CK Livingstone

Novinky Livingstone

Tipy na vánoční dárky

Tipy na vánoční dárky

Provoněná atmosféra Vánoc už je tady. Je to doba dárků a krásných chvil s rodinou a přáteli... Třeba i na pěkné cestě! Nadělte svým blízkým cestovatelský dárek. Rádi Vám vystavíme dárkový poukaz na některý z našich zájezdů. I bez letenky můžete s námi zažít pravou exotiku. Vyberte si z naší edice LIVINGSTONE cestovatelskou publikaci či DVD. Pro netradiční dárek kontaktujte CK LIVINGSTONE. Knihu i DVD je možné zakoupit v kanceláři v Brně a v Praze nebo Vám je rádi zašleme.

Z naší nabídky doporučujeme dárkové balení knih PAST NA ROVNÍKU a TŘETÍ EVEREST. Cestopis H+Z je poslední text, který známá dvojice napsala. Zajímavý rukopis uzavírá slavný cestovatelský příběh, je příjemnou tečkou za legendární érou. Miroslav Zikmund se zanořil do minulosti a spojil ji se čtivou přítomností. Pasáže z ostrova Nias tvoří vrchol českého cestopisu. Příběh provází skvělé fotografie. Dárkové  balení knihy obsahuje nástěnnou mapu světa s cestami H+Z,  přívěšek Jing jang.  
   
Kniha Třetí  Everest Rudolfa Švaříčka a Pavla Béma vydaná v edici LIVINGSTONE může být  nejen inspirací pro vaše cesty do regionu Himálaje.  Vlajkovou lodí je Expedice Everest 2007, které je publikace věnována! Další část představuje čtyři země Himálaje - Nepál, Tibet, Bhútán a Indie. Dárkové balení obsahuje  DVD s filmem "Okno do nebe",  mapu Everestu, lampion z Nepálu, modlitební praporce, kámen s posvátnou mantrou.    

Knižní průvodce AFRIKA  -  je skvělou inspirací pro cesty do Východní Afriky. Jediná publikace na knižním trhu, která nabízí informace o ETIOPII v českém jazyce.  Nabízíme za bezkonkurenční cenu!