Zpětná vazba získaná od zákazníků po absolvování zájezdu prostřednictvím e-mailu nebo dotazníku spokojenosti.
Petr Č.
Dobrý den, vrátil jsem se 27.2.2014 ze zájezdu do Zanzibaru. Od tohoto návratu domů, mívám stále chuť, poděkovat tímto způsobem Martině Veselé za její mimořádně lidský a profesionální přístup! Budu-li se rozhodovat o dalším výletu, bude pro mě podstatné, jestli je průvodce Martina Veselá. Váš častý zákazník
Simona a Jirka K.
Dobrý den, chtěli bychom opožděně poděkovat tímto našemu průvodci , řidiči a kuchaři Pepovi Porubskému za jeho profesionální práci a kamarádský přístup k nám všem po dobu našeho pobytu v Africe. Zájezd se nám opravdu moc líbil, a ze zkušeností víme, že průvodce "dělá " až 70% úspěšnosti akce.
Přejeme hodně stejně tak spokojených klientů
Simona a Jirka K.
Dobrý den, chtěli bychom opožděně poděkovat tímto našemu průvodci, řidiči a kuchaři Pepovi Porubskému za jeho profesionální práci a kamarádský přístup k nám všem po dobu našeho pobytu v Africe. Zájezd se nám opravdu moc líbil, a ze zkušeností víme, že průvodce " dělá" až 70% úspěšnosti akce.
Přejeme hodně stejně tak spokojených klientů
Simona a Jirka K.
Dobrý den, chtěli bychom opožděně poděkovat tímto našemu průvodci , řidiči a kuchaři Pepovi Porubskému za jeho profesionální práci a kamarádský přístup k nám všem po dobu našeho pobytu v Africe. Zájezd se nám opravdu moc líbil, a ze zkušeností víme, že průvodce " dělá " až 70% úspěšnosti akce.
Přejeme hodně stejně tak spokojených klientů
Zdeněk V.
Dobrý den, chtěl bych moc poděkovat Vaší CK a hlavně průvodci Lukášovi Benešovskému za perfektní dovolenou. Poznali jsme nádherné země a to díky perfektním znalostem a průvodcovských schopnostem Lukáše. Staral se o nás 24 hodin denně. Díky Lukášovi se určitě do této části světa a zvláště na thajské ostrovy v budoucnu vrátím... Ještě jednou dík.
Miroslava N.
Nejvíce se mi líbil přístup našeho průvodce Lukáše Benešovského, který pro nás udělal a zajistit vše, co jsme potřebovali a neustále se nám věnoval. Moc ho chválím.
Jitka a Jarka
Dobrý den, v roce 2013 jsme se zúčastnily zájezdu s Vaší cestovní kanceláří do jižní Afriky (Zimbabwe, Botswana, Namibie, JAR). Chtěly bychom poděkovat za perfektní cestovatelský zážitek, za který se velkou měrou zasloužila naše průvodkyně Jana Wilson a její jihoafrická kolegyně Marinda. Naše dojmy nelze ani vyjádřit slovy, je jich opravdu mnoho, snad to bude lépe patrné z pořízených fotografií, fotoalbum zde.
Věřím, že tento zájezd uspokojí všechny, co chtějí vidět velký kus pravé Afriky, a to i ty nejnáročnější. Mnoho pozdravů Janě a Marindě, ať se vám daří!
Martin H.
Dobrý den, v neděli jsem se vrátil z krásného pobytu v Jižní Africe a rád bych touto cestou moc pochválil průvodkyni Janu za její práci. Dovolím si tvrdit, že po celou dobu pobytu se nám věnovala na 200% a i její zásluhou se jednalo o jeden z nejlepších zájezdů, které jsem kdy absolvoval. Děkuji za skvělou dovolenou a přeji hodně úspěchů v podnikání.
Denisa K.
Ocenila jsem zájem průvodkyně Lubice o všechny účastníky zájezdu. Přidávala do programu zajímavá místa v okolí plánované cesty. Dokázala pomoci při výběru (překladu) jídel i objednávání z jídelníčku. Uzpůsobila program svým zkušenostem a znalostem a zapojovala sebe i nás do večerních aktivit! Program byl velmi zajímavý a určitě doporučím dál!
Iveta Ř.
Dobrý den, tímto vám děkujeme za přípravu a organizaci zájezdu č. 212 Vietnam. Zájezd jsme si maximálně užili. Každý den měl pro nás připravený nádherné zážitky a mnoho překvapení. Vietnam jako takový i lidé, kteří zde žijí, mě velmi mile překvapili. Každopádně smekám před jejich výborně zvládnutými organizačními schopnostmi v turistickém ruchu, kterému se ve Vietnamu, jak je vidět, díky jejich pracovitosti obchodnímu talentu daří. Náš dík samozřejmě patří také vaší kanceláři a především naší průvodkyni Lucii Šebánkové.
Zájezd byl dle mého názoru velmi dobře sestaven a každý si zde mohl přijít na své, pokud chtěl (příroda, lidé, zajímavá setkání, kulinářské zážitky, historie, kultura, duchovno, slavnosti…). Jen možná pro toho, kdo očekával větší kontakt s přírodou, mohl být trochu rozčarován. Lucka, ta se asi jako průvodkyně narodila i vzhledem k jejímu mladému věku, dokázala bravurně komunikovat v různých situacích a vycházet s lidmi různých charakterů. Do své práce dávala maximum a mnohdy ještě více…Snažila se zodpovědět všechny všetečné dotazy a byla všude tam, kde ji bylo potřeba. Livingstone, ještě jednou díky a někdy příště na viděnou.