CK Livingstone

Novinky Livingstone

Vyjádření k aktuální situaci

Vážení zákazníci, milí přátelé! Přejeme vám pevné zdraví. Současná situace je mimořádná a tak k ní musíme přistupovat. Děláme vše proto, abychom Vám nabídli to nejlepší řešení. Přednostně řešíme zájezdy, které se konají v nejbližší době.

Pokud původní zájezd nemůže být realizován, je prioritou nabídnout akci v náhradním termínu. Náklady vzniklé posunem termínu nese CK. Druhou možností je vystavení poukazu na Vámi uhrazené platby s využitím na nový zájezd. Vystavované poukazy jsou v souladu se zákonem známým jako LEX VOUCHER nebo za podmínek dle Občanského zákoníku.

Klienty s pozdějšími odlety prosíme o trpělivost. Zálohy jsou u nás v bezpečí, není nutné zájezdy předčasně rušit. I naše cestovní kancelář je ze zákona pojištěna proti úpadku, pojištění bezpečně kryje 100% uhrazených plateb. Pro Váš klid jsme pozastavili povinnost doplatit cenu zájezdu do 40 dní před odjezdem.  V případě, že realizace akce bude možná, budete k doplatku neprodleně vyzváni.

V případě, že se rozhodnete svoji účast na zájezdu zrušit, nabízíme několik variant řešení. Záleží jen na Vás, pro kterou z možností se rozhodnete.
V této chvíli je pro Vás však nejlepší s rozhodnutím počkat.

Pevně věříme, že "divná doba" odezní co nejdříve a že dojde k obnově cestování. Jasné odpovědi přinese čas. Proto prosím vydržte…

Naše prodejní kancelář zůstává do odvolání uzavřena pro osobní kontakt. Od 25. 5. 2020 bude nadále komunikace probíhat v pracovní dny od 9.00 do 14.00 hodin telefonicky či elektronicky. Osobní setkání je možné pouze po předchozí společné domluvě. Naší snahou bude vyhovět Vám ve Vámi navrženém čase. Neváhejte nás kontaktovat.

I nadále se budeme snažit, aby jste neztratili důvěru ve svoji cestovní kancelář a obraceli se na nás s požadavkem splnění cestovatelského snu.

Děkujeme za přízeň a trpělivost.
S úctou jednatelka společnosti LIVINGSTONE s.r.o.
Ing. Jitka Popelková