CK Livingstone

Novinky Livingstone

Vyjádření k aktuální situaci

Vážení zákazníci, milí přátelé! Přejeme vám pevné zdraví. Současná situace je mimořádná a tak k ní musíme přistupovat. Děláme vše proto, abychom Vám nabídli to nejlepší řešení. Přednostně řešíme zájezdy, které se konají v nejbližší době.

Pokud původní zájezd nemůže být realizován, je prioritou nabídnout akci v náhradním termínu. Náklady vzniklé posunem termínu nese CK. Druhou možností je vystavení poukazu na Vámi uhrazené platby s využitím na nový zájezd. Vystavované poukazy jsou v souladu se zákonem známým jako LEX VOUCHER nebo za podmínek dle Občanského zákoníku.

Klienty s pozdějšími odlety prosíme o trpělivost. Zálohy jsou u nás v bezpečí, není nutné zájezdy předčasně rušit. I naše cestovní kancelář je ze zákona pojištěna proti úpadku, pojištění bezpečně kryje 100% uhrazených plateb. Pro Váš klid jsme pozastavili povinnost doplatit cenu zájezdu do 40 dní před odjezdem.  V případě, že realizace akce bude možná, budete k doplatku neprodleně vyzváni.

V případě, že se rozhodnete svoji účast na zájezdu zrušit, nabízíme několik variant řešení. Záleží jen na Vás, pro kterou z možností se rozhodnete.
V této chvíli je pro Vás však nejlepší s rozhodnutím počkat.

Pevně věříme, že "divná doba" odezní co nejdříve a že dojde k obnově cestování. Dobrou zprávou je, že naše hlavní letecké společnosti začínají již od 15.6. létat. Samozřejmě je nutné sledovat epidemiologickou situaci v jednotlivých státech, podmínky pro vstup do země. 

Jasné odpovědi přinese čas. Proto prosím vydržte...

Naše prodejní kancelář zůstává do odvolání uzavřena pro osobní kontakt. Komunikace bude probíhat nadále, v PO - ČT od 9.00 do 16.00 hodin a v PÁ od 9.00 do 15.00 hodin, telefonicky či elektronicky. Osobní setkání je možné pouze po předchozí společné domluvě. Naší snahou bude vyhovět Vám ve Vámi navrženém čase. Neváhejte nás kontaktovat.

I nadále se budeme snažit, aby jste neztratili důvěru ve svoji cestovní kancelář a obraceli se na nás s požadavkem splnění cestovatelského snu.

Děkujeme za přízeň a trpělivost.
S úctou jednatelka společnosti LIVINGSTONE s.r.o.
Ing. Jitka Popelková