Singapur - Malajsie - Thajsko

203

Singapur - Malajsie - Thajsko

Velkoměsta, příroda a pláže

Pestrá mozaika památek a přírodních krás s odpočinkem na pláži.

OblíbenýPamátky a moře

Typ zájezdu:

Pohodové poznávání

Náročnost:

Míra komfortu:

Velikost skupiny:

8 - 16

Singapur- architektonický skvost JV Asie. Obří vyhlídkové kolo Singapore Flyer. Úžasné noční panorama. Ranní procházka nabitá koloniální historií. Otevřená vyhlídka Skypark z bizarního mrakodrapu Marina Bay Sands, dechberoucí zahrady Gardens by the Bay, koupání a multimediální show na ostrově Sentosa. Kosmopolitní Malajsie - Kuala Lumpur s nejvyššími dvojčaty na světě. Hinduistická jeskyně Batu Cave. Chovná stanice orangutanů. Nejdelší most JV Asie na památkami nacpaný ostrov Penang. Thajské letovisko Krabi - na tradiční dlouhocasé lodi od pláže k pláži mezi vápencovými útvary. Jízda na slonovi kaučukovou plantáží a na mořském kajaku mangrovovou džunglí. Ko Phi Phi – plavba stylovou loďkou za tím nejlepším. Pláž Maya Bay z filmu Pláž s Leonardo di Caprio, opice, šnorchlování se žraloky, Long beach. Vyhlídky ostrova Phuket. Bangkok – úžasný Královský palác a obrovský Buddha v chrámu Wat Pho, plavba po vodních kanálech, obří mořské akvárium, město jako na dlani z mrakodrapu Baiyoke. Plovoucí trhy Damnoen Saduak se stovkami prodejců na loďkách. Jízda po Železnici smrti a oskarově slavný most přes řeku Kwai. Sedmistupňové vodopády Erawan. Parádní cyklo vyjížďka po starém Bangkoku. Historické královské město Ayutthaya s puncem UNESCO.

Oblíbenost tohoto zájezdu spočívá v poznání 3 zemí a v pestré kombinaci velkoměst, přírody, koupání a zážitkových aktivit. Ze všech tří zemí vám chceme ukázat maximum.

Termíny a rezervace

Termín: 24.11. - 12.12.201819 dní (19 dní)Cena: 64 490 Kčvčetně letenky
a letištních tax
 (včetně letenky a letištních tax)
Termín: 2.3. - 20.3.201919 dní (19 dní)Cena: 64 490 Kčvčetně letenky
a letištních tax
 (včetně letenky a letištních tax)

Mapa zájezdu

Cestou vás provedou

Růžena

Růžena Duchková

Malá mořská víla, která se vzhlédla v jihovýchodní Asii, kde také tráví více času než v rodné Praze. Pochopitelně se ráda zdržuje poblíž rovníku ideálně na dosah moře či zelené přírody. Svou cestu si však dokáže bez váhání proklestit i betonovou džunglí jako je Manila či Bangkok. Není tomu dlouh...

Více informací o průvodci

Lukáš

Lukáš Benešovský

Ekonom s cestovatelskou vášní se toulal po Americe a severských zemích, ale nakonec podlehl kouzlu Jihovýchodní Asie. Zvládá pohyb na horách, ve vyprahlých končinách i pod vodou. Zodpovědný partner je na cestách mimořádně seriózní. Na cestování ho nejvíce baví poznávat země, které jsou české kul...

Více informací o průvodci

Marcel

Marcel Kubášek

Velký pohodář a příjemný společník. Cestování ho okouzlilo již po první cestě za hranice všedních dnů, do Asie. I když procestoval africký kontinent křížem krážem, učarovala ho právě Jihovýchodní Asie. Destinace nabízející poznání rozmanité kultury, náboženských směrů, pohádkové přírody. Rád se ...

Více informací o průvodci

Pavol

Pavol Okenka

Velký pohodář, milovník cestování. Jihovýchodní Asii poprvé navštívil v památném roce 2000, aby se tam, jak sám říká, "zacyklil". Pořád ho něco táhne zpátky - objevovat nové neznámé obzory a stejně tak vracet se na milovaná místa. Považuje za štěstí, že v posledních letech v Asii tráví většinu č...

Více informací o průvodci

Růžena Duchková 24.11. - 12.12.2018

Lukáš Benešovský 2.3. - 20.3.2019

Marcel Kubášek

Pavol Okenka

Fotogalerie zájezdu

Podrobnosti zájezdu

Program

1. - 2. den

Letecky do SINGAPURU. Singapore Flyer – pro zájemce jízda na druhém největším vyhlídkovém kole na světě. Barvami prozářené panorama města. Zajímavá světelná a vodní show Wonder FullMarina Bay.

3. den

Prohlídka architektonického skvostu JV Asie s důmyslným dopravním systémem. Luxusní Raffles hotel, kde nocoval Charlie Chaplin a Michael Jackson. Raffles Landing – památník zakladatele města. Merlion – symbol města znázorňující prosperitu. Procházka mezi mrakodrapy moderního obchodního centra. Návštěva šestihvezdičkového hotelu Fullerton. Bizarní mrakodrap Marina Bay Sands – nejdražší kasino na světě, otevřená vyhlídka Skypark 200 metrů nad zemí. Dechberoucí zahrady Gardens by the Bay - dva dómy, dva světy. Ostrov Sentosa - první bílé pláže a koupání, multimediální představení Wings of Time.

4. - 5. den

Přejezd luxusním autobusem do kosmopolitní MALAJSIE. Muslimská metropole Kuala Lumpur. Honosný královský palác Istana Negara. Národní mešita Masjid Negara - návštěvu absolvujeme zahaleni od hlavy až k patám. Zajímavé městské muzeum. Náměstí nezávislosti se zachovalými pozůstatky britské nadvlády. „Vesmírné rakety” Petronas - nejvyšší dvojčata na světě. Procházka po nejvyšším dvojúrovňovém mostě na světě ve výšce 170 metrů nad zemí a návštěva vyhlídkového patra ve výšce 360 metrů nad zemí. Ptačí park. Večerní tržnice.

6. - 7. den

Hinduistická jeskyně Batu Cave s drzými opicemi a největší sochou boha Murugana na světě. Chovná stanice bornejských orangutanů u jezera. Přejezd na kosmopolitní ostrov Penang po nejdelším 24 km mostě JV Asie. Hlavní město Georgetown s mixem kultur. Hadí chrám s tucty hadů. Kek Lok Si Temple - impozantní pyramidovitý chrám s 30-ti metrovou bronzovou sochou Kuan Yin. Pagoda Desetitisíce Buddhů. Ulice Harmonie - skvostný klanový dům Khoo Kong Si s operou pro pobavení předků. Hinduistický Sri Mariamman s pestrými výjevy. Muslimská mešita kapitána Klinga. Čínský chrám Kuang Yin Teng a pece na pálení hříchů. Nejstarší anglikánský kostel v JV Asii. Pevnost Cornwallis.

8. den

Celodenní přesun do jižního THAJSKA. Uvolněná atmosféra přímořského letoviska Krabi.

9. - 10. den

Výlet tradiční dlouhocasou lodí od pláže k pláži mezi vápencovými útvary. Koupání a šnorchlování. Posvátná jeskyně Phra Nang se stovkami dřevěných penisů přinášejících štěstí. Jízda na slonovi kaučukovou plantáží a na mořském kajaku mangrovovou džunglí v zátoce Ao Thalane.

11. - 12. den

Trajekt na ostrov Ko Phi Phi - nezaměnitelná atmosféra, bohatý podmořský život, jemný písek, tyrkysová voda a vápencové skalní útvary porostlé hustou džunglí. Plavba stylovou loďkou za tím nejlepším: pláž Maya Bay z filmu Pláž s Leonardem Di Capriem, pozorování opic, šnorchlování se žraloky, relax na Long Beach. Trek ostrovem s krásnými vyhlídkami, přístrojové potápění nebo lenošení.

13. - 14. den

Trajekt na Phuket. Nekonečné písčité pláže s blankytně modrým mořem. Dopolední relax na pláži. Odpolední výlet po ostrově - sloní park s možnost jízdy na slonech. Vyhlídka Karon View point a jižní mys Phromtep Cape. Gigantický Buddha z bílého mramoru s krásnou vyhlídkou. Večerní odlet do Bangkoku.

15. den

Bangkok - úžasný Královský palác s chrámem Smaragdového Buddhy a chrám Wat Po s obrovským ležícím Buddhou. Plavba dlouhoocasou lodí po vodních kanálech. Chrám Rozbřesku Wat Arun - pagoda khmérského stylu. Obří mořské akvárium. Mrakodrap Baiyoke Sky Tower – otačející se venkovní vyhlídka, drink v baru nebo bohatý ovocný bufet.

16. den

Plovoucí trhy Damnoen Saduak. Prodavači přímo z loděk prodávají banány, kokos, mango a jiné pochutiny. Kanchanaburi - poutavé válečné muzeum a hřbitov válečných zajatců. Projížďka historickým vlakem po Železnici smrti. Odkrytí tajemství oskarově slavného mostu přes řeku Kwai.

17. den

Sedmistupňové vodopády Erawan - přírodní klenot oblasti Kanchanaburi. Tyrkysová jezírka s dotěrnými rybičkami. Při troše štěstí zahlédneme varana vyhřívajícího se na slunci. Návrat do Bangkoku. Květinová tržnice, večerní masáže a průzkum rušné oblasti Khao San Road .

18. den

Klienty vysoce hodnocená projížďka na kole starým Bangkokem. Historické královské město Ayutthaya s puncem UNESCO. Poslední thajská masáž. Večerní odlet.

19. den

Letecký návrat domů.

Cena zájezdu

Cena zahrnuje

 • Mezinárodní letenka. 
 • Místní přelet Phuket - Bangkok.
 • Minibus s klimatizací, na delší přesuny dálkový bus s klimatizací.
 • Lodě v Bangkoku, loď na ostrov Phi Phi, na Phuket. 
 • Lodní výlet na ostrově Phi Phi. 
 • Vstupné do národních parků. 
 • Ubytování v hotýlcích a bungalovech se snídaní. 
 • Vstupné a drink nebo ovocný bufet na mrakodrapu Baiyoke Sky Tower. 
 • Český průvodce. 
 • Cestovní pojištění.

Cena nezahrnuje

 • Stravování mimo snídaně.
 • Lodní výlet na Krabi.
 • Vstupy do památek, atrakce a spropitné, celkem cca 250 USD.
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj 8 800 Kč.

Velikost skupiny

Vzhledem k důrazu na poznání, větší zážitky a lepší organizaci cestujeme v malých skupinách. Dbáme na individuální přístup.

Skupina 8-16 osob na tento zájezd.

Náročnost cesty

Vzhledem k tomu, že fyzická náročnost zájezdu je obecně nízká a je myšleno také na odpočinek u moře, je tento zájezd určen pro všechny věkové skupiny. Náročnější na pěší přesuny je pouze Singapur. Pozemní doprava: v Singapuru záměrně využíváme díky preciznosti MHD. Přejezd 6h Singapur – Kuala Lumpur absolvujeme luxusním linkovým autobusem. Po zbytek zájezdu využíváme kvalitní minivany s klimatizací. Dálkové přejezdy, během kterých se každé cca 2 hod. dělají zastávky: 6h ze Singapuru do Kuala Lumpur, 4h z Kuala Lumpur na Penang, 7h z Penangu do Krabi. Lodní doprava: klimatizované osobní trajekty. Leteckou dopravu využijeme na trase Phuket – Bangkok. 

Míra komfortu

Opakovaně spíme ve stejných prověřených hotelích a bungalovech. Jedná se o dvoulůžkové pokoje s klimatizací a vlastní koupelnou. Všechny snídaně jsou v ceně zájezdu a z 95% v místě ubytování. Obědy jsou zpravidla společné v podnicích s větším výběrem různých jídel: v Singapuru a Malajsii jsou to zpravidla vývařovny (foodcourty) a v Thajsku restaurace. Večeře jsou většinou společné, ale v případě zájmu můžou být individuální. Průvodce je vždy s výběrem, objednáváním a placením jídla plně nápomocen. Během zájezdu absolvujete několik zajímavých ochutnávek místních specialit. 

Vaše ohlasy

Dobrý den, chtěl bych moc poděkovat Vaší CK a hlavně průvodci Lukášovi Benešovskému za perfektní dovolenou. Poznali jsme nádherné země a to díky perfektním znalostem a průvodcovských schopnostem Lukáše. Staral se o nás 24 hodin denně. Díky Lukášovi se určitě do této části světa a zvláště na thajské ostrovy v budoucnu vrátím... Ještě jednou dík.

25.2.2014

Dobrý den, právě jsem se vrátil ze zájezdu do Singapuru, Malajsie a Thajska. Průvodcem byl Lukáš Benešovský a musím říct, že byl perfektní. Vstřícný, ochotný, informovaný. Podával informace o zemích a památkách, měl všechno výborně zorganizované, radil se vším, co jsme potřebovali, řešil nesrovnalosti v účtech v restauracích... Zájezd moje očekávání splnil :-)

15.11.2012

Dobrý den, před 10 dny jsme se vrátili z poznávacího zájezdu: Singapur-Malajsie-Thajsko. Chtěl bych poděkovat celé CK Livingstone za krásnou dovolenou a především vyzdvihnout profesionální přístup Lukáše Benešovského. Zájezd byl perfektně zorganizovaný, Lukáš zná velmi dobře místní kulturu, zvyky a staral se o nás prakticky nepřetržitě. Spojení vynikající organizace s profesionálním průvodcem, který jen nečte z příruček, zná dokonale místní prostředí a zároveň dobrého kamaráda hodnotím jako nejlepší kombinaci pro tento typ zájezdu. Dovolená splnila nad míru naše očekávání ve všech směrech.

18.1.2016

Děkuju za moc krásné zážitky jak našemu perfektním průvodci Ing. Lukášovi B., tak i skvělé partě lidiček na které budeme dlouho vzpomínat. Snad se ještě někdy setkáme.... Třeba zas na nějakém dobrodružství s Livingstonem. A jak je asi u nás v Bangkoku:-) Ahoj!

4.12.2015

Velmi dobrý a spolehlivý byl průvodce Lukáš Benešovský, málokdy jsem se s takovým setkala. Měl znalosti i o místních zvycích a byl schopen aktuálních změn dle potřeby. Děkuji.

10.11.2013

Zájezd splnil a překonal naše očekávání, Lukáš Benešovský je bezvadný průvodce a budeme ho doporučovat!

16.1.2012

Velmi oceňujeme program a služby průvodce Lukáše Benešovského.

9.10.2014

Dobrý den, vrátili jsme se před týdnem ze zájezdu Thajsko - Malajsie - Singapour a chtěla jsem poděkovat za celou organizaci, protože vše bylo moc fajn a zároveň bych chtela dát veeeelikou pochvalu za Lukáše Benešovského, který nás celou dobu provázel a výborně se o vše staral a celý zájezd díky němu měl příjemnou atmosféru. Budeme se těšit na další poznávání….:)

7.11.2013

Podobné zájezdy

Pět zemí jihovýchodní Asie
204 Pět zemí jihovýchodní Asie

Thajsko - Barma - Laos - Malajsie - Singapur

11.11. - 29.11.2018
+ další 1 termín
19 dní
Thajsko
202 Thajsko

Letecky ze severu na pláže jihu

26.10. - 11.11.2018
+ další 1 termín
17 dní
Thajské maximum
201 Thajské maximum

Památky a bílé pláže ostrova Ko Samet

10.11. - 25.11.2018
+ další 2 termíny
16 dní

Související aktivity CK Livingstone

A další zdroje inspirace

Cestovatelské články

Informace o zemích

Stáhnout katalog

Preferujete tištěný katalog?

Rádi vám jej zdarma zašleme!

Chci tištěný katalog