CK Livingstone

Novinky k akcím

Večer s Jaroslavem Duškem a Viliamem Poltikovičem

| Brno

Večer s Jaroslavem Duškem a Viliamem Poltikovičem

Užijte si odpoledne a večer s Jaroslavem Duškem a Viliamem Poltikovičem, který pořádá naše cestovní kancelář LIVINGSTONE. Večerní představení je beznadějně vyprodané, pro velký zájem jsme však přidali ještě odpolední představení.

V novém filmu Viliama Poltikoviče nás jeho protagonista Jaroslav Dušek uvádí do světa inspirujících bytostí a míst. Pobyt ve tmě rozkryl Jaroslavu Duškovi vnitřní svět, na který ve filmu navazují setkání s inspirujícími bytostmi a místy. Poznání, že náš svět je naučená realita, kterou můžeme měnit, podpoří udivující návštěva CERNu, koupání v zamrzlé řece, setkání s divokou delfínicí v Irsku, s dětmi, které vidí i se zavázanýma očima, s čistou přírodou a dolmeny Korsiky, veselými Maory, pilnými včelami a další. S lehkostí a humorem Jaroslava Duška vstoupíme do vnitřního klidu a harmonie, kde nejsou obavy a strach, kde žije radost a svoboda. 
Po filmu beseda s autory, moderuje Ruda Švaříček. 

Bonus tvoří ukázky filmu Vyprávění duchů vúdú a Příběh tantry, pokřtíme i novou knihu Příběh Tantry režiséra Vildy Poltikoviče...

Předprodej vstupenek na odpolední představení 

Partneři: