Časté dotazy

Nenašli jste zde odpověď na svůj dotaz?

Je pojištění zahrnuto v ceně zájezdu?

V ceně zájezdů není zahrnuto cestovní pojištění.

Cestovat do vzdálených končin bez cestovního pojištění je velké riziko. Pro kvalitu servisu, spolehlivost a rozsah plnění i nadále zůstáváme u ERV Evropské pojišťovny a.s. V případě Vašeho zájmu Vám můžeme zprostředkovat pojištění léčebných výloh, pojištění storna zájezdu u této pojišťovny. Pojistka je sjednávána individuálně pro každého klienta a také pro konkrétní destinaci. Kartičku ke sjednanému pojištění obdržíte v odbavení před odletem na zájezd. Délka sjednaného pojištění standardně odpovídá délce zájezdu.

Pojištění si samozřejmě můžete sjednat i individuálně u pojišťovny dle svého výběru. Pokud si pojištění sjednáte samostatně, prosíme o zaslání kopie dokladu o sjednaném pojištění (název pojišťovny a kontakt na asistenční službu pojišťovny) před odletem na zájezd. V případě, že se v rámci standardního programu zájezdu budete pohybovat v nadmořských výškách nad 3 500 m.n.m., doporučujeme ověřit si podmínky Vašeho cestovního pojištění. 

U některých trekových zájezdů je povinné připojištění na vysokohorskou turistiku (vždy uvedeno v informacích o zájezdu v oddíle Cena nezahrnuje). Toto připojištění si lze sjednat samostatně, nebo využít naší nabídky od ERV Evropské pojišťovny a.s.. Pokud si připojištění na vysokohorskou turistiku sjednáte samostatně, prosíme o zaslání kopie dokladu o sjednaném pojištění (název pojišťovny, výše plnění a kontakt na asistenční službu pojišťovny) před odletem na zájezd.

Všechny informace k cestovnímu pojištění

Související témata

Nenašli jste zde odpověď na svůj dotaz?

Zeptejte se

Pošlete nám svůj dotaz prostřednictvím tohoto formuláře a my Vám nejpozději do 24 hodin odpovíme.

Děkujeme, dotaz byl úspěšně odeslán. Reagovat budeme co možná nejdříve (v pracovní dny to bývá většinou do 24 hodin).
Litujeme, ale dotaz nemohl být odeslán. Zkuste to prosím později.

Své české telefonní číslo zadejte s mezinárodní předvolbou, nebo bez ní. U zahraničních telefonních čísel nezapomeňte tuto předvolbu zadat!

?

* Vyplnění položek označených hvězdičkou je pro odeslání formuláře nezbytné.