Promítání

:

| Český Krumlov

Setkání cestovatelských legend | Kolbaba - Stingl - Švaříček

Pozvání na CESTOVATELSKOU NEDĚLI s nakladatelstvím MCU v ČESKÉM KRUMLOVĚ Moderované besedy, velkoformátová projekce a autogramiáda knih od cestovatelských legend. Tři zvučná jména KOLBABA - STINGL - ŠVAŘÍČEK, osobnosti se společnou vášní zvanou cestování se s vámi rádi podělí o své životní příběhy.

Jiří Kolbaba věhlasný fotograf, který přiváží zajímavý materiál z výprav po celé planetě. Pravidelně organizuje přednášky a foto výstavy o krásách světa. Obdivovatel cest Jamese Cooka přiblíží atmosféru exotických zemí. Ve strhujícím večeru unese i vás. 

Miroslav Stingl, ve světě uznávaný etnograf a spisovatel, poznal 150 zemí, umí 17 jazyků, zažil blokádu Kuby, objevil indiánský kmen, rodil eskymácké děti v Arktidě, přežil námořní katastrofu...

Jednatel cestovní kanceláře LIVINGSTONE Ruda Švaříček, vizionář s širokým záběrem aktivit. Hlava i duše festivalu GO KAMERA, motor náročných expedic a výjimečných projektů. Má za sebou mimořádné výkony v průzkumu extrémních oblastí i řadu úspěšných expedic. Publikuje úspěšné knihy, moderuje, pořádá výstavy s rekordní návštěvností a osnuje happeningy. 

VYDEJTE SE S NÁMI PROCESTOVAT SVĚT!


Těší se na Vás organizátoři akce.

Datum a čas: 4.3.2018 od 14:00

Město: Český Krumlov

Místo: Zámecká jízdárna

Vstupné: 150 - 350 Kč

Podporují: www.livingstone.cz