Promítání

:

| Ostrava | Colours of Ostrava - Fórum Melting Pot

Jižní Korea

Prezident Stomatologické komory užívá naplno snad několik životů. Doktor medicíny a zakladatel úspěšné estetické kliniky je i moderátor, scenárista a sportovec. Zdobí jej stálý úsměv, šarm a vtip, stíhá neuvěřitelně věcí. Přijďte posoudit...

Po absolutoriu stomatologie na Karlově universitě nastoupil na zdejší Stomatologickou kliniku, kde pracuje dodnes ve funkci vedoucího lékaře Centra fotonické medicíny. Absolvoval odborné stáže v Bostonu, Paříži, Uppsale, Soulu, New Yorku a ve Vídni. Je člen řady odborných společností. Hlavním směrem jeho výzkumu jsou aplikace laserů a zubních implantátů. Věnuje se popularizaci vědy, napsal 123 článků. V listopadu 1989 se podílel na revolučním vysílání, moderoval Mikrofórum. Od roku 1991 moderoval v ČT Studio Kontakt. Ve známost vstoupil pořadem TABU na TV Nova a Milionář na Primě. V roce 1996 založil multioborový institut estetické medicíny. Dnes směřuje k vývoji nových medicínských postupů a výrobků.
V rámci svého podnikání se zubními implantáty se dostal také do Jižní Koreje. O obyvatelích této země hovoří s obdivem. „Korejci mě fascinují. Je to národ velikosti Poláků, který se během dvou generací stal nejinovativnějším na světě“.

Roman Šmucler, prezident ČSK: Jižní Korea

Datum a čas: 21.7.2018 od 19:00

Město: Ostrava

Místo: Livingstone Adventure Stage

Web: www.livingstone.cz

Podporují: CK LIVINGSTONE