CK Livingstone

Novinky k akcím

Tajemná Indonésie v Centru Babylon v Liberci, PRODLOUŽENA DO 30.11.2021!

| Liberec

Tajemná Indonésie v Centru Babylon v Liberci, PRODLOUŽENA DO 30.11.2021!

Poslední možnost vydat se do Indonésie bez letenky. Odhalte taje ostrova Nová Guinea i největší ostrovní říše Indonésie, Pacifiku a Šalomounových ostrovů. Jde o největší expozici svého druhu ve střední Evropě. Projekt propojil cesty slavných cestovatelů do zapomenuté části planety. Výstava je určena návštěvníkům všech věkových kategorií.

Nahlédněte do ryzí přírody, obdivujte obrovské rituální totemy, lodě, štíty, iniciační masky, čelenky, sekáčky na prsty i dech beroucí fotografie. Dominantou je autentická chýše a sběry kmene Kombai, kde si na falus nasazují zobáky zoborožce. Bonusem je horský kmen Dani s „vyuzenou mumií“. 
Shlédněte materiály největších cestovatelských osobností Jiřího Hanzelky a Miroslava Zikmunda. Slavný Miloslav Stingl zde má i desítky jeho legendárních kufrů, pyramidu knih…. Potěší i výjimečné výpravy cestovatele Rudy Švaříčka, který se věnuje neznámým etnikům a dobrodružným cestám do nitra ostrova. Všechny propojila kniha TAMTAMY ČASU – NOVÁ GUINEA. Odnést si můžete knihy a katalogy výstavy, dobrodružné filmy na DVD, ale i spoustu zajímavé exotiky nejen z Indonésie.


Vstupte do tajemné džungle v srdci Liberce. Více zde.


SVĚT, O KTERÉM JSTE SI MYSLELI, ŽE UŽ NEEXISTUJE!
Těšíme se na vás!

Pořadatelé výstavy 
Ruda Švaříček, CK LIVINGSTONE
 

Související zájezdy

Zážitkový Nepál
234 Zážitkový Nepál

S pohodovým trekem

7.11. - 20.11.2024
+ další 1 termín
14 dní
To nejlepší ze Srí Lanky
285 To nejlepší ze Srí Lanky

Ostrov slonů a koření

25.12. - 9.1.2025
+ další 1 termín
16 dní