CK Livingstone

Novinky Livingstone

Připravíme individuální cesty i pro jednotlivce

Připravíme individuální cesty i pro jednotlivce

Rozhodli jste se vycestovat, ale nechcete jet ve skupině? Připravíme pro vás individuální nabídku ušitou přímo pro vás. Každý z nás má jiné představy, sny a přání o ideálním cestování. Proto ke každému z klientů přistupujeme individuálně. Inspirací pro vás mohou být naše programy zájezdů a individuálních cest.

Jsme připraveni splnit jakékoliv vaše cestovatelské přání. Zajistíme nejrůznější typy akcí - od krátkých několikadenních pohodových akcí až po časově i fyzicky náročnější cesty. Zajistíme služby u osvědčených partnerů, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Vycházíme z desítek let zkušeností a dokážeme pro každého z vás připravit cestu dle vašich představ. Staňte se spolutvůrcem vaší cesty. Nejlepší je si o vašich představách popovídat. Zavolejte, napište, rádi cestu zajistíme.

Díky odpovědím na otázky typu: Kolik vás je? Kam byste rádi vyjeli? Na jak dlouho? Jakou kategorii ubytování preferujete? Co chcete zažít?, jsme schopni připravit nabídku. Následně si tuto nezávaznou nabídku prostudujete a budete mít možnost si vybrat nejvhodnější variantu, kterou vám případně i rádi upravíme, aby dovolená splňovala vaše představy.

 

Související zájezdy

To nejlepší z Kostariky Komfortněji
IN801 To nejlepší z Kostariky Komfortněji

Pro individuální cestovatele

20.10. - 3.11.2024
15 dní