CK Livingstone

Novinky Livingstone

Pozvánka do exotiky ve vánočním čase

Neodolatelná nabídka pro Ty z vás, kteří své cestovatelské plány odkládají na konec roku. Mexiko, Srí Lanka, Nepál, Kostarika, Uganda, Keňa, Maroko - to je jen výběr ze zemí plných neopakovatelných zážitků, které čekají na své "objevitele".

Rádi bychom poděkovali všem, kteří si vybrali z naší nabídky a společně s námi vycestovali. Za poslední měsíce se nám vrátilo několik spokojených skupin z východní Afriky, Mexika, Madeiry, Kyrgyzstánu a Gruzie. Další skupiny budou odlétat do Ekvádoru, Guatemaly, Mexika,  Jordánska, Namibie a na ostrovy Reunion, Mauritius.

Pro Ty z vás, kteří své cestovatelské plány odkládají na konec roku, je určena silvestrovská nabídka. Poslední volná místa jsou do Střední Ameriky, Kostariky. Tajemství tropického ráje, aktivní sopky i bělostné pláže Karibiku. Ideální skladba programu.

Mezi zájezdy s největší četností opakování v letošním roce zajisté patří „To nejlepší z Mexika“. I právě proto jsme vypsali nový termín přes vánoce. Nejkrásnější pyramidy a pláže čekají na vás.

Buddhistické chrámy, památky ztracené v džungli v kombinaci s plážovou pohodou můžete zažít na Srí Lance,

Východní Afrika je o safari ve vyhlášených národních parcích. Vzpomínky na Afriku naživo jako z doby Joy Adamsonové můžete zažít právě teď. Pro náročnější cestovatele doporučujeme nejkrásnější místa Ugandy včetně nezapomenutelného setkání s horskými gorilami. Aktivnější program v Keni garantuje výstup na druhou nejvyšší horu Afriky Mt. Keňu.

Poznávací cesta Marokem za kulturou a památkami je určena především milovníkům historie a pouštní krajiny.

Šanci „vyčistit si hlavu“ v sousedství osmitisícovek, naděluje pohádkový Nepál


I nadále můžeme prohlásit, že současné cestování je i přes zdánlivé složitosti v mnohém zajímavé. Létáme na akce v komornějším počtu. Většina atrakcí je prosta turistů. I top místa lze nyní navštívit bez davů. Současné zážitky jsou unikátní. V nové situaci se náš realizační tým dobře zorientoval. Nikdy jsme při přípravě zájezdu nebyli tak flexibilní jako nyní.

Nabízíme i jistotu v podobě kvalitního pojištění na cesty včetně pojištění na onemocnění covid-19, které pomůžeme sjednat. I nyní lze pojištění storna zájezdu. Tím chráníme vaše finance. Pokud neodletíte na zájezd, snažíme se maximálně snížit případné storno. Letecké společnosti umí bezplatná přebukování, vouchery platné celý rok, případně vratky… Rádi Vám splníme Váš cestovatelský sen. Koncem roku si pohodu zasloužíte. Energie dobrého výletu posílí. 


Kolektiv Livingstone 
 

Související zájezdy

Zážitkový Nepál
234 Zážitkový Nepál

S pohodovým trekem

2.4. - 15.4.2023
+ další 2 termíny
14 dní
To nejlepší ze Srí Lanky
285 To nejlepší ze Srí Lanky

Ostrov slonů a koření

20.10. - 4.11.2023
+ další 2 termíny
16 dní
Perly Ugandy
MK110 Perly Ugandy

Horské gorily a lodní safari

12.3. - 23.3.2023
+ další 3 termíny
12 dní