CK Livingstone

Novinky Livingstone

Svět se začíná opět otevírat

Spříznění cestovatelé! Děkujeme za podporu v nelehké situaci, ve které se cestovní kanceláře nadále nacházejí. Cestování patří k životu každého z nás. Věříme, že se brzy opět plnohodnotně postaví na nohy. Neztrácejme důvěru v naši CK. Spolupracujme i nadále, i když v přechodném období "trochu" jinak... Svět se pomalu otevírá. Prozatím většinou evropské země. Z naší exotiky je nyní již otevřena Tanzánie, kde lze zažít pravou AFRIKU jako za éry Joy Adamsonové. Aktuální nabídku se prezentuje náš web.

Stále více se na nás obracíte s dotazy, kam cestovat na podzim, kde trávit vánoční čas. Jednáme se zahraničními partnery, jsme v kontaktu s ambasádami. Sledujeme měnící se podmínky pro vstup do destinací. Mezi naše tipy patří  indonéské Bali, jihovýchodní Asie, Japonsko, Tanzanie, Namibie, Keňa,… Dobrou zprávou je, že hlavní letecké společnosti již létají. Je dobré sledovat situaci a podmínky pro vstup do jednotlivých zemí. Věříme, že aktuální nabídka bude příjemně dozrávat.
 
Jsme připraveni plnit cestovatelské sny. Neváhejte s dotazy. Více než jindy vidíme příležitost v příprave akcí na míru a pro menší skupinky. Rádi programy i atypické cesty vypracujeme. 

Těšíme se na příjemné společno! 
Děkujeme za přízeň a trpělivost

S úctou jednatelka společnosti LIVINGSTONE s.r.o.
Ing. Jitka Popelková