CK Livingstone

Novinky k akcím

Tajemná Indonésie v Centru Babylon v Liberci, prodloužena do 31.5.2022!

Tajemná Indonésie v Centru Babylon v Liberci, prodloužena do 31.5.2022!

Poslední možnost vydat se do Indonésie bez letenky. Odhalte taje ostrova Nová Guinea i největší ostrovní říše Indonésie, Pacifiku a Šalomounových ostrovů. Jde o největší expozici svého druhu ve střední Evropě. Projekt propojil cesty slavných cestovatelů do zapomenuté části planety. Výstava je určena návštěvníkům všech věkových kategorií.

Nahlédněte do ryzí přírody, obdivujte obrovské rituální totemy, lodě, štíty, iniciační masky, čelenky, sekáčky na prsty i dech beroucí fotografie. Dominantou je autentická chýše a sběry kmene Kombai, kde si na falus nasazují zobáky zoborožce. Bonusem je horský kmen Dani s „vyuzenou mumií“. 
Shlédněte materiály největších cestovatelských osobností Jiřího Hanzelky a Miroslava Zikmunda. Slavný Miloslav Stingl zde má i desítky jeho legendárních kufrů, pyramidu knih…. Potěší i výjimečné výpravy cestovatele Rudy Švaříčka, který se věnuje neznámým etnikům a dobrodružným cestám do nitra ostrova. Všechny propojila kniha TAMTAMY ČASU – NOVÁ GUINEA. Odnést si můžete knihy a katalogy výstavy, dobrodružné filmy na DVD, ale i spoustu zajímavé exotiky nejen z Indonésie.

Vstupte do tajemné džungle v srdci Liberce. Více zde.

SVĚT, O KTERÉM JSTE SI MYSLELI, ŽE UŽ NEEXISTUJE!
Těšíme se na vás!

Pořadatelé výstavy 
Ruda Švaříček, CK LIVINGSTONE

Související zájezdy

Zážitková Indonésie
215 Zážitková Indonésie

Tropická Sumatra a pohoda na ostrově Banyak

22.9. - 6.10.2024
+ další 1 termín
15 dní
Indonésie - Jáva a Bali
220 Indonésie - Jáva a Bali

Indonéská pohádka

27.6. - 16.7.2024
20 dní
Bali pro každého
223 Bali pro každého

Ostrov bohů a démonů

12.10. - 23.10.2024
+ další 1 termín
12 dní