CK Livingstone

Novinky Livingstone

Gruzie - poznejte s námi kavkazský ráj!

Gruzie - poznejte s námi kavkazský ráj!

Pokud jste cestovatel, který miluje hory, dobré jídlo, architekturu, památky a výborné víno, tak musíte zaručeně s námi navštívit Gruzii. Našimi gruzínskými zájezdy vás provede odborník na destinaci Michal Thoma.

Gruzie je zemí mistrů světa pohostinnosti! Michal Thoma skvělý průvodce... Tato pozoruhodná země s dávnou historií nadchne každého cestovatele, který miluje hory, dobré jídlo, zajímá se o současnou i historickou architekturu a rád se setkává s přátelskými lidmi. „Země svatého Jiří“, jak se státu také říká, nabízí neuvěřitelnou rozmanitost jak v přírodě, tak v kultuře. 

Na naší červencové cestě poznáme památky, absolvujeme krátké procházky v malebné oblasti Svanétie, zajedeme do „černomořského Monte Carla“ Batumi. Podíváme se na slavné čajové zahrady, kde se dodnes pěstuje kvalitní „gruzíňák“, projdeme se nádhernými lesy v nichž pramení proslavená minerálka Bordžomi, prozkoumáme skalní klášter Vardzia a ochutnáme znamenité místní víno. 

Pro milovníky hor je určen trek koncem světa na okraji Evropy. Kavkazské velehory, středověké vesničky i kolébka vinařství. Přesvědčte se sami! Specialista oblasti odhalí věci navíc...

Cestujeme v komorním počtu. 
 

Související zájezdy

Pohodová Gruzie s Michalem Thomou
MK704 Pohodová Gruzie s Michalem Thomou

Hory, památky, moře i příroda

29.8. - 12.9.2022
+ další 1 termín
15 dní
Gruzie - Treking v Tušsku s Michalem Thomou
MK706 Gruzie - Treking v Tušsku s Michalem Thomou

Trek koncem světa na okraji Evropy

3.7. - 17.7.2022
+ další 1 termín
15 dní