Slevy CK Livingstone:

 

VELETRŽNÍ SLEVA:

V období od 16.1. - 28.02. 2014 můžete uplatnit veletržní slevu ve výši  4% z katalogové ceny zájezdu. Tato sleva platí při sepsání cestovní smlouvy a zaplacení zálohy v uvedeném období. Slevu nelze sčítat s žádnou další slevou. Sleva platí pro zájezdy s odletem po 01.04.2014 z katalogu zájezdů CK Livingstone 2014.

 

SLEVY PRO VĚRNÉ ZÁKAZNÍKY:

1% z ceny zájezdu všem, kteří jedou s CK Livingstone podruhé nebo potřetí
2% z ceny zájezdu všem, kteří jedou s CK Livingstone počtvrté až pošesté
3% z ceny zájezdu všem, kteří jedou s CK Livingstone posedmé a víckrát

SLEVA ZA VČASNÉ PŘIHLÁŠENÍ 2% - 4%:

Při doručení smlouvy a zaplacení zálohy 30 000 Kč/osoba u zájezdu s cenou do 60 000 Kč a zálohy 40 000 Kč/ osoba u zájezdu s cenou nad 60 000 Kč obdržíte následující slevy:

uhrazení zálohy 4 měsíce před odletem - sleva 2% z katalogové ceny zájezdu
uhrazení zálohy 5 měsíců před odletem - sleva 3% z katalogové ceny zájezdu
uhrazení zálohy 6 měsíců před odletem - sleva 4% z katalogové ceny zájezdu

DALŠÍ SLEVY:

  • SLEVA ZA SPOJENÍ ZÁJEZDŮ: slevu 3 000 Kč uplatní ti, kteří spojují dva nebo více zájezdů (jedná se o spojení zájezdů, které nejsou uvedeny v rámci katalogu pod samostatným číslem). Lze kombinovat se všemi slevami.
  • SKUPINOVÁ SLEVA: sleva pro skupinu nejméně 4 zákazníků, kteří se přihlašují na stejný zájezd. Výše slevy závisí na velikosti skupiny. Minimálně však 1 500 Kč.
  • SLEVA PRO LÉKAŘE VÝPRAVY: sleva 2% z ceny zájezdu. Na akci musí mít plně vybavenou lékárničku.

Do ceny zájezdů uvedených v tomto katalogu nebo na www.livingstone.cz je zahrnuta cena mezinárodní letenky včetně letištních tax. Výše slev se tedy počítá z katalogové ceny zájezdu včetně letenky a letištních tax. Sleva se nepočítá z cen doplňkových služeb (poplatek za vyřízení víz, příplatky za jednolůžkový pokoj, fakultativní aktivity, apod.). Požadované slevy poznamenejte v cestovní smlouvě. Slevu za spojení zájezdu a věrnostní slevu lze uplatnit vždy. Slevu za včasné přihlášení lze kombinovat se slevou skupinovou nebo věrnostní. Ostatní slevy nelze kombinovat! Maximální výše slevy je 7% z katalogové ceny zájezdu u akcí pořádané CK Livingstone a u zájezdů pořádané ve spolupráci s jinou CK lze uplatnit pouze slevu věrnostní. U akcí na přání (při úpravě programu, samostatné skupince a podobně) je cena stanovena dohodou a nevztahují se na ni uvedené slevy.

MIMOŘÁDNÁ SLEVA:

CK může v průběhu roku vyhlašovat mimořádné slevy. Aktuální informace o slevách najdete u jednotlivých zájezdů. Pokud je u některého zájezdu přímo vypsána mimořádná sleva, je možné tuto slevu kombinovat jen se slevou za věrnost.

SLEVY TYPU "LAST MINUTE"

Upozorňujeme, že vzhledem k složité přípravě poznávacích zájezdů a expedic, včasného zajišťování potřebných služeb a letenek, nevyhlašujeme slevy typu „last minute".


Celý katalog zájezdů


Novinky e-mailem

více o newsletteruTištěný katalog

Stáhněte si katalog v PDF nebo si objednejte jeho zaslání zdarma.

Chci tištěný katalog

Proč s námi

Malé skupinky

Cestujeme v malých skupinkách. Malá skupinka znamená více poznání, lepší organizaci programu a maximální využití času. Dbáme na individuální přístup ke každému z vás. 

Přátelská atmosféra

Cestování ve skupině může být pro vás něčím novým. Není se čeho obávat. V malé skupině se daří přátelské atmosféře! Společné zážitky sbližují. 

Odborní průvodci

Každý zájezd vede osvědčený průvodce se znalostí místního prostředí. Jezdí s námi opravdoví profesionálové, specialisté pro danou oblast.

Akce na zakázku

Nevybrali jste si z naší bohaté nabídky? Nevyhovuje Vám termín v katalogu? Rádi Vám poradíme a připravíme akci na míru, pro vaši rodinu či přátelé. Kontakt

Centrála Brno

Dominikánské nám. 5, 602 00 Brno

GSM: +420 603 877 182
Tel.: +420 542 214 645
E-mail: info@livingstone.cz

Pobočka Praha

Student Agency s.r.o./Orbix s.r.o.
Revoluční 767/25, 110 00 Praha - Staré město

Tel.: +420 221 592 127
E-mail: praha@livingstone.cz

Slovensko

Kontaktujte prosím centrálu v Brně.