Festival

LIVINGSTONE STAGE NA COLOURS OF OSTRAVA FRČÍ!

Ostrava

LIVINGSTONE STAGE NA COLOURS OF OSTRAVA FRČÍ!

LIVINGSTONE STAGE BYLA OPĚT ZAPLNĚNÁ! Děkujeme, že jste byli nedílnou součásti naší opakované jízdy na COLOURS OF OSTRAVA v rámci MELTINGPOTU a podpořili jste svoji účastí LIVINGSTONE STAGE! Vaše pozitivní energie společně s našimi zajímavými hosty vytvořili festivalový koktejl, který pulzoval v krvi po tři dny! Vřelé díky vám všem, kdo jste byli s námi!

MELTINGPOT roste v obří diskusní fórum zajímavých osobností, největší hudební festival má podařeného bráchu. Letošní ročník přednášek sklízí skvostné ovace. Pozitivní energie dotváří pestrý festivalový koktejl. Pretižní hala GONG kumuluje příběhy a emoce. Silná témata přesahují obvyklé cestování. Dobrodružství, zajímavé informace, snímky a hlavně netradiční přesah. Česká škola v Himálaji, charita Bhútánu, citlivá oblast Izraele, nej hory světa i lekce skialpinismu a rady mistra světa v biatlonu… Každý si odnáší něco! Příjemný sál, dobré nazvučení a skvělé zázemí dotvářejí fajnové prostředí. Spalující žár, liják ani výpadek hvězdy k nám nedosáhly...

TOMÁŠ ŠEBEK léčí v extrémech i plní sál do posledního místečka podlahy. POLDA SULOVSKÝ je první Čech na Everestu, VILÉM RUDOLF na Severním i Jižním pólu, PETR HORKÝ na Pólu chladu. MIREK BÁRTA dozrál ve světový formát, jeho audio 7 zákonů jedu popáté… KLÁRA KOLOUCHOVÁ vylezla 3 nej hory světa, LÁĎA NOSEK Korunu Planety. Hltáme JAKUBA VÁGNERA, ale i reportéra JAKUBA SZANTO, hladí arabistka LENKA HRABALOVÁ… a vlastně všichni zúčastnění. LIVINGSTONE stage osvěží premiér PETR FIALA, Mr. Kofola JANIS SAMARAS i místní JAN SVĚTLÍK… GONG okamžitě vyprodá prezident PETR PAVEL. Dobrá zpráva všem! Přednášky táhnou! Lídr ZLATA HOLUŠOVÁ, funkční tým Meltingpot, zvukařI a technici… i boží stage manažerka EVA  BÍLKOVÁ umí. Spolehlivost a inteligence může být i krásná! Kvalitní zázemí tvoří bonus. Pohádku COLOURS prožíváme naživo… Děkujeme šikovným pořadatelům i dychtivým návštěvníků. Příjemné emoce se nabalují. Dopoledne chladí horské výstupy s Tomášem Šebkem a dalšími sympaťáky. Věříme v dobré PŘÍŠTĚ! 

LIVINGSTONE STAGE NA COLOURS OF OSTRAVA FRČÍ!