Bali pro každého

223

Bali pro každého

Ostrov bohů a démonů

Hinduistické tradice i odpočinek na plážích

Novinka Moře

Typ zájezdu:

Komfortní zájezdy

Náročnost:

Míra komfortu:

Velikost skupiny:

8 - 16

Exotickému ostrovu uprostřed Indonésie se přezdívá ostrov bohů a démonů. Neveliký hinduistický ostrov je posetý desítkami zajímavých míst a překrásných pláží. Nejposvátnější chrámový komplex Besakih. Posvátná sopka Gunung Agung, lávové pole nejatraktivnější sopky Batur. Bujná tropická zeleň, tradiční opičí a ohňové tance, uvolňující masáže. Odpočinek na plážích s možností šnorchlování a potápění.

Zajímavostmi nabitá "pohádka" na Bali je akcí opravdu pro každého! Aktivity jsou pečlivě vyváženy. V programu je myšleno i na dostatek času na pláži u moře.

Termíny a rezervace

Termín:  28.4. - 9.5.2024 12 dní / 9 nocí  (12 dní / 9 nocí) Cena:  51 900 Kč včetně letenky
a letištních tax
 (včetně letenky a letištních tax)
Rezervovat
Termín:  12.10. - 23.10.2024 12 dní / 9 nocí  (12 dní / 9 nocí) Cena:  51 900 Kč včetně letenky
a letištních tax
 (včetně letenky a letištních tax)
Rezervovat
?

Mapa zájezdu

Cestou vás provedou

Adriana

Adriana Traganová

Cestování je jednoduše její radost. Projela na vlastní pěst velkou část světa – cesty kombinovala s poznáváním zvyků místních etnik nebo se sportovními zážitky. Už na škole pracovala jako kapitán na lodi, kde turisty seznamovala s krásami Prahy. Na Novém Zélandu sjížděla pouštní duny, v Mexiku s...

Více informací o průvodci

Martin

Martin Faů

Touha po poznání jej naplňuje již od mládí. Provázet začal už v 15-ti letech na zámku Ratibořice a od té doby nepřestal. Jen forma a destinace se změnily. První cesty ho zavedly do Evropy, kde dlouhou dobu vedl poznávací zájezdy, dále pokračoval přes Karibik až do jihovýchodní Asie. Vystudoval a...

Více informací o průvodci

Milan

Milan Regec

Je to již dávno, co se zamiloval do Indonésie. Dlouhodobě je spjat s ostrovem Bali a jeho kulturou, kde tráví více než polovinu roku. Při svých četných pobytech v Indonésii se věnuje studiu tradičního malířství a místní kultury. Miluje jak treky, tak i podmořský svět. Hovoří plynně indonésky. Kd...

Více informací o průvodci

Adriana Traganová

Martin Faů

Milan Regec

Fotogalerie zájezdu

Podrobnosti zájezdu

Program

1. den

Letecky na Bali.

2. den

Přílet do Denpasaru. Krátký přejezd do centra umění, Ubudu. Nocleh v Ubudu.

3. den

Prohlídka Ubudu a okolí. Pura Dalem - chrám mrtvých v džungli. Opičí prales. Muzeum malíře Antonia Blanca. Chrám v Lotosové zahradě Saraswati a královský palác v Ubudu. Večerní představení kecak - opičí tanec. Ohňový tanec a kreace tanečníka na žhavých uhlících. Nocleh v Ubudu.

4. den

Výjezd k jezerům Buyan, Bratan a Tamblingan. Vodní chrám Ulun Danu, jeden ze směrových chrámů Bali zasvěcený bohyni jezera. Exotickým ovocem přetékající tržnice. Návrat do Ubudu. Pro zájemce možnost tradičních masáží. Nocleh v Ubudu.

5. den

Výjezd do hor. Besakih. Snad nejhezčí místo na Bali na úpatí posvátné sopky Agung (3 142 m). Komplex 30 chrámů na sedmi terasách. Horská cesta po okraji kaldery přes Kintamani, výhled na lávové pole a jezero nejatraktivnější sopky Bali, Batur. Svatyně vnitřní očisty Tirta Empul, jedno z nejposvátnějších míst hinduistických míst ostrova. Královské hrobky Gunung Kawi umístěné v překrásných zahradách. Stupňovité rýžové terasy Tegalalang. Nocleh v Ubudu.

6. den

Přesun na severní pobřeží. Cestou soudní dvůr Kertha Gosa. Chrám s netopýří jeskyní Goa Lawah. Zastávka na koupání a oběd na pláži Pasir Putih (Virgin Beach) nedaleko Candidasy. Královské koupele Tirtagangga. Vodní palác a labyrint jezírek v krásné zahradě. Přejezd do Amedu, vyhlášeného potápěčského střediska. Nocleh v Amedu.

7. - 8. den

Pobyt v Amedu. Špičkové potápění a šnorchlování. Turisty teprve objevovaná nádherná oblast. Tulamben, nejhezčí potápění na Bali. Vrak americké válečné lodi Liberty porostlý korály. Pro zájemce fakultativně výstup na Gunung Agung, případně výlet na chrám Pura Lempuyang, vysoké terasy chrámu z bílého kamene s bránou do nebes. Nocleh v Amedu.

9. den

Přesun do plážového letoviska Sanuru na východní pobřeží. Cestou zastávka na pláž, kde se získává sůl z mořské vody tradičním způsobem. Návštěva vodního paláce Taman Ujung Sukasada. Nocleh v Sanuru.

10. den

Celodenní fakultativní výlet na poloostrov Bukit, koupání a oběd na pláži Geger nebo Pandawa. Chrám Uluwatu tyčící se 70 metrů nad hladinou moře. Večeře v rybí restauraci při západu slunce na pláži v Jimbaranu. Nocleh v Sanuru.

11. den

Poslední koupání, nákup suvenýrů a večerní odlet domů.

12. den

Přílet zpět do vlasti.

Cena zájezdu

Cena zahrnuje

 • Mezinárodní letenka
 • Letištní taxy
 • Vlastní mikrobus s klimatizací po celou dobu pobytu
 • 9x ubytování v hotelech a bungalovech 3* se snídaní
 • Český průvodce

Cena nezahrnuje

 • Vstupní víza do Indonésie 35 USD při příletu
 • Stravování mimo snídaně
 • Vstupy
 • Spropitné
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj 3 900 Kč
 • Fakultativní aktivity
 • Cestovní pojištění - rádi však sjednáme prostřednictvím ERV Evropské pojišťovny, nejlépe oslovte garanta zájezdu přímo při objednávce

Fakultativní aktivity

Fakultativní aktivity se hradí a objednávají až v průběhu zájezdu, jako například:

 • Šnorchlování cca 50 USD
 • Potápění v Tulambenu cca 60 USD/2 ponory
 • Výstup na Gunung Agung cca 90 USD
 • Návštěva chrámu Pura Lempuyang
 • Výlet na poloostrov Bukit s koupáním, návštěvou chrámu Uluwatu a večeří na pláži Jimbaran

Velikost skupiny

Cestujeme v malých skupinkách. Malá skupinka znamená více poznání, větší zážitky a lepší organizaci programu s maximálním využitím času. Dbáme na individuální přístup ke každému z vás.

Skupina 8-16 osob na tento zájezd.

Náročnost cesty

Po celou dobu akce budeme využívat vlastní pronajatá vozidla s místním řidičem. Program je sestaven v pozvolnějším tempu, aby byl dostatek času na vstřebávání zážitků a zbyl i čas na odpočinek a koupání. Akce nepatří k fyzicky náročným. Náročnější je jen fakultativní výstup na sopku Agung.

Míra komfortu

Ubytováni budeme v kvalitních 3* hotelech se snídaní, ve dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím a s klimatizací. V ceně zájezdu jsou zahrnuty snídaně. 

Stravovat se budeme převážně společně v místních restauracích. Průvodce seznámí zákazníky s nabídkou, pomůže s objednávkou konkrétního jídla. Oblast jihovýchodní Asie se vyznačuje širokou škálou stravovacích zařízení od nejobyčejnějších jídelen, přes zahradní restaurace až po klimatizované podniky. Ideálním místem pro rychlý a chutný oběd bývají i místní tržnice a četné stánky v ulicích a podél silnic, které nabízí pestrou škálu čerstvých a autentických jídel. 

Vaše ohlasy

Zpětná vazba získaná od zákazníků po absolvování zájezdu prostřednictvím e-mailu nebo dotazníku spokojenosti.

Dobrý den, v příloze zasílám vyplněný dotazník a zároveň bych Vám rád z celého srdce poděkoval za naprosto úžasné zážitky ze zájezdu 223 - Bali pro každého, perfektní organizace a hlavně obrovské díky našemu průvodci Martinovi Fau, skvělý člověk, přátelský, profesionální, naprostá studnice vědomostí, ochotný, nápomocný, jistě se nám věnoval nad rámec svých povinností. Takže ještě jednou díky Livingstone a doufám, že se ještě potkáme a zatím přeji co nejvíce spokojených klientů.

Roman

12.5.2023

Podobné zájezdy

Indonésie - Jáva a Bali
220 Indonésie - Jáva a Bali

Indonéská pohádka

27.6. - 16.7.2024
+ další 1 termín
20 dní
Indonésie - Malé i Velké Sundy
22.7. - 11.8.2024
+ další 1 termín
21 dní

Související aktivity CK Livingstone

A další zdroje inspirace

Informace o zemích

Stáhnout katalog

Přehled všech zájezdů dle data

Tištěný katalog momentálne nevydáváme. Pro vaši lepší orientaci ve volných termínech zájezdů jsme připravili kompletní přehled termínů

STÁHNOUT NABÍDKU ZÁJEZDŮ (PDF)