CK Livingstone

Novinky Livingstone

Vyjádření CK k aktuální situaci v souvislosti s koronavirem

Každým dnem se mění situace v České republice a ve světě a s tím související omezení cestovního ruchu. Pro nás pro všechny je to nová situace, na kterou nejsme zcela připraveni. Opatření jednotlivých zemí kvůli šíření onemocnění COVID-19 jsou rychlá a přísná, ale potřebná. Přečtěte si naše vyjádření k aktuální situaci.

Vážení přátelé,

v této nelehké situaci si vás dovolujeme požádat o podporu a trpělivost. V současné době jsou každým dnem vyhlašována nová opatření směřující k ochraně zdraví občanů České republiky a eliminaci šíření vzniklé pandemie.

Jednotlivé země mění podmínky pro udělení víz, zavádějí karanténní opatření, omezují či zakazují vstup do země. Z důvodu vyhlášení nouzového stavu a následného nařízení vlády o zákazu cestování pro občany ČR, s platností od pondělí 16. 3. 2020, je nám znemožněno poskytovat veškeré služby.

Klienty zájezdů, kterých se týká vyhlášený zákaz cestování, budeme postupně kontaktovat.

Naše stanovisko se může měnit v závislosti na vývoji situace. Děkujeme vám za podporu v této nelehké chvíli a věřte, že se snažíme k této bezprecedentní situaci přistupovat zcela férově a s maximální snahou snížit dopad na obě strany. Děkujeme i za projevenou důvěru, kterou nám vy, naši klienti, již 26 let dáváte. My nadále budeme plnit vaše cestovatelské sny.

Za kolektiv celého Livingstone

Jitka Popelková a Rudolf Švaříček