Austrálie a Oceánie

Austrálie a Oceánie

Informace o zemích

Austrálie. Přívětivé Východní pobřeží i „odlehlý Západ“, Sněžné a Modré hory i nekonečná savana, barevné proměny Uluru i Great Barier Reef, skalní malby i super moderna, potápění i rudá poušť. Bujná Tasmánie našlapaná národními parky. Nejkrásnější město světa Sydney splní každé přání. Roztomilé koaly, skákající krokodýli, zvláštní emu, záhadné ježury i prehistorický ptakopysk, tasmánští čerti, wombati i kakadu v Kakadu, všichni vyhlížejí.. Nejen klokani mají v kapse překvapení! Zlatokopové kontrastují s aborigines. Oceánie. Bělostné pláže, smaragdové moře, krásky s květinami v havranních vlasech... Ostrovy lásky obdivují nejen umělci Stevenson a P. Gauguin. Místní kmeny s tradičními zvyky. Přírodní „bungee jumping“ na Vanuatu, špičkové potápění. Nový Zéland. Zelené ostrovy Pána prstenů, zasněžené štíty, mořské fjordy, kouřící vulkanické oblasti, neprostupné pralesy. Táhnoucí velryby i adrenalinové sporty. Gejzír přírodních krás a příjemných lidí. Není kiwi jako Kiwi...

Stáhnout katalog

Preferujete tištěný katalog?

Tištěný katalog na rok 2022 nevydáváme, protože současná celosvětová situace si vyžaduje flexibilní přístup, který bychom prostřednictvím tištěné nabídky nedokázali aplikovat. Sledujte prosím naše webové stránky, které jsou pravidelně aktualizovány, přidávají se nové termíny.

V případě zájmu si zde můžete stáhnout PDF se všemi aktuálními termíny do května 2023, jak byly vypsány ke dni 10. 6. 2022.