Festival

GO Kamera

- | Brno

GO Kamera

Populární cestovatelský festival GO KAMERA pořádá od roku 1998 CK LIVINGSTONE. Každoročně v lednu hostí více než 50 účinkujících. O své nejlepší filmy, fotografie a zážitky z cest se podělí řada známých cestovatelů, nejlepších horolezců, publicistů, fotografů a dobrodruhů.

GO KAMERA je dnes největším cestovatelským setkáním v Čechách i na Slovensku. Ve čtyřdenním maratonu přednášek a promítání se naživo představí mimořádně silná sestava s více než 50 účinkujících. Festival je doprovodným programem veletrhů cestovního ruchu GO a REGIONTOUR a vstupenka na festival současně otevře i brány víkendového výstaviště.

PROGRAM SE PŘIPRAVUJE 

Chcete-li do programu festivalu přispět vlastní přednáškou nebo filmem zašlete nám náhledy několika kvalitních fotografií, případně odkaz na video (YouTube, apod.), anotaci (5 výstižných vět) a název programu.Uveďte také své jméno, adresu, email a telefon. Do festivalového programu zařazujeme pouze 60 minutové prezentace. Festival Go kamera se koná 1 x do roka. Adresa: info@livingstone.cz

Těšíme se na příjemná setkání, kolektiv LIVINGSTONE

GO Kamera

Město: Brno

Místo: Kongresové centrum BVV

Web:

Podporují: Livingstone