CK Livingstone

Novinky Livingstone

Cestování otevírá brány

Podzim již bude pro nás ve znamení cestování. Za poslední tři měsíce se vrátilo několik skupin nejen ze safari v TANZANII a všichni byli moc nadšení. Safari byla unikátní, plná zvířat, málo lidí. Užít si můžeme nyní i další státy - KEŇA, UGANDA, MEXIKO, NAMIBIE,... Počet zajímavých zemí možných pro cestování se utěšeně zvětšuje.

Už věhlasný David Livingstone razil heslo: PŮJDU KAMKOLI, POKUD JE TO KUPŘEDU! Využijme výjimečné možnosti, kdy i slovutné atrakce nejsou přeplněné turismem. Unikátní prožitky jednou za život. Současné putování má své výhody. Zažíváme návrat do éry Joy Adamson, tedy původního světa plného zvířat. Cestování v Africe přináší ještě jeden bonus. Budete se pohybovat mimo města a civilizaci.

Vzdalme se sychravému podzimu do příznivějšího klimatu. Unikněme podivné době „zákazů zpěvu“ Čistá exotika potěší! Načerpejme blahodárné sluneční paprsky a sílu v panenské přírodě, daleko od přetechnizovaného světa. Řada z vás vznáší dotazy, které souvisí s cestováním v této době. Letadla se vrátila zpět na oblohu, mezinárodní letiště se otevřela. Na cesty nabízíme kvalitní pojištění, které kryje i náklady v souvislosti s případným onemocnění COVID 19. Naši průvodci jsou připraveni svojí přítomností zajistit hladký průběh celé Vaší cesty. S námi se budete cítit jako v bavlnce.

Pozorně sledujeme vývoj situace ve světě a snažíme se aktuálně reagovat... Moc se těšíme na všechny společné cesty.