajsko

203

Singapur - Malajsie - Thajsko

Velkoměsta, příroda a pláže

Pestrá mozaika památek a přírodních krás s odpočinkem na pláži.

Oblíbený Památky a moře

Typ zájezdu:

Pohodové poznávání

Náročnost:

Míra komfortu:

Velikost skupiny:

8 - 16

Moderní velkoměsta Singapur a Kuala Lumpur. Oblíbené letovisko Krabi. Koupání, šnorchlování a potápění na ostrově Phi Phi. Výlet po ostrově Phuket. Bangkok „Město andělů“ s krásnými památkami! Plovoucí trhy v Damnoen Saduak. Slavný most přes řeku Kwai. Železnice Smrti. Královské město Ayutthaya.

Oblíbenost tohoto zájezdu spočívá v poznání Singapuru, Kuala Lumpur a thajského jihu a v pestré kombinaci velkoměst, přírody, koupání a zážitkových aktivit. Ze všech navštívených míst vám chceme ukázat maximum.

Termíny a rezervace

Termín:  24.11. - 10.12.2024 17 dní / 14 nocí  (17 dní / 14 nocí) Cena:  67 900 Kč včetně letenky
a letištních tax
 (včetně letenky a letištních tax)
Nyní doobsazujeme pokoj ženou ? minimálně 4 volná místa Rezervovat
Termín:  14.2. - 2.3.2025 17 dní / 14 nocí  (17 dní / 14 nocí) Cena:  67 900 Kč včetně letenky
a letištních tax
 (včetně letenky a letištních tax)
Poslední 1 volné místo Rezervovat
Termín:  21.2. - 9.3.2025 17 dní / 14 nocí  (17 dní / 14 nocí) Cena:  67 900 Kč včetně letenky
a letištních tax
 (včetně letenky a letištních tax)
Rezervovat
?

Mapa zájezdu

Cestou vás provedou

Jitka

Jitka Herzánová

Už od dětství ji vždy lákala nová, neobjevená místa. Během studií procestovala podstatnou část Evropy, později celý Zéland a před jedenácti lety se koníček stal profesí. Ráda poznává nové ve všech možných ohledech a smyslech, nejvíce ji zaujala Asie, Afrika a Karibik. Mimo češtiny se domluví pět...

Více informací o průvodci

Kateřina

Kateřina Járová

Od malička ji lákalo cestování a cizí jazyky. Propadla kouzlu jihoamerického kontinentu, kam se velmi ráda vrací. Výborná organizátorka. Zimní měsíce využívá k cestování po exotických destinacích, kde strávila desítky měsíců. K srdci jí přirostlo Jordánsko, Maroko, JV Asie - obzvláště Thajsko...

Více informací o průvodci

Růžena

Růžena Duchková

Malá mořská víla, která se vzhlédla v jihovýchodní Asii, kde také tráví více času než v rodné Praze. Pochopitelně se ráda zdržuje poblíž rovníku ideálně na dosah moře či zelené přírody. Svou cestu si však dokáže bez váhání proklestit i betonovou džunglí jako je Manila či Bangkok. Není tomu dlouh...

Více informací o průvodci

Pavol

Pavol Okenka

Velký pohodář, milovník cestování. Provádí v Asii, východní Africe a na Papui Nové Guinei. Asii poprvé navštívil v památném roce 2000 a pořád ho něco táhne zpátky: objevuje nové neznámé obzory a stejně tak rád se vrací na milovaná místa. Asie je mu blízká především díky svébytné kultuře s hlubok...

Více informací o průvodci

Pavel

Pavel Říha

Lásku k cestování má od dětství, nejdříve po Česku a Slovensku, později po sousedních zemích. Vystudoval zeměpis na Pedagogické fakultě. Nyní má Pavel na kontě 71 zemí všech kontinentů, v největší oblibě Jihovýchodní Asii. Asie je mu blízká především díky památkám se staletou historií, unikátní ...

Více informací o průvodci

Jitka Herzánová 24.11. - 10.12.2024
21.2. - 9.3.2025
?

Kateřina Járová 14.2. - 2.3.2025 ?

Růžena Duchková

Pavol Okenka

Pavel Říha

Fotogalerie zájezdu

Podrobnosti zájezdu

Program

1. - 2. den

Letecky do Singapuru. Město futuristické architektury, zelených zahrad a kulinářských zážitků. Podvečerní plavba vyhlídkovou lodí, barvami prozářené panorama města. Zajímavá světelná a vodní show Wonder Full v Marina Bay. Nocleh v Singapuru.

3. den

Prohlídka architektonického skvostu jihovýchodní Asie s důmyslným dopravním systémem. Merlion – symbol města znázorňující prosperitu. Procházka mezi mrakodrapy moderního obchodního centra. Nejrozsáhlejší orchidejová kolekce v Botanické zahradě Singapur (UNESCO). Trojitý mrakodrap Marina Bay Sands s nejdražším kasinem na světě, otevřená vyhlídka Skypark 200 metrů nad zemí. Luxusní Raffles Hotel, kde nocoval Charlie Chaplin i Michael Jackson. Raffles Landing – památník zakladatele města. Návštěva pětihvězdičkového hotelu Fullerton. Dechberoucí zahrady Gardens by the Bay - dva dómy, dva světy. Nocleh v Singapuru.

4. den

Živá Čínská čtvrť, mokrý trh a Chrám posvátného Buddhova zubu. Nákup lákavých suvenýrů. Přejezd autobusem do kosmopolitní MALAJSIE. Metropole Kuala Lumpur, noční trhy a stánky s jídlem. Nocleh v Kuala Lumpur.

5. den

Hinduistická jeskyně Batu Cave s drzými opicemi a největší sochou boha Murugana na světě. Národní mešita Masjid Negara – návštěvu absolvujeme zahaleni od hlavy až k patám.  Náměstí nezávislosti se zachovalými pozůstatky britské nadvlády. Krátká procházka kolem Masjid Jamek k zajímavé tržnici Central Market. Honosný královský palác Istana Negara. „Vesmírné rakety” Petronas – nejvyšší dvojčata na světě. Procházka po nejvyšším dvojúrovňovém mostě na světě ve výšce 170 metrů nad zemí a návštěva vyhlídkového patra ve výšce 360 metrů nad zemí. Večerní tržnice.

6. den

Přelet do jižního Thajska. Uvolněná atmosféra přímořského letoviska Krabi.

7. - 8. den

Výlet tradiční dlouhoocasou lodí od pláže k pláži mezi vápencovými útvary. Koupání a šnorchlování. Posvátná jeskyně Phra Nang se stovkami dřevěných penisů přinášejících štěstí. Návštěva sloního tábora s možností vyjížďky nebo krmení slonů. Nezapomenutelná plavba na mořském kajaku mangrovovou džunglí v zátoce Ao Thalane. Noclehy v Krabi.

9. - 10. den

Trajekt na ostrov Ko Phi Phi – nezaměnitelná atmosféra, bohatý podmořský život, jemný písek, tyrkysová voda a vápencové skalní útvary porostlé hustou džunglí. Plavba stylovou loďkou za tím nejlepším: pláž Maya Bay z filmu Pláž s Leonardem Di Capriem, pozorování opic, šnorchlování se žraloky, relax na Long Beach. Trek ostrovem s krásnými vyhlídkami, přístrojové potápění nebo lenošení.

11. - 12. den

Trajekt na Phuket. Nekonečné písčité pláže s blankytně modrým mořem. Dopolední relax na pláži. Odpolední výlet po ostrově – jižní mys Phromtep Cape. Gigantický Buddha z bílého mramoru s krásnou vyhlídkou. Večerní odlet do Bangkoku.

13. den

Prohlídka Bangkoku, vyhlášený Královský palác s chrámem Smaragdového Buddhy a chrám Wat Po s obrovským ležícím Buddhou. Plavba dlouhoocasou lodí po vodních kanálech. Chrám Rozbřesku Wat Arun – pagoda khmerského stylu. Obří mořské akvárium SeaLife. Mrakodrap Baiyoke Sky Tower s otáčející se venkovní vyhlídkou.

14. den

Plovoucí trhy Damnoen Saduak. Prodavači přímo z loděk prodávají banány, kokos, mango a jiné pochutiny. Kanchanaburi – poutavé válečné muzeum a hřbitov válečných zajatců. Projížďka historickým vlakem po Železnici smrti. Odkrytí tajemství oskarově slavného mostu přes řeku Kwai.

15. den

Sedmistupňové vodopády Erawan – přírodní klenot oblasti Kanchanaburi. Tyrkysová jezírka s dotěrnými rybičkami. Při troše štěstí zahlédneme varana vyhřívajícího se na slunci. Návrat do Bangkoku. Květinová tržnice, večerní masáže a průzkum rušné oblasti Khao San Road.

16. den

Klienty vysoce hodnocená projížďka na kole starým Bangkokem. Historické královské město Ayutthaya s puncem UNESCO. Poslední thajská masáž. Večerní odlet.

17. den

Letecký návrat domů.

Cena zájezdu

Cena zahrnuje

 • Mezinárodní letenka
 • Letištní taxy
 • Místní přelety Kuala Lumpur - Krabi, Phuket - Bangkok
 • Minibus s klimatizací, na delší přesun dálkový bus s klimatizací (1x)
 • Loď na ostrov Phi Phi, na Phuket
 • Lodní výlet na ostrově Phi Phi
 • Lodě v Bangkoku
 • Vstupné do národních parků
 • Ubytování v hotýlcích a bungalovech se snídaní
 • Vstupné na mrakodrapu Baiyoke Sky Tower
 • Český průvodce

Cena nezahrnuje

 • Stravování mimo snídaně
 • Vstupy a spropitné, celkem cca 250 USD
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj 9 500 Kč
 • Fakultativní aktivity
 • Cestovní pojištění - rádi však sjednáme prostřednictvím ERV Evropské pojišťovny, nejlépe oslovte garanta zájezdu přímo při objednávce

Fakultativní aktivity

Kvůli organizaci programu v Kuala Lumpur je nutné dopředu rezervovat fakultativní vstup do Petronas Twin Towers.

 • Petronas Towers: 98 RM (osoby 18 - 60 let), 50 RM (osoby od 61 let)

Ostatní fakultativní aktivity se hradí a objednávají až v průběhu zájezdu, jako například:

 • Singapore Flyer – vstupné 33 SGD
 • Zahrady Gardens by the Bay 28 SGD
 • Podmořské akvárium – 29 SGD
 • Ptačí park 50 RM
 • Krabi: výlet po ostrovech – cca 800 Bath
 • Bangkok: Wat Phra Keo – královský palác 500 Bath
 • Kanchanaburi: Muzeum železnice smrti – 140 Bath, projížďka po Železnici smrti 100 Bath

Velikost skupiny

Vzhledem k důrazu na poznání, větší zážitky a lepší organizaci cestujeme v malých skupinách. Dbáme na individuální přístup.

Skupina 8-16 osob na tento zájezd.

Náročnost cesty

Fyzická náročnost zájezdu je obecně nízká, tento zájezd určen pro všechny věkové skupiny. Dálkový šestihodinový přejezd Singapur - Kuala Lumpur absolvujeme luxusním linkovým autobusem (každé cca dvě hodiny se dělají zastávky).

Z Kuala Lumpur do Krabi přeletíme. Na ostrov Phi Phi a z Phi Phi na Phuket využijeme klimatizované osobní trajekty. Z Phuketu do Bangkoku opět přeletíme. Po zbytek zájezdu využíváme kvalitní minivany s klimatizací. 

Míra komfortu

Spíme v prověřených hotelích a bungalovech. Jedná se o dvoulůžkové pokoje s klimatizací a vlastní koupelnou. Všechny snídaně jsou v ceně zájezdu a z 95% v místě ubytování. Obědy jsou zpravidla společné v podnicích s větším výběrem různých jídel. V Singapuru a Kuala Lumpur jsou to zpravidla oblíbené vývařovny (foodcourty) a v Thajsku restaurace.

Večeře jsou většinou společné, ale v případě zájmu můžou být individuální. Průvodce je vždy s výběrem, objednáváním a placením jídla plně nápomocen. Během zájezdu absolvujete několik zajímavých ochutnávek místních specialit. 

Vaše ohlasy

Zpětná vazba získaná od zákazníků po absolvování zájezdu prostřednictvím e-mailu nebo dotazníku spokojenosti.

Jsou cestovatelé, kteří požadují plnou péči cestovní kanceláře, druzí upřednostňují  volnost a potřebují jen základní zabezpečení. Obě skupiny si mohli přijít na své v 17 denním  zájezdu 203 Singapur – Malajsie – Thajsko v březnu 2024. Informační dopis obsahoval všechny potřebné informace, jasně a přehledně seznámil klienty s programem, nástrahami a obsahoval všemožné dobré rady. Program byl výborně připraven, přišli si na své milovníci kultury, pláží i přírody. Spousta výletů byla zahrnuta v programu a další si bylo možné přikoupit.  Průvodkyně Katka Járová měla pro zájemce připraveny oficiální výlety, i neoficiální procházky po městě, na tržiště, do restaurací. Ty byly vynikající a měli ten nejlepší poměr cena/výkon a vždy jsme si za pomoci Katky dobře vybrali.  Ostatní měli dostatek volna pro vlastní program. Připravenost, odborné znalosti a rychlost řešení všech zádrhelů byla obdivuhodná. Katka byla navíc vždy milá, trpělivá a ochotná a díky ní byla atmosféra celého zájezdu nádherná. Místní průvodci jí dobře doplňovali. Pravidelně jsme dostávali přes WhatsApp informace i fotografie. Připojení na internet bylo ve všech hotelích, ale my jsme využili e-SIM Airalo, byly jsme ve všech zemích připojeni a nemuseli jsme mít strach, co bude, kdybychom se ztratili. A to nás stálo méně než 300 Kč. Možnost získat e-SIM již v Česku by mohla být zmíněna v informačním dopise. Bylo horko, dost se cestovalo, ale poměr cestování a odpočinku byl vyvážený, a tak jsme s manželkou (je nám dohromady přes 160 let) všechno nadšeně zvládli. Mysleli jsme, že je to naše poslední cestovatelská dovolená, ale nakonec zvažujeme další zájezd s Livingstone. Děkujeme.  

Jaroslava a Michal E.

25.3.2024

Dobrý den, tři dny zpět jsme se vrátili že zájezdu 203 Singapur, Malajsie, Thajsko. Chceme poděkovat za úžasné a nevšední zážitky. Celý zájezd byl nepopsatelně krásný a průvodce Pavol Okénka byl super. Vždy poruce a se vším nápomocen. S manželkou jsme touto dovolenou nadšení. Nejenom ,že jsme Asii viděli, ale díky vaší ck a Pavlovi jsme jí i zažili. Mnohokrát děkujeme. 

Jirka a Gabča

23.3.2023

Dobrý den, moc ráda bych prostřednictvím tohoto emailu poděkovala za vše kolem zájezdu Singapur-Malajsie-Thajsko. Naše skupina se vrátila včera odpoledne a během cesty bylo vše v pořádku, žádný virus jsme nepotkali. Parta byla naprosto úžasná a moc jsme si všichni rozuměli a zažili spoustu legrace. Velké poděkování patří naší skvělé průvodkyni Zuzaně Bendové. Zuzka byla výborná ve všech směrech a i díky ní jsme si dovolenou užili se vším všudy. Těším se zase někdy v budoucnu, že vycestuji právě s Vaší CK Livingstone. S pozdravem a přáním klidných dnů.

Šárka Š.

18.3.2020

Včera jsme se vrátili z vašeho zájezdu Singapur-Malajsie-Thajsko. Zájezd byl na naše poměry spíše odpočinkový, což jsme ale věděli předem, a opravdu skvěle jsme si to užili. Píšu nyní proto, abych moc pochválil Lukáše Benešovského. Ten chlap je naprosto vynikající průvodce! ... Lepšího průvodce jsem prostě ještě nikdy, nikde nazažil. Všem lidem vždycky vyhověl, pomohl s čímkoliv, program stále obohacoval o skvělý výklad, o ukázky z filmů.... Je zjevné, ža má ty země rád, domluví se s místními a vše pak skvěle klape. V šoku jsem byl, když pak ještě nakonec všem lidem nahrál parádní fotky na USB z průběhu celého zájezdu. Pokud někdy příště pojedeme zase někam s Livingstonem, pak bych zvolil jednoznačně opět Lukáše.   Přeju krásný den

Karel S.

21.3.2019

Dobrý den, chtěl bych moc poděkovat Vaší CK a hlavně průvodci Lukášovi Benešovskému za perfektní dovolenou. Poznali jsme nádherné země a to díky perfektním znalostem a průvodcovských schopnostem Lukáše. Staral se o nás 24 hodin denně. Díky Lukášovi se určitě do této části světa a zvláště na thajské ostrovy v budoucnu vrátím... Ještě jednou dík.

Zdeněk V.

25.2.2014

Dobrý den, právě jsem se vrátil ze zájezdu do Singapuru, Malajsie a Thajska. Průvodcem byl Lukáš Benešovský a musím říct, že byl perfektní. Vstřícný, ochotný, informovaný. Podával informace o zemích a památkách, měl všechno výborně zorganizované, radil se vším, co jsme potřebovali, řešil nesrovnalosti v účtech v restauracích... Zájezd moje očekávání splnil :-)

Roman P.

15.11.2012

Dobrý den, před 10 dny jsme se vrátili z poznávacího zájezdu: Singapur-Malajsie-Thajsko. Chtěl bych poděkovat celé CK Livingstone za krásnou dovolenou a především vyzdvihnout profesionální přístup Lukáše Benešovského. Zájezd byl perfektně zorganizovaný, Lukáš zná velmi dobře místní kulturu, zvyky a staral se o nás prakticky nepřetržitě. Spojení vynikající organizace s profesionálním průvodcem, který jen nečte z příruček, zná dokonale místní prostředí a zároveň dobrého kamaráda hodnotím jako nejlepší kombinaci pro tento typ zájezdu. Dovolená splnila nad míru naše očekávání ve všech směrech.

Pavel P. a Martina P.

18.1.2016

Děkuju za moc krásné zážitky jak našemu perfektním průvodci Ing. Lukášovi B., tak i skvělé partě lidiček na které budeme dlouho vzpomínat. Snad se ještě někdy setkáme.... Třeba zas na nějakém dobrodružství s Livingstonem. A jak je asi u nás v Bangkoku:-) Ahoj!

Jirka a Simča

4.12.2015

Velmi dobrý a spolehlivý byl průvodce Lukáš Benešovský, málokdy jsem se s takovým setkala. Měl znalosti i o místních zvycích a byl schopen aktuálních změn dle potřeby. Děkuji.

Hana S.

10.11.2013

Zájezd splnil a překonal naše očekávání, Lukáš Benešovský je bezvadný průvodce a budeme ho doporučovat!

František N.

16.1.2012

Velmi oceňujeme program a služby průvodce Lukáše Benešovského.

Dušan M.

9.10.2014

Dobrý den, vrátili jsme se před týdnem ze zájezdu Thajsko - Malajsie - Singapour a chtěla jsem poděkovat za celou organizaci, protože vše bylo moc fajn a zároveň bych chtela dát veeeelikou pochvalu za Lukáše Benešovského, který nás celou dobu provázel a výborně se o vše staral a celý zájezd díky němu měl příjemnou atmosféru. Budeme se těšit na další poznávání….:)

Barbora P.

7.11.2013

Podobné zájezdy

Thajské maximum
201 Thajské maximum

Památky a bílé pláže ostrova Ko Samet

27.12. - 11.1.2025
16 dní
Thajsko
202 Thajsko

Letecky ze severu na pláže jihu

26.10. - 10.11.2024
+ další 2 termíny
16 dní

Související aktivity CK Livingstone

A další zdroje inspirace

Cestovatelské články

Informace o zemích

Stáhnout katalog

Přehled všech zájezdů dle data

Tištěný katalog momentálne nevydáváme. Pro vaši lepší orientaci ve volných termínech zájezdů jsme připravili kompletní přehled termínů

STÁHNOUT NABÍDKU ZÁJEZDŮ (PDF)