Promítací cyklus

Cestovatelské středy Národní muzeum

22.1.2020 - 29.4.2020Praha

Cestovatelské středy Národní muzeum

V moderovaných besedách cestovatel Ruda Švaříček představuje každou středu zajímavé osobnosti v atraktivním prostředí Národního muzea. Večery mají příjemnou atmosféru, chvíle zde bývají výjimečné. Osobnosti jsou vybroušené originály, publikum povedeně reaguje.

Všechny pořady mají vysokou úroveň, žádný z večerů nezklame. Užíváme si výjimečné chvíle a mimořádné osobnosti. Bouře smíchu někdy posunují chvíle dojetí, do oka se občas i zatoulá i slza dojetí. Zrají i návštěvníci. Silné chvíle si umí užívat společně... Bonusem je netradiční pohoštění, africký stánek s exotikou a kávou z Ugandy, knihy, CD, DVD... Bwindi Orphans se stará o školu a adopce v Ugandě. Smyslem akcí v NM je i podpora dobrých věcí v Africe...

Město: Praha

Místo: Nová budova Národního muzea, Vinohradská 1, Praha

Web:

Podporují: LIVINGSTONE

Bára Nesvadbová a Milan Kňažko

Bára Nesvadbová a Milan Kňažko

8.4.202019:00Praha

Tento večer představí cestovatel Ruda Švaříček spisovatelku Báru Nesvadbovou a herce Milana Kňažka. Tématy budou Rwanda a Slovensko.

Více
Vladimír a Adam Mišíkovi a Kateřina Tučková

Vladimír a Adam Mišíkovi a Kateřina Tučková

22.4.202019:00Praha

Tento večer představí cestovatel Ruda Švaříček hudebníky Vladimíra Mišíka a jeho syna Adama Mišíka a spisovatelku Kateřinu Tučkovou. Tématy budou Žítkovské bohyně a USA.

Více
Janek Ledecký, Klaudius Kryšpín a Imram Musa Zangi

Janek Ledecký, Klaudius Kryšpín a Imram Musa Zangi

29.4.202019:00Praha

Tento večer představí cestovatel Ruda Švaříček zpěváka Janka Ledeckého, bubeníka Klaudiuse Kryšpína a lékaře Imrama Musa Zangiho. Tématy budou zejména Jižní Korea, Japonsko, Austrálie a Maroko.

Více