CK Livingstone

Novinky Livingstone

Novinky v novém katalogu na rok 2020

Novinky v novém katalogu na rok 2020

Nové katalogy na rok 2020 jsou již na cestě k vám! Kromě oblíbených zájezdů jsme pro vás připravili hned několik exotických novinek! Můžete si vybrat z několika nových destinací případně nově seskládaných zážitkových programů do již tradičních dovolenkových cílů. Rádi kdykoliv poradíme s výběrem správné cesty.

Milovníci Afriky zajisté ocení zájezd Napříč Afrikou. Za 13 dní uvidíte nejkrásnější parky v Keni, Viktoriiny vodopády i nejoblíbenější místa jižní Afriky, jako je například Kapské město nebo Mys Dobré naděje. Nejen znalci vína ocení ochutnávku lahodných jihoafrických vín ve Stellenbosch. Vyberte si jarní nebo podzimní termín. 
Podívat se na zájezd Napříč Afrikou

Zajímavou kombinací je cesta do Arménie a Íránu, kde budete mít možnost poznat bohatou kulturu i rozmanitou přírodu. Čekají vás barevné fontány v Jerevanu, druhé nejvýše položené jezero na světě Sevan, citadela Garah Kelissa - jedna z nejstarších křesťanských památek v Íránu nebo věž mlčení uprostřed pouště. 
Podívat se na zájezd Arménie - Írán

Na komfortním zájezdu do Jordánska s námi navštivte jeden ze 7 divů světa. Kromě největšího lákadla skalního města Petra se vykoupeme v Mrtvém moři a povečeříme s beduíny v tradičním stylu. 
Podívat se na zájezd Jordánsko

Pro zkušenější cestovatele jsme připravili zájezd s arabistkou Lenkou Hrabalovou do zapomenutého Kurdistánu. Rozmanitá cesta za přírodou, kulturou, historií i neznámými náboženskými skupinami, žijícími na území Kurdistánu - Íránu a Iráku. Expediční premiéra je vhodná pro „ošlehanější“ cestovatele. Čekají vás horské vesnice zapomenutého světa, Nomádi kočující na úpatí hor. Zpestřením jsou netradiční výlety, noci pod hvězdami, zajímavá setkání a výborná kuchyně pohostinného horského národa. 
Podívat se na zájezd Írán a Irák

Pikantní novinka pro horaly, Pákistán se všemi osmitisícovkami Karakoramu! Treková lahůdka k Beyal a základní tábor Nanga Parbat, návštěva první české nemocnice v Pákistánu, trek podél bouřící řeky Braldu a vyvrcholením bude vysokohorský trek do základního tabora K2, který je Mekkou horolezců a trekařů. Termín je pouze jeden a počet míst omezen. Můžete se těšit na nádhernou přírodu, panenské hory, ledovce i písečné duny. 
Podívat se na zájezd Pákistán

Splnění snu? Životní výprava na nejexotičtější ostrovy. Rituální skoky na liáně z obřích věží Vanuatu. Tajemné zvyky, rituály a tradice. Hedvábné pláže, azurové moře, korálové útesy…
Podívat se na zájezd Vanuatu - Fidži - Tonga - Samoa.

Rádi objasníme dotazy a poradíme s výběrem.

Související zájezdy