Singapur - Malajsie - Thajsko

203

Singapur - Malajsie - Thajsko

Velkoměsta, příroda a pláže

Pestrá mozaika památek a přírodních krás s odpočinkem na pláži.

OblíbenýPamátky a moře

Typ zájezdu:

Pohodové poznávání

Náročnost:

Míra komfortu:

Velikost skupiny:

8 - 16

Moderní velkoměsta Singapur a Kuala Lumpur. Oblíbené letovisko Krabi. Koupání, šnorchlování a potápění na ostrově Phi Phi. Výlet po ostrově Phuket. Bangkok „Město andělů“ s krásnými památkami! Plovoucí trhy v Damnoen Saduak. Slavný most přes řeku Kwai. Železnice Smrti. Královské město Ayutthaya.

Oblíbenost tohoto zájezdu spočívá v poznání Singapuru, Kuala Lumpur a thajského jihu a v pestré kombinaci velkoměst, přírody, koupání a zážitkových aktivit. Ze všech navštívených míst vám chceme ukázat maximum.

Termíny a rezervace

Termín: 30.11. - 16.12.201817 dní / 14 nocí (17 dní / 14 nocí)Cena: 62 900 Kčvčetně letenky
a letištních tax
 (včetně letenky a letištních tax)
Změna termínu a programu oproti tištěnému kataloguUzavřeno
Termín: 2.3. - 18.3.201917 dní / 14 nocí (17 dní / 14 nocí)Cena: 62 900 Kčvčetně letenky
a letištních tax
 (včetně letenky a letištních tax)
Změna termínu a programu oproti tištěnému katalogu
Termín: 29.11. - 15.12.201917 dní / 14 nocí (17 dní / 14 nocí)Cena: 62 900 Kčvčetně letenky
a letištních tax
 (včetně letenky a letištních tax)
Termín: 1.3. - 17.3.202017 dní / 14 nocí (17 dní / 14 nocí)Cena: 62 900 Kčvčetně letenky
a letištních tax
 (včetně letenky a letištních tax)

Mapa zájezdu

Cestou vás provedou

Růžena

Růžena Duchková

Malá mořská víla, která se vzhlédla v jihovýchodní Asii, kde také tráví více času než v rodné Praze. Pochopitelně se ráda zdržuje poblíž rovníku ideálně na dosah moře či zelené přírody. Svou cestu si však dokáže bez váhání proklestit i betonovou džunglí jako je Manila či Bangkok. Není tomu dlouh...

Více informací o průvodci

Lukáš

Lukáš Benešovský

Ekonom s cestovatelskou vášní se toulal po Americe a severských zemích, ale nakonec podlehl kouzlu Jihovýchodní Asie. Zvládá pohyb na horách, ve vyprahlých končinách i pod vodou. Zodpovědný partner je na cestách mimořádně seriózní. Na cestování ho nejvíce baví poznávat země, které jsou české kul...

Více informací o průvodci

Marcel

Marcel Kubášek

Velký pohodář a příjemný společník. Cestování ho okouzlilo již po první cestě za hranice všedních dnů, do Asie. I když procestoval africký kontinent křížem krážem, učarovala ho právě Jihovýchodní Asie. Destinace nabízející poznání rozmanité kultury, náboženských směrů, pohádkové přírody. Rád se ...

Více informací o průvodci

Pavol

Pavol Okenka

Velký pohodář, milovník cestování. Jihovýchodní Asii poprvé navštívil v památném roce 2000, aby se tam, jak sám říká, "zacyklil". Pořád ho něco táhne zpátky - objevovat nové neznámé obzory a stejně tak vracet se na milovaná místa. Považuje za štěstí, že v posledních letech v Asii tráví většinu č...

Více informací o průvodci

Růžena Duchková 30.11. - 16.12.2018

Lukáš Benešovský 2.3. - 18.3.2019

Marcel Kubášek

Pavol Okenka

Fotogalerie zájezdu

Podrobnosti zájezdu

Program

1. - 2. den

Letecky do SINGAPURU. Singapore Flyer, jízda na druhém největším vyhlídkovém kole na světě. Barvami prozářené panorama města. Zajímavá světelná a vodní show Wonder FullMarina Bay.

3. den

Prohlídka architektonického skvostu JV Asie s důmyslným dopravním systémem. Luxusní Raffles hotel, kde nocoval Charlie Chaplin i Michael Jackson. Raffles Landing – památník zakladatele města. Merlion symbol města znázorňující prosperitu. Procházka mezi mrakodrapy moderního obchodního centra. Návštěva šestihvězdičkového hotelu Fullerton. Bizarní mrakodrap Marina Bay Sands snejdražším kasinem na světě, otevřená vyhlídka Skypark 200 metrů nad zemí. Dechberoucí zahrady Gardens by the Bay - dva dómy, dva světy. Multimediální představení Wings of Time.

4. den

Čínskáčtvrt, mokrý trh a Chrám posvátného Buddhova zubu. Přejezd luxusním autobusem do kosmopolitní MALAJSIE. Metropole Kuala Lumpur.

5. den

Hinduistická jeskyně Batu Cave s drzými opicemi a největší sochou boha Murugana na světě.Národní mešita Masjid Negara – návštěvu absolvujeme zahaleni od hlavy až k patám. Zajímavé městské muzeum. Náměstí nezávislosti se zachovalými pozůstatky britské nadvlády. Honosný královský palác Istana Negara. „Vesmírné rakety” Petronas – nejvyšší dvojčata na světě. Procházka po nejvyšším dvojúrovňovém mostě na světě ve výšce 170 metrů nad zemí a návštěva vyhlídkového patra ve výšce 360 metrů nad zemí. Večerní tržnice.

6. den

Přelet do jižního THAJSKA. Uvolněná atmosféra přímořského letoviska Krabi.

7. - 8. den

Výlet tradiční dlouhoocasou lodí od pláže k pláži mezi vápencovými útvary. Koupání a šnorchlování. Posvátná jeskyně Phra Nang se stovkami dřevěných penisů přinášejících štěstí. Jízda na slonovi kaučukovou plantáží a na mořském kajaku mangrovovou džunglí v zátoce Ao Thalane.

9. - 10. den

Trajekt na ostrov Ko Phi Phi – nezaměnitelná atmosféra, bohatý podmořský život, jemný písek, tyrkysová voda a vápencové skalní útvary porostlé hustou džunglí. Plavba stylovou loďkou za tím nejlepším: pláž Maya Bay z filmu Pláž s Leonardem Di Capriem, pozorování opic, šnorchlování se žraloky, relax na Long Beach. Trek ostrovem s krásnými vyhlídkami, přístrojové potápění nebo lenošení.

11. - 12. den

Trajekt na Phuket. Nekonečné písčité pláže s blankytně modrým mořem. Dopolední relax na pláži. Odpolední výlet po ostrově – slonípark s možnost jízdy na slonech. Vyhlídka Karon Viewpoint a jižní mys Phromtep Cape. Gigantický Buddha z bílého mramoru s krásnou vyhlídkou. Večerní odlet do Bangkoku.

13. den

Prohlídka Bangkoku, vyhlášený Královský palác s chrámem Smaragdového Buddhy a chrám Wat Po s obrovským ležícím Buddhou. Plavba dlouhoocasou lodí po vodních kanálech. Chrám Rozbřesku Wat Arun – pagoda khmerského stylu. Obří mořské akvárium. Mrakodrap Baiyoke Sky Tower s otáčející se venkovní vyhlídkou, drink v baru nebo bohatý ovocný bufet.

14. den

Plovoucí trhy Damnoen Saduak. Prodavači přímo z loděk prodávají banány, kokos, mango a jiné pochutiny. Kanchanaburi – poutavé válečné muzeum a hřbitov válečných zajatců. Projížďka historickým vlakem po Železnici smrti. Odkrytí tajemství oskarově slavného mostu přes řeku Kwai.

15. den

Sedmistupňové vodopády Erawan – přírodní klenot oblasti Kanchanaburi. Tyrkysová jezírka s dotěrnými rybičkami. Při troše štěstí zahlédneme varana vyhřívajícího se na slunci. Návrat do Bangkoku. Květinová tržnice, večerní masáže a průzkum rušné oblasti Khao San Road.

16. den

Klienty vysoce hodnocená projížďka na kole starým Bangkokem. Historické královské město Ayutthaya s puncem UNESCO. Poslední thajská masáž. Večerní odlet.

17. den

Letecký návrat domů.

Cena zájezdu

Cena zahrnuje

 • Mezinárodní letenka. 
 • Letištní taxy. 
 • Místní přelety Kuala Lumpur - Krabi, Phuket - Bangkok. 
 • Minibus s klimatizací, na delší přesun dálkový bus s klimatizací (1x).
 • Loď na ostrov Phi Phi, na Phuket. 
 • Lodní výlet na ostrově Phi Phi. 
 • Lodě v Bangkoku. 
 • Vstupné do národních parků. 
 • Ubytování v hotýlcích a bungalovech se snídaní. 
 • Vstupné a drink nebo ovocný bufet na mrakodrapu Baiyoke Sky Tower. 
 • Český průvodce. 
 • Cestovní pojištění.

Cena nezahrnuje

 • Stravování mimo snídaně.
 • Vstupy a spropitné, celkem cca 250 USD.
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj 8 800 Kč.

Velikost skupiny

Vzhledem k důrazu na poznání, větší zážitky a lepší organizaci cestujeme v malých skupinách. Dbáme na individuální přístup.

Skupina 8-16 osob na tento zájezd.

Náročnost cesty

Vzhledem k tomu, že fyzická náročnost zájezdu je obecně nízká a je myšleno také na odpočinek u moře, je tento zájezd určen pro všechny věkové skupiny. Náročnější na pěší přesuny je pouze Singapur. Pozemní doprava: v Singapuru záměrně využíváme díky preciznosti MHD. Dálkový 6h přejezd Singapur – Kuala Lumpur absolvujeme luxusním linkovým autobusem (každé cca 2 hod. se dělají zastávky). Z Kuala Lumpur do Krabi letíme. Na ostrov Phi Phi a z Phi Phi na Phuket využijeme klimatizované osobní trajekty. Z Phuketu do Bangkoku letíme. Po zbytek zájezdu využíváme kvalitní minivany s klimatizací. 

Míra komfortu

Opakovaně spíme ve stejných prověřených hotelích a bungalovech. Jedná se o dvoulůžkové pokoje s klimatizací a vlastní koupelnou. Všechny snídaně jsou v ceně zájezdu a z 95% v místě ubytování. Obědy jsou zpravidla společné v podnicích s větším výběrem různých jídel: v Singapuru a Kuala Lumpur jsou to zpravidla vývařovny (foodcourty) a v Thajsku restaurace. Večeře jsou většinou společné, ale v případě zájmu můžou být individuální. Průvodce je vždy s výběrem, objednáváním a placením jídla plně nápomocen. Během zájezdu absolvujete několik zajímavých ochutnávek místních specialit. 

Vaše ohlasy

Dobrý den, chtěl bych moc poděkovat Vaší CK a hlavně průvodci Lukášovi Benešovskému za perfektní dovolenou. Poznali jsme nádherné země a to díky perfektním znalostem a průvodcovských schopnostem Lukáše. Staral se o nás 24 hodin denně. Díky Lukášovi se určitě do této části světa a zvláště na thajské ostrovy v budoucnu vrátím... Ještě jednou dík.

25.2.2014

Dobrý den, právě jsem se vrátil ze zájezdu do Singapuru, Malajsie a Thajska. Průvodcem byl Lukáš Benešovský a musím říct, že byl perfektní. Vstřícný, ochotný, informovaný. Podával informace o zemích a památkách, měl všechno výborně zorganizované, radil se vším, co jsme potřebovali, řešil nesrovnalosti v účtech v restauracích... Zájezd moje očekávání splnil :-)

15.11.2012

Dobrý den, před 10 dny jsme se vrátili z poznávacího zájezdu: Singapur-Malajsie-Thajsko. Chtěl bych poděkovat celé CK Livingstone za krásnou dovolenou a především vyzdvihnout profesionální přístup Lukáše Benešovského. Zájezd byl perfektně zorganizovaný, Lukáš zná velmi dobře místní kulturu, zvyky a staral se o nás prakticky nepřetržitě. Spojení vynikající organizace s profesionálním průvodcem, který jen nečte z příruček, zná dokonale místní prostředí a zároveň dobrého kamaráda hodnotím jako nejlepší kombinaci pro tento typ zájezdu. Dovolená splnila nad míru naše očekávání ve všech směrech.

18.1.2016

Děkuju za moc krásné zážitky jak našemu perfektním průvodci Ing. Lukášovi B., tak i skvělé partě lidiček na které budeme dlouho vzpomínat. Snad se ještě někdy setkáme.... Třeba zas na nějakém dobrodružství s Livingstonem. A jak je asi u nás v Bangkoku:-) Ahoj!

4.12.2015

Velmi dobrý a spolehlivý byl průvodce Lukáš Benešovský, málokdy jsem se s takovým setkala. Měl znalosti i o místních zvycích a byl schopen aktuálních změn dle potřeby. Děkuji.

10.11.2013

Zájezd splnil a překonal naše očekávání, Lukáš Benešovský je bezvadný průvodce a budeme ho doporučovat!

16.1.2012

Velmi oceňujeme program a služby průvodce Lukáše Benešovského.

9.10.2014

Dobrý den, vrátili jsme se před týdnem ze zájezdu Thajsko - Malajsie - Singapour a chtěla jsem poděkovat za celou organizaci, protože vše bylo moc fajn a zároveň bych chtela dát veeeelikou pochvalu za Lukáše Benešovského, který nás celou dobu provázel a výborně se o vše staral a celý zájezd díky němu měl příjemnou atmosféru. Budeme se těšit na další poznávání….:)

7.11.2013

Podobné zájezdy

Pět zemí jihovýchodní Asie
204 Pět zemí jihovýchodní Asie

Thajsko - Barma - Laos - Malajsie - Singapur

10.11. - 28.11.2019
+ další 1 termín
19 dní
Thajsko
202 Thajsko

Letecky ze severu na pláže jihu

1.2. - 17.2.2019
17 dní
Thajské maximum
201 Thajské maximum

Památky a bílé pláže ostrova Ko Samet

Související aktivity CK Livingstone

A další zdroje inspirace

Cestovatelské články

Informace o zemích

Stáhnout katalog

Preferujete tištěný katalog?

Rádi vám jej zdarma zašleme!

Chci tištěný katalog