Promítací cyklus

Cestovatelské středy v Národním muzeu opět živě

2.2.2022 - 27.4.2022Praha

Cestovatelské středy v Národním muzeu opět živě

Populární cyklus přednášek v Národním muzeu bude zahájen. Po loňském online se opět budeme scházet živě.

Sezóna 2022 startuje 2. února v Nové budově Národního muzea a vyvrcholí 27. dubna atypickým večerem (křest audioknihy Tamtamy času a koncertem Michala Prokopa). V moderovaných besedách cestovatel Ruda Švaříček představuje zajímavé osobnosti v atraktivním prostředí muzea. Večery mají příjemnou atmosféru, chvíle zde bývají výjimečné. Osobnosti jsou vybroušené originály, publikum často povedeně reaguje...První a poslední přednáška se koná v Nové budově Národního muzea. Ostatní přednášky proběhnou v Historické budově NM.

Pořad je unikátní svým širokým rozsahem. Cestovatelské snímky nemusí být vždy priorita, prostor dostávají i zajímavosti hostů a jejich profesní zážitky. Ne vždy snímky z cest dominují, každý není fotograf typu Jana Šibíka.... Všichni jsou však originální! Odlišně popisuje oblast filozof, jiný pohled má sochař, malíř, horolezec, extrémní rybář, herec, sportovec, režisér, zpěvák či exprezident...

Aktuální program naleznete zde: https://www.cestovatelskestredy.cz/

Město: Praha

Místo: Muzejní komplex Národního muzea (v Nové budově NM se sejdeme 2.2 a 27.4., ostatní večery se budou konat v Historické budově NM)

Web: