Řekli o nás

Dnešního dne jsem se vrátil se zájezdu do Venezuely. K tomuto bych s potěšením uvedl, že z 6 exotických poznávacích zájezdů, které jsem již absolvoval tento hodnotím obsahově a po všech stránkách jako nejlepší s výjimkou pobytu na Isla Margaritě. Za prožité zážitky moc děkuji. Výkon Zuzky jako průvodce byl obdivuhodný. Moc jsem jí za její lidský přístup a všestrannou ochotu vděčen

Zdenek P.

O zájezdu KEŇA - TANZANIE - ZANZIBAR - UGANDA - To nejlepší z Afriky!

Dobry den :), len pred niekolkymi dnami som sa vratila z vyletu po Afrike (Kena, Tanzania, Uganda s rozsirenim o horske gorily), ktory som absolvovala s Vasou cestovnou kancelariou za sprievodcovskych sluzieb Vasej sprievodkyne Martinky Veselej. Velmi rada by som sa Vam tymto mailikom podakovala za fantasticke zazitky a nezabudnutelne dobrodruzstvo a chcela by som sucasne vyjadrit maximalnu spokojnost s Martinkou, ktora je nielen uzasny clovek, ale ktora sa o nas aj bezchybne starala a porozpravala nam o miestach, ktore sme videli viac ako je mozne sa dozvediet v turistickych sprievodcoch :))). Skutocne bola skvela a verim, ze Vasa cestovna kancelaria aj patricne oceni kvality svojich sprievodcov, lebo menovite Martinka si to urcite zasluzi!!!!! Aj vdaka nej sa urcite aj pri planovani dlasieho vyletu za poznanim obratim prave na Vasu cestovnu kancelariu. Este raz velmi pekne dakujem a prajem Vam vela rovnako uspesnych zajazdov :)))) Pekny den :)))

Mirka K.

více o zájezdu

O zájezdu KEŇA - TANZANIE - ZANZIBAR - UGANDA - Bez výstupu na Mt. Keňu

Dobře organizačně zvládnutý zájezd s minimálními prostoji, stále využitý čas. Dobrá atmosféra a vynikající průvodce!

Josef J.

více o zájezdu

O zájezdu KEŇA - UGANDA - Velká migrace zvířat a gorily

Dovolujeme si tímto poděkovat za zdařilý zájezd do Afriky. K očekávané vysoké profesionální úrovni bychom především ocenili neobyčejně citlivý přístup průvodců k individuálním potřebám jednotlivých klientů s jakým jsme se doposud nesetkali. S pozdravem!

Zdenek P.

více o zájezdu

O zájezdu NEJVYŠŠÍ HORY AFRIKY - Výstup na Mt. Keňu a Kilimandžáro

Líbilo se mi prakticky vše, ale SAFARI byl velký zážitek. Také Masajové. Oba průvodci Petr Hejtmánek i Marek Telička byli výborní, Marek na horách, Petr v parcích.

Julius P.

více o zájezdu

O zájezdu KEŇA - TANZANIE SAFARI - ZANZIBAR S výstupem na Mt. Keňu

Dobrý den, byli jsme s manželem od Vás na dovolené Keňa, Tanzánie, Zanzibar s výstupem na Mount Keňu. Zájezd 103. A musím opravdu pochválit průvodce, kteří se nám věnovali po celou dobu zájezdu, pan Marek Telička a Ing.Petr Hejtmánek. Byli oba opravdu zkušení, skvělí, ochotní a byla s nimi i legrace. Mockrát děkujeme, a ještě jednou je od nás pozdravujte.

Jarmila a Miroslav R.

více o zájezdu

O zájezdu PĚT ZEMÍ JIŽNÍ AMERIKY! KOMFORTNĚJI

Děkuji za moc krásné zážitky, jak naší perfektní průvodkyni Martině V., tak i skvělé partě lidí (účastníků zájezdu), na které budu dlouho vzpomínat.  Snad se alespoň s některými z Vás ještě někdy setkám, a to nejen na novém dobrodružství s Livingstonem (pivnic máme v Praze dosti). Ačkoliv běžně necestuji s cestovnímu kancelářemi, tak se těším na další cesty s Vámi.

Petr P.

více o zájezdu

O zájezdu PERU - BOLÍVIE - ARGENTINA - BRAZÍLIE - Velká cesta jižní Amerikou

Prožily jsme krásné chvíle v Jižní Americe od 25.10. do 22.11.2010, o které se postarala Vaše průvodkyně Hana Duboisová. Chceme jí tímto poděkovat za spoustu informací, nezapomenutelných zážitků a kamaradský přístup k celé skupině. Připravila pro nás spoustu akcí i nad rámec svých povinností, čímž nám umožnila podrobnější poznání života místních lidí, jejich tradiční kuchyně a zvyků. Pro nás to byl první velký cestovatelský zážitek a díky skvělé organizaci a Haničce víme, že rozhodně nepatřil mezi poslední. Moc Vám děkujeme a přejeme krásné vánoční svátky a štastný nový rok.  P.S. Dostaly jsme nový katalog a už vybíráme další zájezd.

Šárka a Katy

více o zájezdu

O zájezdu PERU - BOLÍVIE - ARGENTINA - BRAZÍLIE - Velká cesta jižní Amerikou

Dobrý den, vrátili jsme se ze skvělého zájezdu 307 - Peru - Bolívie - Argentina - Brazilie. Chci Vám tímto poděkovat za náplň zájezdu a za jeho dobrou organizaci. Fotoreportáž je na adrese: http://fotorobertkripner.ic.cz/ja2010/index.html .

Robert K.

více o zájezdu

O zájezdu PERU - BOLÍVIE - ARGENTINA - BRAZÍLIE - Velká cesta jižní Amerikou

Ocenila jsem zájem průvodkyně Lubice o všechny účastníky zájezdu. Přidávala do programu zajímavá místa v okolí plánované cesty. Dokázala pomoci při výběru (překladu) jídel i objednávání z jídelníčku. Uzpůsobila program svým zkušenostem a znalostem a zapojovala sebe i nás do večerních aktivit! Program byl velmi zajímavý a určitě doporučím dál!

Denisa K.

více o zájezdu

O zájezdu PERU - BOLÍVIE - ARGENTINA - BRAZÍLIE - Velká cesta jižní Amerikou

Vynikající byla průvodkyně Lubica Macedo. Starostlivá, obětavá, fundovaná atd. Dokázala zařadit do programu i další zajímavá místa. Velmi jsme ocenili pomoc průvodkyně v každé situaci. Úplná spokojenost. 

Magdalena P.

více o zájezdu

O zájezdu PERU - BOLÍVIE - Původní incká říše

Dobrý den, rád bych touto cestou poděkoval za krásnou cestu po Peru, ze které jsme se minulý týden vrátili. Především díky skvělé práci a organizaci průvodkyně Lubice Macedo vše proběhlo naprosto v pořádku a perfektně zorganizované. Ještě jednou bychom jí takto rádi poděkovali za výbornou práci.

Racmanovi

více o zájezdu

O zájezdu PERUÁNSKÉ ANDY A BOLÍVIJSKÁ DŽUNGLE

Dobrý den, vrátila jsem se z úžasného měsíčního pobytu v Peru a Bolívii a tímto děkuji všem, kteří se podíleli na organizaci zájezdu. Dovolená byla nezapomenutelná. Velmi oceňuji naprosto kamarádský a profesionální přístup průvodkyně Kataríny Strihové, která si uměla s úsměvem poradit v každé situaci. Děkuji za Vaši práci a přeji mnoho úspěchů.

Daniela B.

více o zájezdu

O zájezdu PERUÁNSKÉ ANDY A BOLÍVIJSKÁ DŽUNGLE

Vážení, chtěli bychom tímto poděkovat Vaši průvodkyni Lubici Macebo, která nás provázela na cestě v Peru a Bolívii.Vše zajistila, dobře informovala a byla výbornou společnicí. Vzhladem k tomu, že máme ty nejlepší zkušenosti s Vaší CK a Vašimi průvodci(loni to byl Roman v Africe - také bez chyby) chceme příští rok navštívit Jižní Afriku... Děkuji.

Eva C.

více o zájezdu

O zájezdu PERUÁNSKÉ ANDY A BOLÍVIJSKÁ DŽUNGLE

Dobrý deň, V sobotu 24.7. som sa vrátila zo zájazdu č. 309 Peru a bolívijská džungľa. Chcem sa poďakovať CK Livingstone za úžasný program počas zájazdu a našej sprievodkyni p. Ľubici Macedo za perfektne zorganizovanú cestu a maximálne venovanie sa skupine. Celý zájazd bola ochotná pomôcť, odporučiť, vysvetliť čokoľvek s čím som sa na ňu obrátila. Aj vďaka nej mám úžasné zážitky na krajinu, ľudí a plánujem sa v budúcnosti do Peru vrátiť a pozrieť si ešte sever krajiny. Prosím vyslovte jej moje poďakovanie a maximálnu spokojnosť.

Jarmila O.

více o zájezdu

O zájezdu PERUÁNSKÉ ANDY A BOLÍVIJSKÁ DŽUNGLE

Dobrý den, zúčastnili jsme se s partnerkou Vašeho zájezdu Peruánské Andy a Bolívijská džungle (průvodkyně Martina Veselá). Bylo to skvělé, moc děkujeme...

Jan H.

více o zájezdu

O zájezdu PERUÁNSKÉ ANDY A BOLÍVIJSKÁ DŽUNGLE

Dobrý den, rádi bychom vám poděkovali za mnoho úžasných zážitků, které jsme měli možnost prožít během téměř měsíčního putování po Peru a Bolívii. Vaši CK jsme si vybrali na základě osobních doporučení našich známých a i podle příjemného jednání pracovníků brněnské kanceláře. Ale určitě největší chvála a poděkování patří naší průvodkyni - Lubici Macedo. Její citlivý a empatický přístup pomohl překonat i drobné náznaky "ponorkové nemoci" účastníků, v případu potřeby za nás bojovala jako lvice (vlak do Aquas Calientes), s přehledem řešila problémy spojené se stávkami v Peru, operativně přizpůsobovala program podmínkám a vždy byla připravena nám pomoci. Děkujeme.

Fialovi

více o zájezdu

O zájezdu PERUÁNSKÉ ANDY A BOLÍVIJSKÁ DŽUNGLE

Nejzajímavější byl trek v horách okolo Salakantaye, Machu Picchu a program v džungli a pampě. Výborná byla průvodkyně Martina Veselá – ochotná, schopná, vtipná, vše klapalo a organizačně skvěle navazovalo.

Daniela V.

více o zájezdu

O zájezdu RÉUNION - MAURITIUS - Dva ostrovy uprostřed ráje

Dakujem za vyborny poznavaci zajazd Reunion-Mauricius, ktorym som absolvoval s Vasou CK sprostredkovanou cez CK SATUR v termine 30.6.-15.7.2011, a rovnako za vynikajuci profesionalny, odborny ale aj ludsky pristup nasej sprievodkyne Zuzany Gavlasovej - bol som maximalne spokojny !!! Tie 2 tyzdne boli naozaj super, cela nasa skupina bola OK a oba ostrovy boli prekrasne a splnili a mnohom prekonali moje ocakavania!

Stefan T.

více o zájezdu

O zájezdu PEKING (ČÍNA) - LHASA (TIBET) - NEPÁL - INDIE - KOMFORTNĚJI

Nejvíce se mi líbil přístup našeho průvodce Lukáše Benešovského, který pro nás udělal a zajistit vše, co jsme potřebovali a neustále se nám věnoval. Moc ho chválím.

Miroslava N.

více o zájezdu


Celý katalog zájezdů


Novinky

8. 9. 2017

Poslední možnost navštívit Magický Himálaj!

Už jen do 30.9. se můžete podívat do regionu Himálaje bez letenky!  Těšíme sena vás v Technickém muzeu, v Brně. Více informací o výstavě na www.magickyhimalaj.cz 

více


10. 8. 2017

Komentované prohlídky výstavy Magický Himálaj

Zveme vás na komentované prohlídky výstavy MAGICKÝ HIMÁLAJ v Technickém muzeu v Brně! Navštivte výstavu ve vybraných termínech:  16.8. v 16:00h, 18.8. v 16:00h,...

více


27. 6. 2017

Tajemná Indonésie v Ostravě

Vstupte do světa, o kterém jste si mysleli, že neexistuje! I bez letenky můžete navštívit exotickou destinaci jako je Indonésie… V prostorách Velkého světa techniky můžete shlédnout...

více

archiv novinek


Novinky e-mailem

více o newsletteru


Proč s námi

Malé skupinky

Cestujeme v malých skupinkách. Malá skupinka znamená více poznání, lepší organizaci programu a maximální využití času. Dbáme na individuální přístup ke každému z vás. 

Přátelská atmosféra

Cestování ve skupině může být pro vás něčím novým. Není se čeho obávat. V malé skupině se daří přátelské atmosféře! Společné zážitky sbližují. 

Odborní průvodci

Každý zájezd vede osvědčený průvodce se znalostí místního prostředí. Jezdí s námi opravdoví profesionálové, specialisté pro danou oblast.

Akce na zakázku

Nevybrali jste si z naší bohaté nabídky? Nevyhovuje Vám termín v katalogu? Rádi Vám poradíme a připravíme akci na míru, pro vaši rodinu či přátelé. 


Seznamte se s ...

Ing. Martina Černá

Již během studií ekonomie propadla kouzlu cestování a životu s batohem na zádech. Zamilovala si především pestrobarevnou Latinskou Ameriku kam se každoročně vrací. Studovala v Mexiku, učila angličtinu v Peru, pracovala v hostelu v Kolumbii, farmařila...Kontakt

Centrála Brno

Dominikánské nám. 5, 602 00 Brno

GSM: +420 603 877 182
Tel.: +420 542 214 645
E-mail: info@livingstone.cz

Pobočka Praha

Student Agency s.r.o./Orbix s.r.o.
Revoluční 767/25, 110 00 Praha - Staré město

Tel.: +420 221 592 127
E-mail: praha@livingstone.cz

Slovensko

Kontaktujte prosím centrálu v Brně.