Promítání

Tomáš Stejskal, Jaroslav Jindra, Karel Fuller:
Svět z balónu | Planeta shůry | Šamanismus

| Brno | Cestovatelské čtvrtky v Divadle Husa na provázku

Tomáš Stejskal: Svět z balónu | Jaroslav Jindra: Planeta shůry | Karel Fuller: Šamanismus

Ruda Švaříček představí na besedě v brněnském Divadle Husa na provázku pilota Tomáše Stejskala, fotografa Jaroslava Jindru a holotropního facilitátora Karla Fullera.

Jan Silný. Horkovzdušný balón je prostředkem zábavy, kde posádky zažívají různá dobrodružství, poznávají nová místa a lidi, překonávají hranice a posouvají své schopnosti. Lety v horách nebo dlouhé přelety vyžadují jiný přístup a přípravu než klasický vyhlídkový let. Když to ale vyjde, tak to stojí za to!

Jaroslav Jindra. Český cestovatel, fotograf, kameraman, dobrodruh. Jeho životní styl cestovatele ho zavedl do mnoha koutů světa, kde žil po mnoho let. Zabývá se hlavně dokumentární a cestopisnou tvorbou. Do české filmografie je zapsán zejména díly obohacující cestopisnou sérii České televize Na cestě.  

Karel Fuller se šamanismem a technikami práce s vědomím zabývá už od university. Studoval a praktikoval tibetský dzog-čchen a bön a původní amazonský a severoamerický šamanismus. Od roku 2008 studuje duchovní a šamanskou cestu prérijních indiánů a pravidelně se zúčastňuje posvátných obřadů Jižní i Severní Ameriky. Je tanečníkem Slunce v lakotské tradici. V rámci nadace Foundation for Shamanic Studies v roce 2012 završil tříleté zahraniční nadstavbové studium vyspělých šamanských technik. Zabývá se fenomény smrti a umírání. Vede mužské kruhy, semináře a obřady. V současnosti absolvuje výcvik transpersonální psychologie a holotropního dýchání v Grof Transpersonal Training.

Akce se koná za finanční podpory statutárního města Brna a pod záštitou primátorky statutárního města Brna JUDr. Markéty Vaňkové. 

Partneři akce:

 

Svět z balónu | Planeta shůry | Šamanismus (Cestovatelské čtvrtky v Divadle Husa na provázku)
Tomáš Stejskal, pilot
Jaroslav Jindra, fotograf
Karel Fuller, holotropní facilitátor

Datum a čas: 27.2.2020 od 19:00

Místo: Divadlo Husa na provázku

Adresa: Zelný trh 294/9, Brno 602 00

Vstupné: 110 Kč

Související zájezdy

Nový Zéland
418 Nový Zéland

Přírodní krásy země Maorů

9.3. - 30.3.2025
+ další 1 termín
22 dní